1. Power leveling е термин, използван за описване на процеса на скоростно вдигане на левъл с минамално игрово време(фарм на моби) .
    Ето пример : 2 героя един максимално ниво (85) и друг който е 1-70 се намират в Uldum .Макс лвл героя събира всичко накуп и убива мобите ,а ти си бездействаш и получаваш ехп.

  2. Shizy's Avatar
    Shizy
    Guest
    Power leveling е термин, използван за описване на процеса на скоростно вдигане на левъл с минамално игрово време(фарм на моби) .
    Ето пример : 2 героя един максимално ниво (85) и друг който е 1-70 се намират в Uldum .Макс лвл героя събира всичко накуп и убива мобите ,а ти си бездействаш и получаваш ехп.
    Благодаря ви,това не го знаех.Има ли някакъв начин да бъда Unban.Напълно съм виновен защото е трябвало да прочета правилата:)

  3. Благодаря ви,това не го знаех.Има ли някакъв начин да бъда unban.Напълно съм виновен защото е трябвало да прочета правилата:)
    От това което си написал се разбира ,че бан-а ти е за 4 дена , така че изчакай тези 4 дена и ще можеш да влезнеш пак

  4. Shizy's Avatar
    Shizy
    Guest
    От това което си написал се разбира ,че бан-а ти е за 4 дена , така че изчакай тези 4 дена и ще можеш да влезнеш пак
    Да така е,но ми се играе за това:d

  5. Здравейте,
    Моят проблем е следният:
    Не мога да вляза във лич кинг сървърите... Зарежда ми до authenticating -> success и след това не ми влиза в реалма и ми показва прозореца с всичките реалми.... който и да пробвам да вляза пак не става и пак ми излиза прозореца... пробвах с друг акаунт пак същото.. мой приятел ми влиза без проблем в акаунта ми.. не съм баннат ... предполагам (никога не съм играл продължително, за да съм). Не е от IP адреса.. гледах и на други места да пробвам да сложа точка на края на реалмлиста... пак не стана... пробвах да сложа и пачлист
    "Set realmlist logon.molten-wow.com
    Set patchlist logon.molten-wow.com"
    ПАК не стана... пробвах да инсталирам самия wow, но пак неуспешен опит... изтеглих wowa от сайта на молтена.. пак не стана ...

    П.С.: Не само на мен е така.. и на много други хора..

  6. bumar82's Avatar
    bumar82
    Guest
    моля за помош играя lich king изчезнаха ми мисиите от голямата карта сега ми е трудно да се ориентирам каде да ходя и се лутам.Не си спомням дали сам натиснал нешто ,флязах в с друг мои играч там всичко си беше наред
    :D


  7. karagache's Avatar
    karagache
    Guest

    ; /

    Здравейте :) ! Поприцип играя с другия ми ацц , но като си сложих новата парола и някой ми я разбра случайно .. Незнам как стана това. За да си сменя пак паролата ми трябва емайла , но аз него помня! Има ли начин да си варна ацц за което играх цели 2 години , за някои може да не са много , но за мен са. Моля Ви помогнете ми ! :) Ще съм много благодарен :)

  8. Здравейте ,днес ми се случи нещо необичайно. Нуждаех се от енчантър и си драснах в глобал. До тук добре.Ето и самия проблем : много хора ми линкнаха свойте професии ,но при опит да ги отворя и да потърся необходимото ми нямаше никакъв ефект ,не се отвори прозерчето все едно не съм цъкнал. Съшото е и при ачивментите . Посъветваха ме да изтрия "Cache" и "WTF" ,направих го и логнах проблема продължава. Някакви идеи как да го оправя ?

  9. karagache's Avatar
    karagache
    Guest

    Pomogneteeee!

    Stanah jertva na molten.co.nf vzeha mi acc-to kakvo da naprqva pls kajete che napravo mi se plache :(:(:(:(:(:(

  10. Stanah jertva na molten.co.nf vzeha mi acc-to kakvo da naprqva pls kajete che napravo mi se plache :(:(:(:(:(:(
    Сигурността на акуанта ти е изцяло твоя отговорност , а относно какво може да се направи смени си паролата или нещо от сорта , а ако паролата ти е сменена използвай си e-майла за да я възстановиш, мисля че така става , но досега не съм пробвал.

  11. johnkill34's Avatar
    johnkill34
    Guest
    Здравейте,
    Моят проблем е следният:
    Не мога да вляза във лич кинг сървърите... Зарежда ми до authenticating -> success и след това не ми влиза в реалма и ми показва прозореца с всичките реалми.... който и да пробвам да вляза пак не става и пак ми излиза прозореца... пробвах с друг акаунт пак същото.. мой приятел ми влиза без проблем в акаунта ми.. не съм баннат ... предполагам (никога не съм играл продължително, за да съм). Не е от IP адреса.. гледах и на други места да пробвам да сложа точка на края на реалмлиста... пак не стана... пробвах да сложа и пачлист
    "Set realmlist logon.molten-wow.com
    Set patchlist logon.molten-wow.com"
    ПАК не стана... пробвах да инсталирам самия wow, но пак неуспешен опит... изтеглих wowa от сайта на молтена.. пак не стана ...

    П.С.: Не само на мен е така.. и на много други хора..

    Ако още не си намерил решение на проблема си, ще ти дам съвет още един вариант да пробваш. Наскоро стана такъв проблем с един приятел. Пробвахме какво ли не както си описал по-горе. Дори си докара щайгата при мен и вързахме 2та заедно но негория TLK така и не тръгна. Копирах мойта игра на неговия и пак така. Остана да се усъмня само в Уиндоуса и антивирусната. Така беше от седмици той и няколко пъти го питах преди това "Спира ли антивирусната? а той - ДА БЕ" Тогава направо му я разкарах и играта тръгна като пушка. Тоя загубен Аваст му беше блокирал по някакъв скрит начин .exe за Лича само. Явно понякога като си сменят против хак атаки логин простотиите и умрелия Аваст без да пита блокира играта. Въпреки че преди да го махна търсех за блокирани файлове в него и нямаше никакви.

  12. Roguin's Avatar
    Roguin
    Guest
    samo pri men li ne se opraviq toq bug s vlizaneto v servera stoi mi na logging in to game server kato problema po koito e pisal johnkill34 probvah da triq avast, iztrih go posle izteglih nai-novata versiq i v neq zabelqzah che kato se opitam da vlezna v wow pishe che kompa pravi vruzka s ip to na molten obache molten kogato opita da napravi vruzka s kompa mi ili avasta ili ddz kakvo mu zabranqva. malko pomosht ? :/

  13. karagache's Avatar
    karagache
    Guest

    Email problem !

    Dobre namerih si 2 ta emaila no sega puk nemi dava saobshtenieto ot molten (toest kato si smenq passa i nqmam nikakvo saobshtenie v emaila) :(

  14. Zdraveite imam problem s izcheznali geroi za posledno sum vlizal s akaunta mi predi 3 meseca i ot skoro pak igraq edin priqtel mi kaza che kato ne vlizam izvesno vreme mi triqt geroite no imam i vtoro acc v koeto ne sum vlizal poveche ot godina dnes vlqzoh i sichkite mi geroi si sedqha tam ??? kakvo da pravq i kude v foruma moga da popitam za pomosht ako tuk ne stava ?

First ... 1252606162636472112 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •