1. Icecrown Turks PvE (Horde)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PvE guildimiz aramıza katılacak olan Türkçe konuşulan bir ortamda bulunmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyor.

Aktif oyuncu sayımız yaz mevsimi nedeniyle potansiyelinin gerisinde olmasına rağmen artış göstermekte ve gelecek 25 gruplarının temelini hazırlamaktadır.

Önceliğimiz 25 raidlerinde olup normal modlar farmlanmakta, heroicler içinse ilerleme kaydedilmektedir. 25 saatleri dışında 10 lar yapılmakta gear/frost farmlanmaktadır.

Raidlerimize uygun PvE gearı kasmış (10 lar için 5k+/EoT farmını tamamlamış.) gerekli enchant/gemleri basmış ve raidcall kullanımında sıkıntı yaşamayan arkadaşlar katılabilirler, öntaktik bilgisi yararınıza olacaktır.

Bunun dışında raidlerimiz 20.30 saatinde yapılmaktadır ve flask kullanımı mecburidir. Guild chate küfürlü/argolu ve rahatsız edici konuşmalar yansıtılmamalıdır.

Eşya dağıtımı açık artırma dkp yöntemiyle halledilmektedir.

Bize oyun içi /who -g "Turks" komutuyla ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Metalplate/Atwight

Ulaşabileceğiniz yetkililerden birkaçı:
    Limon
    Justicer
    Starindris
    Chewbacaa
    Pacoz
    Edited: September 26, 2016

2. Geçen hafta ICC25HC raidlerimizede başladık. 2. Denememizde 9/12 yaparak tamamladık.
    ICC TOC ve RS raidlerimizin dışında yakın zamanda Ulduar, Naxx, OS, Onyxia raidlerimizde başlayacaktır. Ayrıca oyundan iyice keyif almak için zaman zaman TBC ve Vanilla raidlerinide yapıyoruz.
    Saygı çerçevesinde keyifle oyun oynamak isteyen herkesi guildimize bekleriz.

Cooby/Pacoz

3. Başarılı ve Ortamın güzel olması çok sevindirici...Şuan olarak Woltk takılmadığım için pek fazla sarmıyor..Ama gerçekden keyif almak için Classic ve TBC dungeon girmeniz çok güzel birşey..Classic ve TBC raid dungeonların hepsi açıkmı ?

4. Hayırlı olsun guild. Nice Güzel başarılara inşaAllah :)

5. Hayırlı olsun sonunda başarlı ve devamlılığı olan bir türk guildi oluşumu sağlarsınız işlh.

6. Uzaklardan gelen not: Lich King madurlarına her daim kapılarımız açıktır. Yaptıkları yanına kar kalmıyor. Buda böyle bir uptır. İyi oyunlar.

Not: Tebrikler için teşekkürler.

7. Alımlarımız her daim mevcuttur, Türkçe konuşulan bir ortamda raidlerini yapmak, keyifli vakit geçirmek isteyen herkese kapımız açıktır. İyi oyunlar dilerim.

Atwight, Ork Hunter.

8. 25HC de Sindi denemelerimiz devam etmektedir, yakında tarafımızdan kesileceğine ve loda bir adım daha yaklaşılacağına inanıyoruz. Alımlarımız her daim devam etmekte, iyi oyunlar.

9. Raidlerin yanı sıra özellikle arşiv kasmayı seven, reputation, quest, mount run yapmak isteyen arkadaşlarıda guildde görmek isteriz.(Özellikle ben:))

Cooby

10. Valla bende Woltk serverde baslasam mı başlamasam diye kararsızım..Nedeni ise 2 tane Geri istediğim charlar vardı geldi ama Üstünde itemleri olmadan geldi o yüzden kasmakda zorlabilirim diye şuan olarak ilgilenmiyorum..Onun Üstüne keza Class tranier ögrenecek gold lazım =)

11. Valla bende Woltk serverde baslasam mı başlamasam diye kararsızım..Nedeni ise 2 tane Geri istediğim charlar vardı geldi ama Üstünde itemleri olmadan geldi o yüzden kasmakda zorlabilirim diye şuan olarak ilgilenmiyorum..Onun Üstüne keza Class tranier ögrenecek gold lazım =)
    Unal gold konusunu fazla dert etme ya. Gathering profession kasarsan hızlı bi sekilde gold farmlarsın. Bizde yardım ederiz ufaktan ... Ben 2 ay içinde sıfırdan karakteri +6k gs ye cıkarttım. Sende yaparsın.
    Barış.

12. Guildin ilk Bane ini almıştır. İyi oyunlar :).

-KADRO-
    Starindris - Protection Paladin
    Enkaz - Protection Paladin
    Picasso - Restoration Druid
    Kucukco - Restoration Shaman
    Hayvanatorx - Fury Warrior
    Aiwenore - Retribution Paladin
    Lorrainea - Shadow Priest
    Borazan - Balance Druid
    Elross - Fire Mage
    Atwight - Marksmanship Hunter
    Edited: September 26, 2016

13. Herkesin eline sağlık arkadaşlar
    sırada The Light of Dawn'da kısa zamanda onuda alacağımızdan eminim ;)

14. Dün de söylemiştim ama bir kişiye sadece :) hepinizin eline emeğine sağlık temiz iş olmuş başladığınızda tahminimce 10 civarıydı hatta geçmişti belki de ben arkadaşa pmden yazarken marrowgarda diye reply gelmiş idi bitirdiğinizde de saat 1 i bulmamıştı galiba takriben 3 saatten kısa bir zaman içinde heroic de full gitmişsiniz güzel başarı. kriterlerini bilmiyorum ama vaktiyle 4-5 saat yapılan 10 normalleri hatırladığımda süper bi iş benim açımdan. tekrardan tebrik ediyorum. ayrıca orda bi Val'anyr gördüm sanki :)

12 Last