1. Sveiki, ieskau Horde PvE guildo Frostwolf, Cata. maciau kad yra Lithuanian Legion gal cia kas is ju ankosi?
    Kaip matai sara?íe yra Fairytale tree, jie yra pve guild :)

  2. Kaip matai sara?íe yra Fairytale tree, jie yra pve guild :)
    Jaja esam mes vis dar ten :). Ir ai?íku priiminėjam naujus narius, naujiem grupam į Fl ir Ds.

  3. LTicc

    WOTLK, Deathwing ally side įsikūrė iki ?íiol rimčiausias lietuvių guildas LTicc, guildas skirtas lietuvių pve mylėtojams pasiruo?íusiems nugalėti LK. Laukiami visi norintys mokintis ir mokinti.

  4. Lordearon x1 D S R S ir Paskutinis LDK Legionas aly side

  5. Nelth

    Neltharione lt guildu liko? Buvau reborn legends bet kaip ir issikirstem. Alliance

  6. Neltharione lt guildu liko? Buvau reborn legends bet kaip ir issikirstem. Alliance
    Jei buvai Rebornuose tai ateikt į Frostwolf, daugelis mūsų čia persikėlėm į hordos puse.

  7. June 1, 2014  
    Pridėtas naujas guild, norintys pridėti savo guild, ra?íykite man privačią ?¥inutę su guild pavadinimu, web, realm, faction.

  8. TrapCity Neltharion

    Lietuviu guildas <<<Trap City>>> renka zmones guildas PvE PvP info /w Deadfull Serveris Neltharion Horde:)

  9. trap city

    na saunus musu guild*(trap city),kas mokosi padedam,ko nemokam aiskinames bandom,visus mielai prasom prisijungti,stengemes padet vieni kitiems.kiekviena diena vyksta rdf,bg,uzaugsim darysim ir raid;)
    ;)

  10. O tai kur Lithuanian Legion? PvE / PvP Horde klanas, Frostwolf realm'e. Esu ?íio LT guild'o narys.

  11. O tai kur Lithuanian Legion? PvE / PvP Horde klanas, Frostwolf realm'e. Esu ?íio LT guild'o narys.
    Viskas ai?íkiai para?íyta kaip pateikti guild sąra?íui :)

  12. TheRaisas's Avatar
    TheRaisas
    Guest

    Lietuvi?íki klanai

    Gal yra koks Lt PvE Alliance klanas FrostWolf'e?

  13. Gal yra koks Lt PvE Alliance klanas FrostWolf'e?
    Viskas yra surasyta :)

  14. Tai ką nėra lietuvių guildu woltk ?

  15. Tai ką nėra lietuvių guildu woltk ?
    Arba nėra, arba niekas nenori pasireik?íti, arba mi?írūs guild

First 1234 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •