1. June 3, 2015  

    Realm transfer

    Jel je moguce da prebacim full gearovanog chara sa warsonga na neltharion?

  2. June 3, 2015  
    Jel je moguce da prebacim full gearovanog chara sa warsonga na neltharion?
    Ne....Razmisli sam i zasto.

  3. ja imam isti problem zelim da warriora s warsonga prebacim na neltharion ali nemogu,zasto???

  4. Treba mi pomoc.. Za razliku od vas dvojice koji hocete realm-transfer Warsong>Neltharion meni treba oko realm-transfer Neltharion>Warsong, znate li mozda kada ce to omoguciti? :)

  5. Treba mi pomoc.. Za razliku od vas dvojice koji hocete realm-transfer Warsong>Neltharion meni treba oko realm-transfer Neltharion>Warsong, znate li mozda kada ce to omoguciti? :)
    Ja mislim da je neko vreme moglo, sada ne znam zasto ne moze. Napisi ticket adminima da ti transferuju sa Nelthariona na warsong ako moze.

  6. E pa kurca baka vecerala, i ja bi da prebacim lika koji ima odma gear i level na realm de se leveluje sreca pa moze e :d

  7. Ja mislim da je neko vreme moglo, sada ne znam zasto ne moze. Napisi ticket adminima da ti transferuju sa Nelthariona na warsong ako moze.
    Ukoliko transfer nije dostupan na websajtu to znaci da je trenutno zatvoren i nemoguce je prebaciti karakter na zeljeni realm, otvaranje tiketa ti tu nece pomoci.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •