1. http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/world-of-warcraft-cataclysm/11057?p=r
    цъкаш бутона, след това 1-я в 'pop-up'-а , разрешаваш java и чакаш

  2. Моля ви, някой да ми каже дали мога да Donate със смс-си ?? Важно ми е, благодаря предварително. :)

  3. Моля ви, някой да ми каже дали мога да Donate със смс-си ?? Важно ми е, благодаря предварително. :)
    неможе.
    макар и да можеше максималтана сума която може да се таксува на 1 път с sms е 6лв а минималния е 17-18лв.

  4. И Java не помага взех да си мисля да не е от играта от тук я изтеглих :(

  5. това ти проверява параметрите на компютъра и тяхната съвместимост с играта

  6. Някой ще каже ли,защо не виждам куестовете? Не ми ги показва на мини мапа с " ! ". Когато съдържа в/у някое npc,което знам,че дава куест, ми се показва балона за говорене...Едва,когато го отворя виждам,че дава куест...Ако някой знае,моля да каже.

  7. Някой ще каже ли,защо не виждам куестовете? Не ми ги показва на мини мапа с " ! ". Когато съдържа в/у някое npc,което знам,че дава куест, ми се показва балона за говорене...Едва,когато го отворя виждам,че дава куест...Ако някой знае,моля да каже.
    Дали пък не си станал голям лвл за зоната, в която се намираш? Цъкни отметката на мини мапа show low lvl quests ;)

  8. Дали пък не си станал голям лвл за зоната, в която се намираш? Цъкни отметката на мини мапа show low lvl quests ;)
    Не че нещо,но не съм чак толкова нов :D. Не.Още от 1-ви лвл не ми показва куестовете...Когато задържа ми излиза балона,а не " ! " . Едва,когато взема 1-вия си куест,тогава ми се показват и другите на мини мапа. Но отида ли в друга зона или релогна-пак не ги показва. Да не би да е от Лънчъра? Защото съм с ProWOW

  9. Не че нещо,но не съм чак толкова нов :d. Не.Още от 1-ви лвл не ми показва куестовете...Когато задържа ми излиза балона,а не " ! " . Едва,когато взема 1-вия си куест,тогава ми се показват и другите на мини мапа. Но отида ли в друга зона или релогна-пак не ги показва. Да не би да е от Лънчъра? Защото съм с prowow
    От обяснението аз продължавам да мисля, че си голям левъл... Първите куестове в хюманската стартова зона се появяват след като вземеш първия куест от гарда пред теб, така че не виждам нищо дотук. Куестовете в Голдшайър се появяват на 5 до 10 левъл, а на високи рейтове лесно се вдига 11 само от куестовете в първата зона. Подобна е ситуацията и с останалите стартови зони и куестове. И все пак, махни въпросния лаунчер.

  10. От обяснението аз продължавам да мисля, че си голям левъл... Първите куестове в хюманската стартова зона се появяват след като вземеш първия куест от гарда пред теб, така че не виждам нищо дотук. Куестовете в Голдшайър се появяват на 5 до 10 левъл, а на високи рейтове лесно се вдига 11 само от куестовете в първата зона. Подобна е ситуацията и с останалите стартови зони и куестове. И все пак, махни въпросния лаунчер.
    Хора. Летя над Vash'jir с един приятел. И двамата сме оркове,и двамата сме 85лвл. Нито 1 куест не сме взели още и минали от тази зона. Летим над водата и той ми вика: "Долу има куестове". Един до друг сме. Поглеждам си мини мапа-нямам. Влизаме под водата,карам го да ми прати снимка на куестовете (вече,когато сме пред тях). Праща ми-вижда се ясно,как над тях се извисява " ! " ,а при мене това го няма. И пак става това,когато взема първия куест,тогава ми показва и останалите кустове. Но отида ли в друга зона-пак изчезват.

  11. Оставете този въпрос. Смених Лаунчер-а и се оправи. :):)

  12. Ninjaaaa

    Holywarfare ...tozi usser kogsto mu prodadoh item toi pusna parite sled koeto dade trade vze itema no pari ne mi dade nqmah v torbata suotvetnata syma. Kakvo da napravq za da si vurna ili itema ili toi da mi dade parite?

  13. Здравейте.Можели да ми дадете един работещ торент на Cata която я изтеглих от тук но явно и има нещо защото на Lich King работи без ядове :)

  14. Здравейте.Можели да ми дадете един работещ торент на Cata която я изтеглих от тук но явно и има нещо защото на Lich King работи без ядове :)
    http://malaysiabay.org/torrent/70058...aft__Cataclysm

    http://thepiratebay.se/torrent/70058...aft__Cataclysm

    ei ti 2 ednakvi

  15. [QUOTE=taralej;1659869]Баннали са те защото си рекламирал други сървъри. По поста ти и по този на другите личи, че си DF scrub-че... Вместо да плюеш най-добрия Cata сървър и едновременно най-големия WotLK такъв, просто се върни в сървъра, от който идваш и който си рекламирал.[/QUOTE

    В превод Advertisement означава реклама ама ми казаха че тука нз защо използват тази дума за перманент банн аз нищо не съм рекламирал и няма да рекламирам :) а и не съм играл в ДФ и не мисла да играя там така че....
    А и сервера не е лош а хората по подръжката-ГМ и тнт а като се замисла може би знам защо ме баннаха имах енжинеринг и си бех сложил нитро ботуши но има проблем с тази опция и литвах и нищо чудно некои ме е снимал докато падам и да е пратил снимката но както и да е :/

First ... 2533343536374585 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •