1. July 3, 2016  
    Здравейте! Не съм играл в warmane от както беше още molten и не съм наясно с новостите и искам да хопитам

  2. July 3, 2016  
    Здравейте! Не съм играл в warmane много време и не съм наясно със новостите. Искам да попитам Icecrown 1х ли е? Също имах няколко героя в Ragnaros какво е станало с тях след сливането в Icecrown още ли са там или не

  3. July 7, 2016  
    Изтеглих си пандериата, но от wow.exe не тръгва. Мисля че трябва да се въведе някъде реалма но не виждам никъде в EnGB такъв файл...

  4. July 8, 2016  
    Здравейте! Имам проблем с активацията на акаунта си или по точно със смяната на емайла от абв на gmail! Когато се оптиам да пратя емайл за рестарт на праолата или за активация на акаунта ми ми излиза следното съобщение: Account does not have a GMail email, visit your account settings or contact [email protected] to change! Писах на посчение емайл но няма отговор и не мога да си вляза в акаунта, което до скоро (седминца) не беше така! Ще бъда много благодарен ако ми кажете как да постъпя и да реша този проблем!

  5. July 9, 2016  
    Проблем с dungeon finder :) 15ти лвл съм и не ми работи dungeon finder... Моля помогнете!

  6. Здравеите имам един въпрос.Могат ли да се trade-ват герои без да се дават акаунтите.

  7. Бе пичове имам някакъв проблем.. инсталнах Mist of Pandaria-та и напрайх там врътката със read only отметката я махнах ... и са в момента не мога пак да вляза в WoW-a някви идей ..? смисъл проблема е следния, пускам exe-то нали, и нищо не се случва.. виждам го в процесите в task manager-а и това е .. не ми дава error-и и нищо не се случва .. :X ако имате представа кво се случва бих бил доста благодарен да я чуя.. Мерси предварително :)
    Edited: July 10, 2016

  8. Trade

    Когато се опитам да си пусна героя да се продава, сървърът ми определя обща цена с инвентара 479 coins. Когато избера само дрехите, с които съм, цената се сваля и става на 279. Въпросът ми е какво се слуцхва с другите дрехи, които са ми в инвентара или банката. Къде отиват те след продажбата и мога ли да си ги прехвирля на друг герои ? Моля, обяснете ми как става. Мерси :)

  9. задравейте,паднах ж една дупка от която немога да изляза можели малко помощ?

  10. Ако разбереш пиши, че и аз не мога да се оправя с това

  11. Iskam da pitam koga she moga da si vurna geroite?! i koga she mi pishe nqkoi koito moje dam i pomogne po 100pyti se triqt i se pravaqt geroite ot sabirane na AT i MOLTEN ima dosta problemi y survarite geroite koito bexa full wratfull istrite bez da se vrushta nishto coins nito nishto bqxa mi vurnati na polvinata coins
    ot towa deto beshe doneitnato prez moq account sled tova go napravix kypix si furios i nqkoi wartfull sega accounta pak e istrit predi 3-4meseca go pravix nikakva ideq kfo se slychva y tiq realmlisti i glyposti molq ako nqkoi administator prochet temata da mi pishe na lichno za da my dorazkaja i da se razberem :) nqmam BG na pc.

  12. Hora ot skoro imam problem nemoga da se logna .otvarq mi geroite shtrakam i error kogato zaredi.predi nqmah problemi s igrata

  13. Изтрий World of Warcraft\Data\Cache и пробвай пак.

  14. Здравейте,защо не работи сървъра в момента ?

  15. Здравейте, някой ще може ли да каже защо не мога да си влезна в акаунта и дали ако е баннат мога да проверя в сайта ?

First ... 65696104105106107108116 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •