1. Здравейте , имам огромен проблем със fps на lod fps ми слиза до 3 4 можете ли някой да ми помогне ,лап топами мисля че е с добри характеристики 4 gb ram ,2 g video karta ,quad-core a6 ,2 gz ,говоря за Lich king ,опитах всякакви макрота какво ли не и нещата не се оправят ,намалил съм всичко до мин и проблема продължава,моля за помощ
    благодаря ви за вниманието
    Здравей , пробва ли да провериш дали не е от някой от адоните, които използваш?Понякога те могат да причинят такъв спад в фпс-а, случвало се е и на мен. Ако не си, моят съвет е да изключваш един по един и да видиш как ще ти повлиаят на играта.

  2. Здравейте, да пробвах ,изтрих всички адони и ги слогах на ново положението си остана същото,отделно забелязвам че няма значение колко програми съм отворил fps е едно и също,вчера примерно говорих по skype отворил съм utturent отделно музика слушам , завтарям програмите и няма никаква разлика v fps

  3. Здравейте, имам проблем с играта и наистина ще съм ви благодарен ако ми помогнете. Когато отидох в Даларан днес и след това излязох от играта при втория ми опит да си влезна в героя след като ми зареди веднага след това ми даде wow eror. Наистина ще съм ви благодарен ако ми помогнете да мога да си разреша проблема. Предварително ви Благодаря !

  4. Здравейте аз нямам проблем искам да попитам нещо. Играя но патч 5.4.2 ако го update на 5.4.8 ще се запазят ли героите ми.

  5. Здравейте аз нямам проблем искам да попитам нещо. Играя но патч 5.4.2 ако го update на 5.4.8 ще се запазят ли героите ми.
    Да, ще се запазят, всичко е на мястото си :)

  6. Здравейте! Играя в Рагнарос. В момента съм пуснал да продавам голд за койни в маркетплейса>>трейд. Бях го пуснал за 24 часа, а вече минаха над 48. На самата оферта пише "Closing", но така и не ми връща голда, нито пък самата оферта изчезва. Също така се опитвам да си направя бакъп на акаунта, но вече 2 пъти опитвам, стига до 99% и забива. Вече е на 99% втори ден...

  7. zashto nemoga da si vzema itema ot Trade marketa vwche 10 den a go pusnah samo za 1 ???

  8. проблем ,бекъпа на 99% ????

  9. Моля за помощ!!! Играх 5.4.2 изтеглих 5.4.8 патча слагам го пускам играта и ми дава че трябва да си конвертна акаунта от батъл.нет и немога да влезна.
    Edited: January 29, 2016

  10. мога ли да си изтегля от някъде WoD моделите

  11. Малко помощ не бях играл лол от много време години днеск си го изтеглих направих си регистрация всичко точно и да вляза в този първия сървр lordaer ли тама все тая и ако вляза с ймеил започва да ми пише нещо за ъпдейт ако вляза с име не ми дава да вляза проблем със сървара или е от мен ?

  12. Малко помощ не бях играл лол от много време години днеск си го изтеглих направих си регистрация всичко точно и да вляза в този първия сървр lordaer ли тама все тая и ако вляза с ймеил започва да ми пише нещо за ъпдейт ако вляза с име не ми дава да вляза проблем със сървара или е от мен ?
    Провери си реалмлиста в ''config" (WTF папката)

  13. Изтрих го този файл и влязох и всичко тръгна :)

  14. Zagubih cod-a daden ot warmane za koleda za discount na items s points..ima li nqkakuv nachin da go namerq ili da si go vidq nqkude

  15. dolu wlqwo na generala imam samo global nito nqkoi moje da mi wisperne nito wijdam nqkoi da pishe w guilda nito w grupata nqkakwi idei?

First ... 519199100101102103111 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •