1. Üdv! a minap donateltem, megjött az sms, hogy sikeres volt és az e-mail is, a pénzt levonták viszont nem érkezett meg a coin... a kérdésem az, hogy van valami módja annak, hogy mégis megszerezzem az elmaradt coint vagy mehet a fenyegető levél a fogyasztóvédelemmel? :'D

  2. Nyiss 1 ticketet a weboldalon, es ird le mi a gondod .

  3. Nyiss 1 ticketet a weboldalon, es ird le mi a gondod .
    Köszönöm már megoldódott! ^^

  4. A catás itemeket ha fel akarom szedni üresek... Ha kinyomom ott maradnak üresen.. Ugyanez a helyzet a herbával. Ez molten bug vagy csak a karakterem buggoltam be?

  5. Üdv. Tegnapi nap folyamán javították ezt az átmeneti hibát!

  6. May 2, 2015  
    Hali! Srácok tudtok valamit sargeras-on a darkmoon-ról? Hallottam már több félét is viszont baromira nem találtam egyik helyen egyik időpontban sem a kaput... a deckek viszont bent vannak ah-ban szóval biztos, hogy oda lehet jutni... tudtok vmi infót hogy mikor van darkmoon warlame-en?

  7. May 3, 2015  
    Üdv. Tapasztalataim szerint eddig mindig 2-3 napos késéssel érkezett meg a Darkmoon. Ha jól emlékszem mindig a hónap első raid ID reseténél (vasárnap hajnal) érkezik meg! Biztosan működik, hiszen nekem is több karakteremen van ilyen trinket.

  8. May 3, 2015  
    Igen most is vasárnap hajnalban volt, már be is váltottam a deckeket :3

  9. May 4, 2015  
    Hali !

    Arra szeretnék kérni valakit, aki már jó ideje aktív MoP realmen és tisztában van, tapasztalata van dolgokról, írna néhány sort hogy még is hogy áll warmane a dolgokkal? Milyen a közösség, mennyire működnek a dolgok jelenleg? Előre is köszi.

  10. May 5, 2015  
    Üdv. Én Sergarason játszok, alliance oldalon. Jelenleg MSV10 TOES10/25 TOT10 (első 5 boss) van bent. RF-et pár napja rakták be TOES-el.
    BG-kből, arénákból van választék, sorban javítják azokat is. Dungeonok sorra kerülnek be, van változatosság. Old contentek szinte nincsenek. Classokat rendszeresen javítják, balanceolják. Olyna feture-okon dolgoznak, mint a Pet battle (már ki lehet próbálni, kezdetleges állapotban van). Self loot működik RF-ben. Isle of Thunder már volt bent, de kivették az npc-ket, hamarosan visszakerülnek. Jelenleg Grevious a max PvP gear valamint 522 ToT gear pve-ben. Repuk, daily questek nagy számban működnek. 489 JP vendor és 522 (Shado Pan Assault) Valor vendor bentvannak. PvP terén Rated BG is működik! World bossok is sorra kerülnek be! Vannak még bugok természetesen, de napról napra játszhatóbbak a szeró MOP realmjai.

    Ha Sergarasra jössz és allist kezdesz, a Keepers of the Memories magyar guild szívesen lát Téged. Rendszeresen raidelünk. 3 hónap alatt 50 raidet szerveztünk! MSV 6/6 TOES10/25 4/4 TOT 1/5 eddig (ezen dolgozunk jelenleg, bár akadnak még olyan bugok amik megnehezítik a dolgunkat).
    PvP terén: 3v3 5v5 arénákat, valamint Rated BG-ket szervezünk.
    Több mint 100 játékos karakterei (350+ karakter) alkotnak egy csapatot.
    TS3 szobánk van, rendszeresen feljárunk, ezzel erősítve a közösséget!
    További infók: keepers-molten.shivtr.com

    Összességében: A Warmane folyamatosan fejlődik, úgy ahogy a WOTLK és Cata realmok az elmúlt 5 év során. Sajnos a Molten ellen irányult támadás visszavetette a fejlődést, de rendszeresen javítanak, frissítenek, hotfixelnek a staff tagjai. Javításokat changelogban találsz. (bár akad sok kisebb nagyobb hotfix is amiket nem changelogolják)

    Ha egyéb kérdésed lenne fordulj hozzám bizalommal!
    Üdv: Nord

  11. May 6, 2015  
    Üdv!
    Nord szépen leírt sok dolgot én annyival kiegészíteném a történetet, hogy a magyar társadalom meglehetősen apró a szerveren, szerintem nem éri el a 200 főt!
    Oldalanként 1-1 meghatározó guilddel Alli - Nordék Horda - MI a 'cájdersszel! Javítások folyamatosak de optimista szemlélettel is azért van még hova fejlődni!
    A decemberi szerverrongálás után egyre szebben kezd felállni a staff, szerintem azért kicsit nagyobb hangsúlyt is fektethetnének a dolgokra! A class balance-ra ráfér a finomítás viszont jelenleg nem találsz ennél jobb mop-os szervert! Ki próbáltam mindegyiket én és a guildem korábban egy nagy európai szerveren voltunk onnan a szélrózsa minden irányában kezdtünk kutatni az ideális mop szeró után mikor elegünk lett a CATA-ból és itt kötöttünk ki! Van olykor-olykor némi idegbaj viszont még mindíg közel s távol ez a legjobb. Régi instákat ugyan (fájdalmamra) nem ugen tudod végig ütni csak a 10-20%-ukat de a transmog dolgokat Marketen ki tudod venni! Mountokat szintén! Van amit vote pontért (Napi 10 pontot tudsz gyűjteni) van amit Coin-ért (Ez a drágábbik verzió!)
    Ha nem pártolod a kékeket annál inkább húz a szíved a horda felé keress minket az Outsiders-ben! Fiatalabb a csapat mint Nordék, mi március eleje óta vagyunk itt, viszont azóta gyakorlatilag a semmiből már szépen felhúztuk magunkat és folyamatosan fejlődünk! (gyorsabban mint a server :D)

    A progress: MSV 6/6 TOES10 4/4 TOT 2/5 folyamatos a tgf! nincs még 25-ös teamünk szóval bárkinek van helye a sorainkban!
    PvP-re több 2v2 és 1-2 3v3 csapatunk van de inkább funolunk itt a PVE a fő!
    Rhc-k, lfr, és premade bg-k napi szinten!
    Nordéké optimista becslés a 100 fővel mi nagyjából 50 - 60-an vagyunk fejenként 3-4 karakterrel!
    Saját ts3 szerverrel rendelkezünk napi szinten van fent "inaktív időben is" legalább 5-10 ember fent van
    mint mondtam számunkra az a lényeg hogy ha kiszakadsz a hétköznapokból Azeroth világába akkor érezd jól magad!

    Kérdéssel kereshetsz engem is!
    Üdv, Vallen

  12. May 6, 2015  
    Köszi szépen a válaszokat.
    2009-ben, a szerver indulásakor kezdtem itt játszani egészen az összeomlásig. Rengetegen újrakezdték, sokan viszont nem. Mint én, röviden például Battlemaster, Master of Isle of Conquest, 8000+ acsi, összes insta végigfarmolva. Aztán most rákérdezek mopra, hogy állnak a dolgok, esetleg casual szinten visszatérnék.

    Vaalleen: Világéletemben undorodtam a hordától, szóval nekem off. De köszi szépen.

  13. May 7, 2015  
    Az jó én hasonló képpen vagyok az allival :DDDD mármint így a frakcióval.. (Lore meg minden...) Akkor ezekszerint majd csak a harcmezőn találkozunk! ;D

  14. Hello nekem csak annyi lenne hogy a realmlistet le tudnátok írni?

  15. Tessék

    set realmlist logon.warmane.com

First ... 1523242526 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •