1. Lordaeron Alliance Türk Guild <Justice of Light>

Merhaba!
    <Justice of Light> Lordaeron Türk guildi olarak bütün Türk arkadaşlarımızı bekliyoruz.
    -Raid Kadromuz için karakterine hakim, tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız var.
    -Raid zamanlarımız kadronun talebine göre ilerleyen günlerde belirlenecek.
    -Her classın her rolüne açığız (Rogue, prot paladin, shaman ihtiyaçlarımız yüksek.).
    İlgileniyosanız katılım veya bilgi için oyun içerisinde Solyn veya Eticin ile iletişime geçebilirsiniz.
    Edited: January 1, 2016

2. Lordaeronda Horde 3-4 kisi var allience kac kisi var ? Bende yeni kasıyordum horde açmıştım aktif ve kalabalıksanız allience acabilirim

3. Yeni kurulmuş bi guild olmamıza rağmen 7-8 online sayılarında oluyoruz. Tanıtım yapıldıktan sonra artacağını düşünüyorum. Alliance geneli olarak düşünürsek epey türk var realmde.

4. Bende bugün katılmış bulunmaktayım.İlk izlenimlerim saygılı ve yardımsever arkadaşlardan kurulu bir guild.Türklerin bir çatı altında toplaması adına herkesi aramızda görmek isteriz.
    Edited: December 10, 2015

5. selam arrkadaşlar kullandıgnız rc veya ts3 varmı

6. Selamlar Lorderon a başlamayı planlıyoruz 2 kişi bug Durumu nedir herşey çalışıyormu ?

7. kanka changeloga bakarsan paso lordaeronu fixliyorlar ben 53 lvle kdr kastım tektük questlerde bug oluyor hersey güzel gibi

8. Bazı Wotlk görevlerinde problemler var, onlarda yeni diye, zaman içerisinde toparlarlar. Raidler test edildi zaten, realm güzel. Bekleriz :)

9. Karakter açamıyorum Ya İsim kullanılıyor diyor yada Error veriyor:S

10. Sonunda Bi karakter açmayı Başarabildim fakat şimdi sıra olduğundan Giremiyorum:)

11. Guildi alım yapabilecek yetkililerin karakter adlarını yazabilir misiniz, eski serverdan bazı Türk oyuncu arkadaşlarım
    Lordaeron ally tarafında başladılar da onları sizin guilde yönlendiricem. Daha kalabalık olursunuz. Belki ben de katılabilirim
    duruma göre. Cevap bekliyorum. İyi oyunlar..

12. Solyn - Kumpiriki - Eticin
    Bekleriz :)