1. minivisterl's Avatar
    minivisterl
    Guest
    Имам някакъв странен проблем.Свалих тоя 11гб wow влезнах направих 1 rdf и днеска като се опитах да вляза цялата графика забива,зарежда ми само минимапа и магиите,героя не мога да го мръдна и всичко забива.Не е от интернета от играта е нещо.Пробвах да вляза с друг герой в Frostwolfa същия проблем, в Warsong същия проблем.Папката с WoW-a пише размер 24.6гб а размер върху диска 20гб ... lol?

  2. Zarazniq's Avatar
    Zarazniq
    Guest
    Цялата ВИ система е сбъркана. Някви модераторчета които са си повярвали ,че са богоизбрани и някви драконови мерки срещу спам. Какво е форум без спам?!


    ПРОБЛЕМА МИ:
    За да репортна бъг в 'BugTracker' ми иска 20 поста, за да имам 20 поста трябва да спамя, като спамя "богоизбраните" плашат с бан... Това е нелепо. Как да репортна бъг тогава?

  3. Цялата ВИ система е сбъркана. Някви модераторчета които са си повярвали ,че са богоизбрани и някви драконови мерки срещу спам. Какво е форум без спам?!


    ПРОБЛЕМА МИ:
    За да репортна бъг в 'bugtracker' ми иска 20 поста, за да имам 20 поста трябва да спамя, като спамя "богоизбраните" плашат с бан... Това е нелепо. Как да репортна бъг тогава?
    Натрупваш постове като даваш адекватни мнения по новооткрити или високо дискутирани теми (тоест не съживяваш тема с решен преди седмици и месеци проблем или въпрос). Спама няма нужда да обяснявам какво точно значи. Бъди активен във форума и ще натрупаш постовете си постепенно. И още едно нещо- няма нужда да капризничиш и нервничиш относно правилата на сървъра и форума. Прочети ги, ако не ти харесват чувствай се свободен да си потърсиш друго място за игра, но не обиждай персонала и сървъра. Никой не те задължава насила да бъдеш тук, но щом вече си избрал Молтен имай уважение към хората, които се опитват да направят форума/играта по-добри. Вярвам че няма да ти е приятно ако целият форум е оспамен от хора, трупащи постове за бъг тракера.

  4. имам проблем с изхвърляне на определен ге

    Влизам в играта . Канектвам героя и сървара постоянно дисконектва въпросния герой който е в даларан !!! С другите герои нямам никакав проблем и си играя нормално !!! Героят се казва Fallangel !!!
    Този проблем мисля че идва когато сте в парти или райд и сърварат падне !!! След това повече неможете да останете налиния не е за първи път този проблем и преди две седмици ми се случи пак !!! В играта съм налиния с Aftardeths дано има ГМ на който да обесня проблема и да се вземат необходимите мерки !!! реалм - Lordaeron

  5. pcc4's Avatar
    pcc4
    Guest
    zdraveite imam golqm problem ot 2 dena nemoga da vlezna v wow izlizami samo error na koito pi6e client.cpp ako nqkoi moje da pomogne da pi6e ako nese se6tate za kvo govorq 6te pratq i snimka

  6. pcc4's Avatar
    pcc4
    Guest
    zdraveite imam golqm problem ot 2 dena nemoga da vlezna v wow izlizami samo error na koito pi6e client.cpp ako nqkoi moje da pomogne da pi6e ako nese se6tate za kvo govorq 6te pratq i snimka
    eto i snimka pls za pomo6t


  7. Влизам в играта . Канектвам героя и сървара постоянно дисконектва въпросния герой който е в даларан !!! С другите герои нямам никакав проблем и си играя нормално !!! Героят се казва Fallangel !!!
    Този проблем мисля че идва когато сте в парти или райд и сърварат падне !!! След това повече неможете да останете налиния не е за първи път този проблем и преди две седмици ми се случи пак !!! В играта съм налиния с Aftardeths дано има ГМ на който да обесня проблема и да се вземат необходимите мерки !!! реалм - Lordaeron
    Да, има ГМ, на които можеш да обясниш, но за съжаление няма българи сред тях.
    http://forum.molten-wow.com/group.php?groupid=127
    Ето тук си избери някой и му пиши. Другия вариант е чрез някой от другите ти герои да напишеш тикет директно в играта да се свържеш с ГМ.

  8. May 1, 2013  
    някой да има идея кога пускат валор вендорите !?

  9. May 1, 2013  
    minivisterl's Avatar
    minivisterl
    Guest
    Имам някакъв странен проблем.Свалих тоя 11гб wow влезнах направих 1 rdf и днеска като се опитах да вляза цялата графика забива,зарежда ми само минимапа и магиите,героя не мога да го мръдна и всичко забива.Не е от интернета от играта е нещо.Пробвах да вляза с друг герой в frostwolfa същия проблем, в warsong същия проблем.Папката с wow-a пише размер 24.6гб а размер върху диска 20гб ... Lol?
    никой ли не може да помогне

  10. May 1, 2013  
    subzera's Avatar
    subzera
    Guest
    Хвърлих си Ashen пръстена на земята, понеже не знаех как се подменя за по хубав, когато кача репутацията на макс. Пуснах тикет в играта и ми изписа горе в дясно, че трябва да изчакам около 1 час и нещо. Изчаках повече от 4-5 часа сигурно докато стана на 1 минута. След това изчезна, но нямам никакъв отговор. Някакви идеи какво да правя за да си взема пак пръстена? Някак да ресна репутацията или куеста? Помощ! Става въпрос за Deathwing WotLK.

  11. May 1, 2013  
    Хвърлих си Ashen пръстена на земята, понеже не знаех как се подменя за по хубав, когато кача репутацията на макс. Пуснах тикет в играта и ми изписа горе в дясно, че трябва да изчакам около 1 час и нещо. Изчаках повече от 4-5 часа сигурно докато стана на 1 минута. След това изчезна, но нямам никакъв отговор. Някакви идеи какво да правя за да си взема пак пръстена? Някак да ресна репутацията или куеста? Помощ! Става въпрос за Deathwing WotLK.
    In case you delete the ring needed for the quest, a GM will be able to restore it in your inventory.
    Тоест само ГМ може да ти го възстанови. Отвори пак тикет и чакай да се свържат с теб. Понякога отнема повече време, но нямаш друг вариант.

  12. May 1, 2013  
    subzera's Avatar
    subzera
    Guest
    Еми вече за 4-ти път отварям тикет нито 1 път не съм получил отговор. Айде първите 3 пъти чаках чаках ама трябваше да ставам и на другия ден получавах съобщение да пусна нов тикет и да стоя онлайн и днес пуснах нов изчаках, колкото беше нужно, но не получих отговор. Сега пак пуснах тикет. Как трябва да стане работата? На лично ли ще ми отговорят, писмо ли ще ми пратят, или без отговор просто ще ми върнат пръстена?

  13. May 1, 2013  
    Еми вече за 4-ти път отварям тикет нито 1 път не съм получил отговор. Айде първите 3 пъти чаках чаках ама трябваше да ставам и на другия ден получавах съобщение да пусна нов тикет и да стоя онлайн и днес пуснах нов изчаках, колкото беше нужно, но не получих отговор. Сега пак пуснах тикет. Как трябва да стане работата? На лично ли ще ми отговорят, писмо ли ще ми пратят, или без отговор просто ще ми върнат пръстена?
    ГМ ще те покани да говориш с него в нов чат прозорец и трябва да приемеш поканата. Тогава ще обясниш за какво става въпрос и ще помолиш да ти възстановят пръстена.
    И още нещо- преди да излезеш от играта затваряй тикета, да не те търсят напразно. Пускай го като си онлайн.

  14. May 1, 2013  
    Demonpain's Avatar
    Demonpain
    Guest

    ...

    hora izteglih ot zamunda taazi 4.3.4 installed kudeto e 14-15 gb no pri startirane mi izliza "Cannot stream required archive data. Please check the network connection"

First ... 3947484950515999 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •