1. Jak wygląda tu PvE?

    Witam.
    Jestem nowym graczem (20 lvl, horda) i dziś zagrałem inste z dungeon finder-a. Zauważyłem, że z chyba pięciu dostępnych na mój przedział poziomowy tylko dwie są możliwe do zagrania a reszta jest nieaktywna. Teraz rodzi się pytanie. Jak sprawa wygląda na wyższych poziomach (do 90 poziomu z dungeon finder) i gdy już będę miał maksymalny poziom jak z większymi raidami itd. ? Działa większość czy tylko ograniczona ilość?
    Pozdrawiam.

  2. Bosz, jak ludzie czepili się tego rdfa. 90 wbijasz w 14 godzin, potem pvp farma i dopiero myślimy o raidowaniu

  3. Nie, że się czepiam, po prostu pytam. Na wyższych poziomach jak jest z raidami? Bo o to mi głównie chodzi. Jeśli nie da się grać to jaki jest sens w ogóle nabijać ten 90 i grać pvp...

  4. Da się. Raidy są, bo są, szału nie ma. Ale czego oczekiwać od Moltuna. MSV, ToES, ToT, jakieś rfy. A, zapomniałbym. SoO zapowiadane od... pół roku? Balans postaci w pvp względnie podobny do retailowego, w pve... heh, co kto lubi. Ale chyba nie o to chodzi ? Da się grać, czasem sobie trzeba nakurwić do monitora, ale ogólnie, pomijając parę kwestii, jest nieźle.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •