1. Help! Un prieten sia facut un Troll Hunter, intrebarea noastra e "cum si cand o sa aiba si el pet?" are level 13 pe lordaeron http://armory.molten-wow.com/character-profile/Smokyy/Lordaeron/

  2. 1. ca sportiv de performanta nu`i permit sa fumez sa beau ca altii ;)
    2. daca ai vedea ce tel am ai rade si cu curu de el (are 3 ani si mai rezista inca de cateva ori atat)
    3. da ai dreptate probabil voi dona...e singura solutie
    4. crez ca daca nu mi`ar conveni as mai fi aici? am pus o intrebare bana la e drept dar eu ma gandeam , ca din moment ce multi au trecut (eu nu`s printre ei) probabil ar dori sa continue sa joace tot pe blizz x1 ...ceea ce ar fi mai greu aici din cauza bugurilor dar...cine stie poate le mai trece lenea si reusesc sa perfectioneze si cata`ul la fel ca si woltk )

    (kedy aici ti`am raspuns si tie :D )

    totusi la intrebarea cu armoryul nu am primit nici un rraspuns....sau nu se stie nimik de aceea?
    ---------------------------------
    sephiro mai lasa tu wow`ul la o parte un timp ca te cam bate "libul romaneste" ;) (nu o lua in nume de rau dar ....e totusi cam jenant)
    Cred ca esti ultima persoana care ar trebui sa vorbeasca de gramatica altora, uitate la prima ta propozitie.

  3. Coins se mai dau? Gen de craciun....

  4. 1. @Konzi: Coins nu se mai dau. Kaer a spus ca sunteti nerecunoscatori.
    2. @badeaioanie: Nu inteleg de ce mi-ai dat mie quote si ai raspuns unei persoane total diferite.
    3. @badeaioanie: Numai joc WoW de 1 an cred, daca nu mai mult.

  5. Coins se mai dau? Gen de craciun....
    ar fi tare, un procent acolo tot e ceva...

    @ seph: hai ma daniele ca n-a trecut 1 an din februarie de cand am jucat impreuna pe greymane....apropos Wtfudo mai traieste?

  6. Help! Un prieten sia facut un Troll Hunter, intrebarea noastra e "cum si cand o sa aiba si el pet?" are level 13 pe lordaeron http://armory.molten-wow.com/character-profile/Smokyy/Lordaeron/
    Pe la level 10 o sa poti lua un quest de la trainerul de hunter din zona unde ai aparut prima data - din q asta o sa inveti Tame Beasts, etc.

  7. tusi intre a uita un "m" si intre a scrie ceva de genul : "ce mor eu ....." este o mica foarte mare diferenta si nu te pune sa.mi explici mie ca nu ai inteles ce am vrut sa scriu din cauza numei litere peste care am trecut din greseala sau ptr ca nu l.am atins destul de tare......( da am folosit un pleonas numa ca.mi e lene sa.l sterg si de aceea va ramane asa pana nu.l voi corecta eu sau pana nu va fi stearsa aceasta postare :) )

    @sephir am dat quote la postul tau voind sa te contrazic pe tine doar ca intre timp citisem si ce a scris celalt ( ma scuzi ca nu te mentionez dupa nume doar ca nu ti.l vad momentan ) si din moment ce si pe el am vrut sa.l contrazic ( cam multe contraziceri ce.i drept) si ptr ca oricum incepusem deja sa scriu m.am gandit ca veti baieti destepti si veti sti care raspuns se refera la care ....ma scuzati daca v,am deranjat dar totusi nu mi se pare "normal" sa se reactioneze asa la o simpla intrebare sau idee


    Multumesc.

    * am sters din greseala acel "to" de la inceput
    **".. veti fi baieti destepti..."
    ---------------------------------
    1. @Konzi: Coins nu se mai dau. Kaer a spus ca sunteti nerecunoscatori.
    2. @badeaioanie: Nu inteleg de ce mi-ai dat mie quote si ai raspuns unei persoane total diferite.
    3. @badeaioanie: Numai joc WoW de 1 an cred, daca nu mai mult.
    Din ultima idee sa inteleg ca de pe realmuri te,ai mutat pe forum? ( nu o lua in nume de rau dar ce rost are sa stai pe forum si sa comentezi sau nu evolutia diferitelor chestii din moment ce nu mai joci?)

  8. ar fi tare, un procent acolo tot e ceva...

    @ seph: hai ma daniele ca n-a trecut 1 an din februarie de cand am jucat impreuna pe greymane....apropos Wtfudo mai traieste?
    Ma rog, pare mult. :))
    Da, traieste Udo.

    @Badeaionel: Imi place sa vad cum suferiti pe forum-uri. :-s

  9. @sephir.... mda....incep sa ma molipsesc si eu... nush cum dreq da unde scriu ceva cum se leaga unu de ce am scris si atunci iese cearta....da ma rog sper ca nu ai luat,o in nume de rau ceea ce am scris :)

  10. tusi intre a uita un "m" si intre a scrie ceva de genul : "ce mor eu ....." este o mica foarte mare diferenta si nu te pune sa.mi explici mie ca nu ai inteles ce am vrut sa scriu din cauza numei litere peste care am trecut din greseala sau ptr ca nu l.am atins destul de tare......( da am folosit un pleonas numa ca.mi e lene sa.l sterg si de aceea va ramane asa pana nu.l voi corecta eu sau pana nu va fi stearsa aceasta postare :) )

    @sephir am dat quote la postul tau voind sa te contrazic pe tine doar ca intre timp citisem si ce a scris celalt ( ma scuzi ca nu te mentionez dupa nume doar ca nu ti.l vad momentan ) si din moment ce si pe el am vrut sa.l contrazic ( cam multe contraziceri ce.i drept) si ptr ca oricum incepusem deja sa scriu m.am gandit ca veti baieti destepti si veti sti care raspuns se refera la care ....ma scuzati daca v,am deranjat dar totusi nu mi se pare "normal" sa se reactioneze asa la o simpla intrebare sau idee


    Multumesc.

    * am sters din greseala acel "to" de la inceput
    **".. veti fi baieti destepti..."
    ---------------------------------


    Din ultima idee sa inteleg ca de pe realmuri te,ai mutat pe forum? ( nu o lua in nume de rau dar ce rost are sa stai pe forum si sa comentezi sau nu evolutia diferitelor chestii din moment ce nu mai joci?)
    ca sportiv de performanta nu`i permit sa fumez sa beau ca altii
    "Nu'i permit" sugereaza ca te referi la alta persoana, in timp ce "fumez sau beau" sugereaza ca te referi la tine, astea sunt greseli de exprimare de 3ani...

  11. a da si as avea o intyrebare....cdand au de gand astia sa repare/updateze/developeze...(sau cum ii spun ei) armory-ul; ?
    de 2 ani aceeasi problem cu armory, 1 luna merge 2/3 nu si tot asa
    deci raspuns NEVER.
    au alte chesti mai inportante de rez decat armory

  12. V-ati gasit toti sa dati lectii de gramatica pe un forum, sunteti niste hateri ordinari, raman stupefiat cand intru pe sectiunea asta sa vad cum va luati toti in gura pe principiu "smardoiala intelectuala".Mai iesiti dreacu` din casa si invatati cum sa va comportati.

  13. sunteti niste hateri ordinari
    invatati cum sa va comportati
    Ohh, the irony.

    Daca nu iti place sectiunea asta esti liber sa pleci, dar nu te astepta sa devina mai buna daca vi si ne faci 'hateri ordinari'.

    V-ati gasit toti sa dati lectii de gramatica pe un forum
    Bine ca esti tu aici sa ne dai lectii de comportament pe un forum.

  14. Fetelor fetelor, ..... nu va certati!

  15. Sarth, nu te pune la mintea copiilor, lasa-i sa planga cat vor, se linistesc ei...

First ... 12202122232432 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •