1. Моето не е точно проблем, но не ми се прави нова тема затова ще ви питам тук.
    Понеже съм нов паладин в сървъра искам да ви питам може ли да се спира каста на Pungent Blight при Festergut?
    Играя в Саргерас, ако има някакво значение.
    Divine Shield може да спре щетите от това, но незнам защо ти е проблем, след като си има механика да оцелееш от него. Да ако си Healer и те мързи да се разхождаш -> Go for it :)

  2. Понеже другите магии, дето каства боса, са оградени в щит, а тази не е и си мислех, че това е разликата: оградените не могат, а не оградедите могат.
    Аз имам и един шаман, който няма още гиър за цитаделата, но в инстанциите за 5 човека мога да спирам кастовете на босовете с Wind Shear (тези, които не са оградени в щит). Например последния бос във Forge of Souls. Най-голяма беля прави с Phantom Blast и съм готов да го спра по всяко време, когато се опита да го използва. Да не би това да е експлоит и да изям бана?

    А относно механиката - имахме по 3 стака от спорите, бях пуснал Shadow aura и пак погивахме след тоя каст. Затова исках да знам дали може да се спира.

  3. Не е експлойт ... просто "Босовете" в дънжаните не са клас Бос ... клас Бос НПСтата немогат (освен ако в сайтовете за WoW не е казано че могат да бъдат спирани кастовете) да бъдат стънвани, сайлънсвани или слоунати ... докато тези в дънжаните са си прости НПСта, а те могат да бъдат стънвани, сайлънсвани или слоунати (освен ако самия "Бос" не е имунизиран към някое от тези ... за повече инфо се прочита гайда за самия Бос в Wowhead или Wowwiki ... там си пише коя магия може да се спира и коя неможе)!

  4. donpepo's Avatar
    donpepo
    Guest

    :)

    Zdraveite , nadqvam se 4e nqkoi moje da mi pomogne. :)
    Vseki den si glasyvam za Molten i syotvetno poluchavam tochki za tova, no predi nqkolko dni iskah da si kupq ne6to s tezi tochki, haresah si Item no kogato go izbera trqbva da go pratq na geroq na koito iskam az...... loshoto v skucheq e che ne mi pozvolqva da " select charecter" t.e. nqma kak da si go izpratq na geroq... :( nqkoi moje li da mi kaje kakvo tr da napravq? Blagodarq predvaritelno :)
    ---------------------------------
    imam problem ne moga da si kupuvam Item's s tochkite ot glasuvaneto zashtoto ne mi pozvolqva da "select charecter" t.e nqma kak da si izpratq syotvetniq Item na geroq :( Nqkoi moje li da mi pomogne??? Mersi predvaritelno

  5. Ти какво не можеш да четеш ли ? Казвам ти че аз нямам грам лаг бе човек изобщо не е от сървара, всичко си е от кашоните ви ...
    znachi ti si nqkakav po specialen tip chovek...shtoto na 99,9% ot evropeicite im lagi kak moje ti da si ot eu servera da e ot us neznam...ili igraesh prez vremeto v koeto ima 1500 choveka online?

  6. Аз имам и един шаман, който няма още гиър за цитаделата, но в инстанциите за 5 човека мога да спирам кастовете на босовете с Wind Shear (тези, които не са оградени в щит). Например последния бос във Forge of Souls. Най-голяма беля прави с Phantom Blast и съм готов да го спра по всяко време, когато се опита да го използва. Да не би това да е експлоит и да изям бана?

    Не че има нещо общо с въпроса ти, но чисто информативно... ако си Elemental, оградените кастове можеш да ги спираш с Thuderstorm.

  7. Stoncore

    Като умреш в инстанцията Стонкор спирита ти не може да лети като набиеш ънстък и си Ворген от зоната пак трябва да търсиш спирит хелър половин час . Така че ако може поне сложете един спирит хеалер в диипхолм или научете духовете на хората да летят в летящи зони ! Благодаря за вниманието предварително!

  8. xmancho1's Avatar
    xmancho1
    Guest
    Идеята там не е да спираш каста , който не би трябвало да се спира , а да бягаш да не те удари и да не стоиш в кръговете на земята , в общи линии лесна битка :)

  9. Nemoga da svalq igrata ne pochva da se svalq izobshto nqkakvi idei?

  10. Свали е от другаде ... не е трудно да се досети, човек!



    Защо Господи, Защо?!?!?!?!

  11. Здравейте,

    Имама известни проблеми със самата игра. Използвам win7, и изтеглих вс игри от замунда и от където намерих, за жалост винаги ми дажа 1 и същи "Error" когато пусна .ехе файла и играта не ми тръгва.... МОЛЯ помогнете, много ще ви бъда благодарен.

  12. Здравейте,

    Имама известни проблеми със самата игра. Използвам win7, и изтеглих вс игри от замунда и от където намерих, за жалост винаги ми дажа 1 и същи "Error" когато пусна .ехе файла и играта не ми тръгва.... МОЛЯ помогнете, много ще ви бъда благодарен.
    Не правиш нещо както трябва.Аз също ползвам client-a от замунда и всичко си е наред.Инсталираш играта , после пач-овете в правилната последователност и играта си тръгва.

  13. Justicerr's Avatar
    Justicerr
    Guest
    Здравейте,

    Имама известни проблеми със самата игра. Използвам win7, и изтеглих вс игри от замунда и от където намерих, за жалост винаги ми дажа 1 и същи "Error" когато пусна .ехе файла и играта не ми тръгва.... МОЛЯ помогнете, много ще ви бъда благодарен.
    Кой номер error ти дава? На мен от време на време като стартирам играта ми изкарва Error 132, който го оправям като си изтрия Cache папката. Пробвай и ти.

  14. okoto123's Avatar
    okoto123
    Guest
    не мога да вляза в ката .. дава ми лоадинг скийна .. нали си влизам там и после ми дава дискънект .. ХЕЛП
    ---------------------------------
    Кой номер error ти дава? На мен от време на време като стартирам играта ми изкарва error 132, който го оправям като си изтрия cache папката. Пробвай и ти.
    Удари му един репеар .. или пусни от лаунчъра и ъпдейтни и трябва да се оправи

  15. okoto123's Avatar
    okoto123
    Guest
    Инсталирах си катаклизма, но не знам как да се пусна към Molten Wow-a.
    Някои ще помогне ли?
    smeni realmlista ..

    a puk men postoqnno mi dawa disconnect help pls!

First ... 891011122060110 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •