1. darknarf's Avatar
    darknarf
    Guest
    Здравейте на всички!!!!

    Започнах да играя в този сървър преди 2 дни в реалма Sargeras x20 но имам малък lagg/delay. Проблема не е в мен , искам да попитам и при вас ли е така или ?

  2. pavel1999's Avatar
    pavel1999
    Guest

    Помогнете, моля

    Искам да знам къде мога да тренирам Guns аз съм хънтър 43 левел за момента и не знам къде да си взема гънс. Моля помогнете ми!

  3. Искам да знам къде мога да тренирам Guns аз съм хънтър 43 левел за момента и не знам къде да си взема гънс. Моля помогнете ми!
    Ironforge ; ]

  4. rxsnomercy's Avatar
    rxsnomercy
    Guest
    e predi dva dena lognax cataclysm/greymane taka da pokaja worgena na edin priqtel
    ne bqx vlizal okolo mesez
    i iznenada
    worgen nqma
    drugi geroi nqma
    da ne iskate da mi kajete 4e samo zaradi 1 mesez stop toest ne-logvan account sa mi istrili vsi4kite geroi? wtf im mad
    direktno 6te iztriq cataclysm ako ne mi vyrnat geroite i razbira se nqmam namerenie da pla6tam za tova
    idei?

  5. VlaDsaN89's Avatar
    VlaDsaN89
    Guest
    Някой може ли да ми каже как да ми куеста brothers in death, мисля че е бъгнат.Когато сляза в мазето там има само 3 аколита нито инквизитора е там нито Колтира.Вече изпратих тикет но още нямам отговор.Какво да правя?

  6. Донор съм а чакам... по 30-40 минути... бахти кретенията !
    ti jiv li si e ribko :D


    Някой може ли да ми каже как да ми куеста brothers in death, мисля че е бъгнат.Когато сляза в мазето там има само 3 аколита нито инквизитора е там нито Колтира.Вече изпратих тикет но още нямам отговор.Какво да правя?

    nai dobre otvori youtube napishi imeto na questa i vij kak se minava ako ne stava zna4i e bugnat :)

  7. Ако някой преди теб е минал от там и е изпълния куеста, Колтира няма да е там, тъй като, ако не се бъркам, накрая на куеста "взима" портал и се маха от там. Просто го изчакай да се появи отново!

  8. sm0k3r1's Avatar
    sm0k3r1
    Guest

    Проблем !!!!

    Умрях и не мога да стигна до трупът си а на гробището няма ангел някой да помогне ?:(:(:(

  9. Умрях и не мога да стигна до трупът си а на гробището няма ангел някой да помогне ?:(:(:(
    Ънстък от сайта.

  10. May 7, 2012  

    Здравейте, Wow манияции :)

    Здравейте! Значи проблемът ми е следния: не съм играл от близо година Wow и единствено играх тук в Молтена, и токущо реших да вляза да видя какво става и героите ми ги няма :confused: . Играя в Neltharion и имах доста развит герой на име Pupinka но сега го няма както и другите ми герои. Някой може ли да ми обясни какво се е случило играя WOTLK и мисля да почвам да играя пак с приятели, но се получи много кофти, моля Ви някой да ми пише какво става тук!!! :mad::mad:

  11. May 7, 2012  
    Имаше Database cleanup преди няколко дни. Всички герои, с които не е влизано повече от 60 дни, и не са в премиум акаунти са изтрити.

  12. May 7, 2012  
    zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    Здравейте! Значи проблемът ми е следния: не съм играл от близо година Wow и единствено играх тук в Молтена, и токущо реших да вляза да видя какво става и героите ми ги няма :confused: . Играя в Neltharion и имах доста развит герой на име Pupinka но сега го няма както и другите ми герои. Някой може ли да ми обясни какво се е случило играя WOTLK и мисля да почвам да играя пак с приятели, но се получи много кофти, моля Ви някой да ми пише какво става тук!!! :mad::mad:
    Може да си го restore-неш от tools, като си влезеш в акаунта в сайта.

  13. May 8, 2012  
    Може да си го restore-неш оm0; tools, като си влезеш в акаунта в сайта.
    Не.Не може. :(

  14. May 15, 2012  
    zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    Трябва да тренираш "Cold Weather Flying"

  15. May 16, 2012  
    imhunter's Avatar
    imhunter
    Guest
    Искам да играя в Cataclysm ,но когато влезна в WoW и се регна не ми излизат сървъри (сложил съм realmlist) ПОМОГНЕТЕ МИИИИ!! :mad: :( :eek:
    ---------------------------------
    Version 4.0.3.

First ... 9101112132161111 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •