1. Ако е баннат https://www.warmane.com/account тук ще пише Suspended или Banned.

  2. Искам да знам подяволите защо не мога да си влезна в стария ми аккаунт помня си всичко но ми дава,че не съществува .... моля ви оправете го и за повече инфо кой ме акк-то ми пишете в скайпа tpoxa.krasimirov
    това стана след като слях те серверите

  3. Сигурно сто пъти са питали, но... : изтеглих си 5.4.8. и не иска да тръгва, стой на Connecting... какво ли не правих, нищичко не става :(

  4. Здравейте! Ако може някой да ми каже защо аджаба като вляза във Фростуолф след 10-15 минути ме изкарва от сървъра

  5. zdr na vs i teka dnes e 17 nali trqshe da sa resnali cdtata za raidovete zashot ne sa resnati i sa mi dali za 24 sedno sym gi napravil no da kajesh che nqkoi mi e vlizal vyv accteo ne e teka ako sa pravili tolko mnogo neshta kato neshtata za koito sym save (icc10 icc25 voa10 voa25 os10 i teka na tatak ) ako moje nqkoi da mi kaje :) she sym mng blagodaren

  6. Здравейте купих си огнен дракон от аукциона и е 1 левел някой може ли да ми каже как да му вдигна левела и също така куестовете ми изчезнаха.Благодаря предварително!

  7. Здравейте купих си огнен дракон от аукциона и е 1 левел някой може ли да ми каже как да му вдигна левела и също така куестовете ми изчезнаха.Благодаря предварително!
    Левелите на петовете се вдигат с pet battles. А що се отнася до куеста- отиди си го вземи от столицата си (SW, Org)

  8. Благодаря а pet battles купуват ли се и ако можете да ми кажете от къде ще съм много благодарен :)

  9. Благодаря а pet battles купуват ли се и ако можете да ми кажете от къде ще съм много благодарен :)
    pet battle означава битки с петове. Отиваш твоя пет 1 лвл и се сбиваш с друг пет 1-ви лвл. Побеждаваш- получаваш експ

  10. Пак не ме разбра къде трябва да отида ми е въпроса?

  11. Здравейте!
    Значи продавам си аз в АХ Sky Sapphire за 250 злато, след известно време получих писмо, че някой го е купил, отивам и гледам, че съм взел само 6 злато?!Бъг ли е, какво става не мога да разбера.Не е първия път в който ми се случва това, дори и на по-скъпи материали ми се е случвало.Много дразни, особено, когато имаш нужда от злато или е някой скъп материал.

    Ето и снимка от писмото: https://s13.postimg.io/4cfgunjuv/Wo_...116_133022.jpg

  12. Здравейте!
    Значи продавам си аз в АХ Sky Sapphire за 250 злато, след известно време получих писмо, че някой го е купил, отивам и гледам, че съм взел само 6 злато?!Бъг ли е, какво става не мога да разбера.Не е първия път в който ми се случва това, дори и на по-скъпи материали ми се е случвало.Много дразни, особено, когато имаш нужда от злато или е някой скъп материал.

    Ето и снимка от писмото: https://s13.postimg.io/4cfgunjuv/Wo_...116_133022.jpg
    High binder виждаш ли това ? означава че си го сложил аз bind 6gold , buyout 250 gold значи пича е изчакал за да изтече 12/24/48 часа да изтече и го е спечелил от bind sale

  13. Ами винаги слагам на минимум бид цена близка до цената, на която искам да продам дадения материал.Може да съм пропуснал този път.Ще внимавам следващия път.Благодаря за бързия отговор. :)

  14. Здравейте!Искам да се обърна към вас със един въпрос...Вчера преди крашването на сървъра тамън купих на моя arms-warrior (Ashckroft) [Reins of the Drake of the West Wind] за 200 Tol Barad Points,само че...Ни ДС всички,влизам после със акаунта ми,и нито имам вече дракона,нито точките...Пратих 2 пъти съобщение за бъг във игра но никой админ не ме отрази...Може ли да ми кажете към коя определена секция да се обърна,че като гледам админите тук не си давам много зор.

  15. Защо не ми се показва нищо когато натисна на mobile payment в donate менюто?
    Налично ли е за България?

First ... 75797105106107108109117 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •