1. Здравейте, хора :) Преди минути изтеглих MAC WOTLK клиента, когато цъкна на WoW file-a ми изписва The application "World of Warcraft" can't be opened. Някакво решение на проблема има ли? И дали има връзка с това че имам и клиента на батъл.нет? Благодаря предварително!

  2. Здравейте! Вчера си смених расата на единия от героите ми и оттогава не мога да си влезна в героя писах на gm но то не направи нищо по въпроса! Моля ви за помощ търсих в интернет няма нищо написано за моя проблем. Благодаря предварително :) !

  3. zashto ne moga da igraq w Frostwolf,pishe w saita che ima 2000 choveka a na men v igrata mi pishe che e offline servera ???

  4. zashto ne moga da igraq w Frostwolf,pishe w saita che ima 2000 choveka a na men v igrata mi pishe che e offline servera ???
    Обърни внимание- статистиката се дава със закъснение от няколко часа.

  5. хора помогнете имах банн на ацц-то 1 месец вече минаха 31 дни защо оше ацц-то е банн ??? плс хелп

  6. В сайте не ли ти пиши за колко време си банн? Др вариант е направи си др акк и пиши на ГМ-тата или в сайта на ГМ-тата пиши.

  7. Здравейте първо. Проблема ми е следният. Героя ми е шаман панда на име Valari. Направих репотацията за Pandaren Kite String но изненадата бе че по пощата ми е дойде маунт за хорд а аз съм Алианс.Моля поправете проблема защото много време се мъчих за тези репотации. Благодаря предварително.

  8. Здравейте първо. Проблема ми е следният. Героя ми е шаман панда на име Valari. Направих репотацията за Pandaren Kite String но изненадата бе че по пощата ми е дойде маунт за хорд а аз съм Алианс.Моля поправете проблема защото много време се мъчих за тези репотации. Благодаря предварително.
    Напиши ticket в играта. От форума няма как да ти се помогне.

  9. Същия проблем и и с Hiroshikami алианс хънтър маунта доиде за хорди. При хордите всичко е ок, при алиансите все ощетени. Пуснах тикет ГМ ми отговори че не се занимавали с такива проблеми. Ха а с какво се занимават тогава ? На 2 ми играча маунтове за хорди. Нали тук се пишат проблемите е помогнете де ГМ тук има ли или няма за какво е тоя форум тогава. Играчите са ми Valari i Hiroshikami панди шаман и хънтър.на кои да пиша вече 1 месец дигах репотация и на края тъпи отговори.

  10. защо не ми дава куеста за трансмуте на( cardynal ruby ) на wotlk realm Lordarion.

  11. Здравейте пичове :) Искам да попитам искам да донейтна обаче нямам идея как стават нещата някой може ли да ми обясни?

  12. Здравейте пичове :) Искам да попитам искам да донейтна обаче нямам идея как стават нещата някой може ли да ми обясни?
    Ето тук е показано
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=307442


  13. Аз въпреки, че прочетох и онази тема пак не мога да донейтна. Въвеждам си данните, всичко точно, докато не ми иска т.нар 3д парола. Въвеждам и нея и нищо не става. Когато дам продължи ме препраща към банката и не знам си какво. Някакви идеи ?

  14. Здравейте имам оплакване от лапешките изпълнения на хората от гилд Divane Blood Bulgaria изключително невъзпитани обиждат и накрая ще пусна оплакване към администратора може да видите снимката в линка http://dox.bg/files/dw?a=a48d83ddb0

First ... 95999107108109110111119 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •