1. Zdraveite! Takmo si izteglih igrata ot tozi sait no imam samo papki: Data; Itrerface ; WTF,kakto i ikona s ime - WOW.
    wow exe lipsva kakto i o6te dosta ne6ta . Kakvo da pravq za da podkaram tazi igra ? ?

  2. Zdraveite! Takmo si izteglih igrata ot tozi sait no imam samo papki: Data; Itrerface ; WTF,kakto i ikona s ime - WOW.
    wow exe lipsva kakto i o6te dosta ne6ta . Kakvo da pravq za da podkaram tazi igra ? ?
    направи проверка на торента. Препоръчвам ти да изтеглиш играта от линковете дадени от warmane, а не от рандом торент тракер

  3. Здравейте проблемът ми е следният дава ми че имам Update от Battle.net отваря ми blizzard downloader и спира тегленето.....

  4. Iskam da popitam kak moga da si premestq geroq ot Icecrown na Lordaeron?

  5. Здравейте проблемът ми е следният дава ми че имам Update от Battle.net отваря ми blizzard downloader и спира тегленето.....
    Логваш се с акаунт името, а не с емайла.

  6. Iskam da popitam kak moga da si premestq geroq ot Icecrown na Lordaeron?
    Не можеш и никога няма да можеш. Icecrown е mid-rate realm, а Lordaeron - Blizzlike.

  7. Другари,
    Правилно ли разбирам, че ако само даря 10 евро, няма да чакам повече по няколко часа опашки за да вляза?
    Ако има и някакви други детайли, моля кажете по-подробно как да действам.
    Благодаря предварително.

  8. Другари,
    Правилно ли разбирам, че ако само даря 10 евро, няма да чакам повече по няколко часа опашки за да вляза?
    Ако има и някакви други детайли, моля кажете по-подробно как да действам.
    Благодаря предварително.
    Правилно разбираш. Дарителите получават определени привилегии в сървъра. Една от тях е, че няма да чакаш на опашка. Друга- можеш да ползваш магазина на сървъра да продаваш неща (предмети, голд, компаньони и т.н.) за койнс. Ето тук може да прочетеш и да се информираш по-детайлно за нещата
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=307442
    Edited: September 7, 2016

  9. Здравейте имам следния проблем.Един приятел се помъчи да ми донейтне и всичко мина както трябва но не ми дадоха койна и сега когато се помъча пак да донейтна ми излиза че Paymentwall правят някаква проверка и за до ускоря процеса трябвало някви си неща да пиша за картата някви електронни плащания.Излиза ми номер на поръчка сумата и така на татък.И сега не мога да разбера какво да правя или тлябва да чакам докато им свърши проверката.

  10. help

    nqkoi moje li da mi pomogne kat si pusna igrata mi izliza to va (data/enGB/wow-update-enGB-18273.mpq:world of warcraft cant made a required change to an archive file . be sure you have write permission for the world of warcraft folder or try running the game in administrator mode
    for more information,see: https;//battle.net/support/article/6910) molq pomognete

  11. Някои да има идея защо не ми дава да сваля играта World of Warcraft: Mists of Pandaria от саита на Warmane?

  12. Защо не я свалиш от другаде.

  13. Някои да има идея защо не ми дава да сваля играта World of Warcraft: Mists of Pandaria от саита на Warmane?
    Линк-а от сайт-а на Warmane би трябвало да работи, ако не работи пробвай замунда.Там можеш да намериш MoP 5.4.8 торент.

  14. zdraveite nqkoi moje li da me informira na kolko vreme se spawn legendranite petove?

  15. pichove znaete li dali moga da dam moi geroq na nqkoi priqtel ?

First ... 85898106107108109110118 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •