1. Salut tuturor, ma-am apucat de wow de curand si nu inteleg cum se mananca acest joc. In primul rand sunt prea multe clase care habar nu am ce face fiecare si la ce este buna, deci imi puteti recomanda una pentru unceput, o clasa care sa fie usor de folosit.
    In al doilea rand, in ce factiune sa intru Hoarda sau Alianta?. In al treilea rand, exista guilduri de romanii care mar putea accepta chiar daca sunt un Noob?
    P.S: Pe ce realm sa joc?

  2. Cel mai nou update aici e Pandaria. DAR inca nu merg toate chestiile, poate ca vor mere candva, vreodata...
    Cel mai vechi si mai bug-free, WOTLK... e ok, doar ca e contentul de acum 5+ ani. Multi care au jucat WOTLK s-au mutat pe Pandaria ca sa incerce contentul nou, dupa ce ajungi la un anumit nivel ajungi sa te plictisesti cand nu mai ai ce iteme lua fiind aproape maxim.
    Cataclysm... dupa unii cel mai prost expansion. Nu stiu cum e, l-am sarit.

    Sunt guilde de romani, si da te vor accepta pentru ca majoritatea romanilor sunt noobi. Daca faci prezenta si stai pe team chat sau alte alea si daca ai timp ...no problem.

    PS: cand alegi realmul, daca nu ai donat, alege mereu AL 2-LEA per expansion, de obicei pe primul s-au dus toti donatorii si ei intra instant. Daca nu ai donat o sa stai mai mult la coada ca sa intri.

    Pt rase vezi youtube.

  3. Nu stiu despre Pandaria, dar Cataclysm inca este un expansion bun, dat fiind faptul ca WoTLK a fost super :) Pacat ca nu stiu de ce, dar nu mai am rabdare sa joc ...

  4. Este vreo guilda la hoarda romaneasca pe Deathwing ?

  5. Nu, din cate stiu eu. Iar daca este, e prea insignifiabila ca sa fie adusa in discutie.

  6. Sunt o gramada de romani in schimb care joaca in cele mai tari guilde, precum Encore sau Static :P.

  7. Ragnaros sau Deathwing ? Hoarda sau alianta ? Mersi.

  8. Ragnaros sau Deathwing ? Hoarda sau alianta ? Mersi.
    Nu cred ca iti poate raspunde cineva concret la intrebare. Depinde mult de stilul tau de gameplay Poti alege orice faction doresti iar daca nu iti place te poti schimba cu vote points. Cat despre realm as zice DW daca nu esti donor din simplul aspect ca nu stai mult in que.

  9. Am intrat pe DW in cele din urma, la hoarda.:D

  10. Salut am si eu o intrebare , care este mai bun pe MOP (din principiul fiecaruia) ARMS OR FURY ? Ma gandesc ca fury da mai mult damage pentru ca poti purta 2 arme si din start ai mai mult damage , dar multa lume opteaza pentru arms si nu inteleg de ce . Cineva maret sa imi dea o explicatie buna , m ar incanta :))

  11. O sa mai avem in viitorul apropiat realm x1 pt Wotlk?
    Nu am gasit niciun anunt pe forum :(

  12. Salut.As vrea si eu sa stiu daca e posibil sa il faci pe Jeeves pe serverul Neltharion de pe Cataclysm.Am ramas impotmolit la reteta de Scrapbot Construction Kit.Aveti aici descrierea http://www.wowhead.com/guide=2197/ma...nstruction-kit . Mersi mult.

  13. Salut. As vrea sa stiu cand se va da drumul la dungeonul Hour of Twilight pe Cataclysm? Ca sunt satul de End Time si Well of Eternity ca nu pica iteme pentru mine sa scap de armele vicious. Daca stiti cand va da drumu, sa imi spuneti si mie.

  14. Salut. As vrea sa stiu cand se va da drumul la dungeonul Hour of Twilight pe Cataclysm? Ca sunt satul de End Time si Well of Eternity ca nu pica iteme pentru mine sa scap de armele vicious. Daca stiti cand va da drumu, sa imi spuneti si mie.
    Salut! Din ce am vazut eu pe forum green_dev (unul dintre developerii serverului) a spus ca o sa fie gata intr-o luna jumate doua. In 5-6 luni a spus ca este posibil ca in cataclysm sa mearga totul perfect de la dungeonuri si class-spell pana la questuri.Sper ca ti-am fost de ajutor.

  15. Sunt o gramada de romani in schimb care joaca in cele mai tari guilde, precum Encore sau Static :P.
    Salut, cum sta treaba in Encore si Static? Care e progresul, cate raiduri pe saptamana si care e orarul pt raiduri? Si in plus, cati romani sunt in fiecare?

First ... 444525354555664 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •