1. Здравеите! Нов съм ж този сървар може ли някой да ми обясни как се получава 'Points' и ако донеитна на сървара ще ибегна ли опашките?..
    1.Може да получаваш "points" ако имаш герой с повече от 1000 achievement points.
    2.Да

  2. Преди малко си купих от AH ботуши,пръстен,ръкавижи и панталони .5мин след слагането им бонуса от стамина,сила и agility изчезна.Защо ?

  3. Преди малко си купих от AH ботуши,пръстен,ръкавижи и панталони .5мин след слагането им бонуса от стамина,сила и agility изчезна.Защо ?
    релогни и може би ще се оправи

  4. Здравейте,
    след като сляха реалмите миналия месец ме наби в Айскраун и искам да си преместя героите на друг реалм щото 2000 човека опашка няма как да изчакам да минат. Как мога да го направя?

  5. не се оправя ... и cache си изтрих пак не става

  6. искам да си продам един от героите, излезнал съм от акаунта, но ми казва:" you are not eligble to do this." имате ли идеи къде бъркам

  7. Здравейте. Днес както си дигах левел в Dustwallow Marsh, някакво "самолетче" ме взе и ме пусна в морето близо до Stonetslon Mountins! Реших да използвеам Hearthstone, за да се върна в блатата, но вместо това ме прехвърли в Lost Islands?! Някаква идея как да се върна в Калимдор от тук!?

  8. Здравейте. Вчера след като гледах филма Warcraft ми се зареби пак да я играя играта. Искам да играя наекспанджъна "Wrath of the Litch King" на сървъра Lordaeron. Регистирах се, изтеглих този експанджън "Wrath of the Litch King", промених реалмлиста показано във форума, и като влязох в играта ми излезе някакъв ъпдейт за 4.0.0.2 (или нещо такова) и след ъпедйтване ми излезе Battlenet прозорец за инсталация. След като цъкнах да се инсталира ми даде грешка и не мога да вляза. Уж прочетох всички коментари в тази тема, но не можах да намеря случай като моя и да го оправя. Благодаря предварително!

  9. Здравейте. Вчера след като гледах филма Warcraft ми се зареби пак да я играя играта. Искам да играя наекспанджъна "Wrath of the Litch King" на сървъра Lordaeron. Регистирах се, изтеглих този експанджън "Wrath of the Litch King", промених реалмлиста показано във форума, и като влязох в играта ми излезе някакъв ъпдейт за 4.0.0.2 (или нещо такова) и след ъпедйтване ми излезе Battlenet прозорец за инсталация. След като цъкнах да се инсталира ми даде грешка и не мога да вляза. Уж прочетох всички коментари в тази тема, но не можах да намеря случай като моя и да го оправя. Благодаря предварително!
    Теглиш 3.3.5 на ново и като се логваш вместо емайл ползвай username-а от warmane

  10. Здравейте хора имам проблем с донате системата протускам райдове заради 3к que и не е забавно някави иска ми inquiry ако някой е донейтвал скоро просто да ми каже какво да направя ще съм много благодарен

  11. За триене!!!
    Edited: June 19, 2016

  12. не мога да се логна в wow влизам в играта пиша акаунта и писхе логин геим и нестава помогнете става дума за МОП frostwolf стигам до realm selection и неможе да зареди
    Edited: June 20, 2016

  13. ПОМООЩ в MOP - Frostwolf започнах Worgen и стигнах до "Gasping for Breath" и няма минаване (БЪГАВ Е КУЕСТА)

  14. Имам един герой във Lordaeron който е добре облечен и искам да го продам.Но не ми позволява пише ми че нямам права да продам героя.Защо така?

  15. July 2, 2016  
    Zdraveite dnes pravih voa 10 i padna tier za men (hunter) bqh ednstveniqt v grupata no loota bugna i ne mojah da gi vzema.Ot skoro igraq v tozi server i iskam da popitam vazmojno li e da si gi polucha po poshtata ili neshto takova imam pics do bossa vijda se che sum 1 hunter i ne moga da gi lootna.Ako ima takava veroqtnost kajete kade da postna plagodarq predvaritelno.

First ... 55595103104105106107115 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •