1. Здравейте ,
    Компютъра ми горе долу бива, но ми забива дали защото съм с Windows10 ?


  2. Здравейте ,
    Компютъра ми горе долу бива, но ми забива дали защото съм с Windows10 ?
    Няма как да е от това. И аз съм с 10-ката и върви перфектно, дори и няколко прозореца.

  3. Здравейте ,
    Компютъра ми горе долу бива, но ми забива дали защото съм с Windows10 ?
    И как да знаем ние, след като не си споменал характеристиките на компютъра и какво имаш инсталирано - драйвъри и програми?

  4. zashto tapiq quest za bh neraboti.NPC to za [Thalorien Dawnseeker] quest nese reska i nemoga da govorq s nego za da mina questa.

  5. Здравейте! Имам един проблем и ако някой може да ми каже ще съм му благодарен. Преди известно време от си взех Shadow's Edge за 29 points, следователно след което останах с 0. Сега като натисна на Collect Points ми пише "You do not have any points to collect.". Защо? Благодаря предварително. :)

  6. Хора откраднаха ми акаунта (смениха ми имейла) моля за малко помощ на кой да пиша за да ми го върнат...

  7. zashto nemoga da vlqza v Linch king

  8. zashto nemoga da vlqza v Linch king
    Никой не може да отговори на този въпрос

    Хора откраднаха ми акаунта (смениха ми имейла) моля за малко помощ на кой да пиша за да ми го върнат...
    Ами на който и да пишеш от екипа все ще ти отговори или ще ти каже към кой да се обърнеш, но как ще докажеш че е бил твой акаунта ? Не пречи да пробваш но е малък шанса да ти помогнат.

    Здравейте! Имам един проблем и ако някой може да ми каже ще съм му благодарен. Преди известно време от си взех Shadow's Edge за 29 points, следователно след което останах с 0. Сега като натисна на Collect Points ми пише "You do not have any points to collect.". Защо? Благодаря предварително. :)
    Купуването на неща с точки не е свързано с получаването на точките, те се дават веднъж на 24 часа и трябва да си влязал в играта поне веднъж през деня в който се опитваш да получиш точки, друга причина е че може да си наказан за нещо.

    zashto tapiq quest za bh neraboti.NPC to za [Thalorien Dawnseeker] quest nese reska i nemoga da govorq s nego za da mina questa.
    Преди работеше, но понякога при ъпдейт като оправиш едно нещо друго се разваля и сигурно това се е случило, провери в бъг тракера, а докато го оправят може да пробваш да го минеш първи след рестарт на сървъра тогава може да работи

  9. Имам проблем с вдигането на dk . Когато стигнах 60 левел нямаше никакви Куести повече . Ако някой може да ми каже какъв е проблема ще бъда много благодарен !

  10. Lol. Няма как да не е имало никакви Quests повече. Играл съм DK и ти гарантирам, че има Q в изобилие. Потърси. :)

  11. Имам един проблем защо като отида в Даларан и ми отнема около 1-2 мин. да ми заредят NPC-тата и playerite.
    Компа ми е достатъчно силен.
    Мерси предварително!!!!!!! :))))

  12. Имам проблем с вдигането на dk . Когато стигнах 60 левел нямаше никакви Куести повече . Ако някой може да ми каже какъв е проблема ще бъда много благодарен !
    Най-вероятно си забравил куеста, който се праща по пощата.

  13. Stuck

    Здравейте,от вчера вечерта имам проблем с играта. Качих се на кораба Vashj'ir и още тогава нещо заседнах в платната. Стигнах до самото място,опитах се да мърдам,нещо като цяло да направя. Изведнъж започнах да падам и накрая умрях. Сега съм в някакъв грейвярд,който е чисто бял. Нищо не се вижда,нищо не ми дава да направя,само бял екран. Опитах по всякакви начини и нищо не стана!

  14. напишите пожалуйста реалм лист лич кинга

First ... 35393101102103104105113 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •