1. vote point nasıl veriliyor

eskisi gibi vote veremiyorum ve butün votelerim silinmiş şimdi nasıl vote veriliyor

2. collection pointse tıkladıgınızda vermiyor ise ticekt açıp durumu bildirin düzeltiyorlar benim yan hesapda öyle oldu.

3. eskisi gibi vote veremiyorum ve butün votelerim silinmiş şimdi nasıl vote veriliyor
    Ekimin başında yeni sisteme geçtiler. Artık vote falan değil, sadece puan.
    Her gün puan kazanman için de hesabındaki tüm karakterlerin (LK-Cata-MoP) "tekil Achievement puanı"na bakılıyor.
    http://forum.warmane.com/showthread....-Activity-Rank

Puan alabilmen için sınır 1000 Achi. 1000-2000 arasındaysan 0,3 puan 2000-3000 arası 0,4 puan vs diye artıyor.
    Eğer bu şartı karşılıyorsan yani en az 1000 puanın varsa ve artı olarak 1 yıldır hiç ban yemediysen +0,5 puan daha veriyor.

1000 puanın altındaysan hiç bir şey kazanamıyorsun.

Elbette yine her gün hesabına giriş yapmış olman gerek, ardından Collect Points linkine tıklıyorsun, 0,3-0,8 veya üstü bir puan kazanıyorsun.

Bu "tekil Achievement puanı" şöyle hesaplanıyor:
    Diyelim Ragnaros'da 2 tane 80'in var. 10-20-30...80 lvl olunca Achi alırsın, bunlar ikisinde de ortak olduğundan 1 kez sayılıyor. Bunun dışında karakterine özel LK kesmek, 50 mount sahibi olmak gibi tekil olanlar ise ayrı ayrı sayılıyor.

4. bası yapıcam anlamadım hergun basıyorum

5. Bu "tekil Achievement puanı" şöyle hesaplanıyor:
    Diyelim Ragnaros'da 2 tane 80'in var. 10-20-30...80 lvl olunca Achi alırsın, bunlar ikisinde de ortak olduğundan 1 kez sayılıyor. Bunun dışında karakterine özel LK kesmek, 50 mount sahibi olmak gibi tekil olanlar ise ayrı ayrı sayılıyor.

birşey sorucam. bunun tam ayrıntılı listesini nerden buluruz. ben daha çok archiev istiyorum o yüzden tek charda yapmaya çalışıyorum. 2-3 tane 80 level güzel gearlı karakterim var.
    LK 3 tane charımda kessem mesela icc10n da. 3x10 30 puan gelir mi ?
    başka hangi archievler için geçerli. exloper ? repu ? pvp archivleri vs. nasıl öğreniriz. teşekkürler şimdiden.

6. birşey sorucam. bunun tam ayrıntılı listesini nerden buluruz. ben daha çok archiev istiyorum o yüzden tek charda yapmaya çalışıyorum. 2-3 tane 80 level güzel gearlı karakterim var.
    LK 3 tane charımda kessem mesela icc10n da. 3x10 30 puan gelir mi ?
    başka hangi archievler için geçerli. exloper ? repu ? pvp archivleri vs. nasıl öğreniriz. teşekkürler şimdiden.
    Liste falan yok, bildiğin Achievement Points penceresinde gördüğün her şey sayılıyor.

Ama diyelim iki karakterin var biri 1400 diğer 1700 puanda diye toplam 3100 olmuyor.

Unique Achievement diyor yani tekil olanlar demek. İki karakterinin de ortak olarak 80 lvl diye Achievement puanı almıştır değil mi?
    İşte o puan tüm 80'lerde ortak olacağından yalnızca 1 defa sayılır.
    Gene gidip 3 karakterine de LK kessen hepsi aynı konuda olduklarından 1 kez sayılırlar.

Örnek olarak:
    Diyelim birinde uğraştın fishing'de 450'ye çıkardın, 1000 tane balık tuttun,
    bir diğeriyle de tüm Classic Dungeon'lara girdin, tüm boss'ları kestin. Tekil olduklarından bunları ayrı ayrı sayılacaktır.
    Yeni 80'lerde aynı şeyleri tekrar yapsan başta 1 kez saydığından farketmez puanın aynı kalır.

Özetle Achievement kasmanı istiyorlar, ama nerede hangi karakterde yaptığının önemi yok, önemli olan yapabildiğin kadarını yap, bol bol Warmane'de zaman geçir, olay bu.