1. Amnesiq's Avatar
    Amnesiq
    Guest
    Здравейте на всички :)

    От близо 5 дни имам някакъв лаг, и немога да разбера проблема от мен ли е ? или от сървара. Мисля, че не е от мен тъй като нямам подобни проблеми с други онлайн игри или каквото и да е. Нормално имам около 120- 130 ms, но сега не пада под 220. Немога да играя нито bg-та нито арени (на райдове не ходя(но и да искам с този лаг....никакъв шанс)).


    Някой с подобен проблем ?

    Щом не е от интернета може да е от сървъра.

  2. Здравейте на всички :)

    От близо 5 дни имам някакъв лаг, и немога да разбера проблема от мен ли е ? или от сървара. Мисля, че не е от мен тъй като нямам подобни проблеми с други онлайн игри или каквото и да е. Нормално имам около 120- 130 ms, но сега не пада под 220. Немога да играя нито bg-та нито арени (на райдове не ходя(но и да искам с този лаг....никакъв шанс)).


    Някой с подобен проблем ?
    Пробвай да изключиш други ненужни програми докато играеш , например скайп. Има голяма вероятност проблема да е и от там. Пиши ми след като пробваш.

  3. Здравейте. някой има ли точна информация , кога ще бъде отворена секцията Trade в Marketplace-а ?
    Благодаря предварително и ви желая весели празници.

  4. Amnesiq's Avatar
    Amnesiq
    Guest
    Здравейте. някой има ли точна информация , кога ще бъде отворена секцията trade в marketplace-а ?
    Благодаря предварително и ви желая весели празници.


    Не но трябва да го пише в сайта.

  5. Dual Talent Specialization Achievement

    Здравейте и Честита нова 2014 година,нека бъде по-добра от предната година,да сме живи и здрави.

    Проблемът ми е,че не мога да науча Dual Talent Specialization защото не ми даде самия Achievement
    когато дигнах 30 ниво.Ако можете помогнете по някакъв начин.Благодаря предварително.
    Realm:Frostwolf
    Character name :Marionsus

  6. Amnesiq's Avatar
    Amnesiq
    Guest
    Здравейте и Честита нова 2014 година,нека бъде по-добра от предната година,да сме живи и здрави.

    Проблемът ми е,че не мога да науча dual talent specialization защото не ми даде самия achievement
    когато дигнах 30 ниво.Ако можете помогнете по някакъв начин.Благодаря предварително.
    Realm:frostwolf
    character name :marionsus


    Сигурен ли си че го нямаш?

  7. Здравейте. някой има ли точна информация , кога ще бъде отворена секцията Trade в Marketplace-а ?
    Благодаря предварително и ви желая весели празници.
    Точна информация не съм видял но мисля че след евентите , фактически 3-4 . Има голяма вероятност дори на 6-7 защото тогава ще пускат 416 айтемите в маркета. :cool:

  8. Здравейте и Честита нова 2014 година,нека бъде по-добра от предната година,да сме живи и здрави.

    Проблемът ми е,че не мога да науча dual talent specialization защото не ми даде самия achievement
    когато дигнах 30 ниво.Ако можете помогнете по някакъв начин.Благодаря предварително.
    Realm:frostwolf
    character name :marionsus
    Пиши ингейм тикет и продължавай да си вдигаш левели , гарантирам ти че докато вдигнеш 85 , ГМ-то ще се е свързало с теб и ще ти помогне.

  9. На 40 лвл дава dual talent

  10. Лага беше поради това, че в Wintergrasp имаше 1к+ хора ... с една дума - Ивента прави лага .. сега като е махнат Ивента не би трябвало да има лаг!

  11. Duwolf's Avatar
    Duwolf
    Guest
    Здравейте,
    Опитвам се да подкарам няколко адона - healbot, badkitty и gladius. От сайта на curse свалих както най новите версии така и по стари, в играта сложих отметка на "load out of date addons" но пак никой от тях не тръгва.
    Та въпроса ми е от къде мога да си набавя адони за 4.3.4 версиятя?

    Мерси.

  12. Duwolf's Avatar
    Duwolf
    Guest
    Всъщност успях да намеря healbot-a и badkitty. Само за този gladius не намирам 4.3.4 версия.

  13. За колко време ти е бана ? Сигурен ли си че не си крал герой ?
    Незнам за колко време е бана защтото никаде не пише. И не не съм крал ацц-та лол ...

  14. То ту ме баннват ту не .. просто немога да разбера какво е това. Когато си искат ме баннват за незнам колко време...

  15. То ту ме баннват ту не .. просто немога да разбера какво е това. Когато си искат ме баннват за незнам колко време...
    Напиши какво точно ти изписва, като логваш.

    Spoiler: Show
    Кольо :d може и да съм се припознал де :D

First ... 1757656667686977117 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •