1. http://dox.bg/files/dw?a=a48d83ddb0 Още малко ще изчакам ако не се вземе отношение!!!

  2. Братовчед ми неможе да влезне в сайта защото си е забравил emaila и като не е влизал от доста време ли незнам сега му иска TWO FACTOR AUTHENTICATION а той незнае на кой Email да търси .
    Има ли някакъв начин да се разбере Email-а на даден акаунт ?

  3. Имам въпрос... как да видя общия брой на achievement точките?

  4. Имам въпрос... как да видя общия брой на achievement точките?
    Какво имаш предвид?

  5. Моля помогнете!! Преди съм играл 3.3.5 тук и не е имало никакви проблеми сега обаче като отворя играта и тръгна да си правя нов герой ирата крашва ерора е 132 някой ако помогне много съм благодарен skype: georgi_hristov04

  6. Здравейте! Имам следния проблем. Имам лаптоп http://www.simtech.bg/laptop-acer-as...ndows-8-1.html .
    Проблема е ,че всяка една игра, с изключение на 2.4.3 забива.. когато се логна всичко е ок докато не реша да се движа.. тогава фрейм рейта пада на 10 - 12.. а влезна ли в комбат ( инсове, батъли, или каквото и да е) фреймоветве удрят 0 или играта просто крашва! Ако някой има идея на какво се дължи да сподели!

    П.С.
    Моля не ми задавайте тъпи въпроси
    относно драйвери и версии.. с последни драйвери съм и Windows 8.1 64 бита

  7. Пробвайте да си преинсталните игрити...

  8. Вече пробвах няколко пъти... теглих и игрите от сайта на молтен, от замунда, от аренабг, че даже и оригинална взех от приятел.... ефекта е същия....тотален краш при влизане в комбат!!!почвам да с и мисля,че лаптоп за 200 лева ще е по добро решение за игри от колкото за 2к...аз за парите който дадах за лаптопа щях да направя работна станция за жената !!!! поне пари ще изкарва!!!

  9. Аз да попитам .... играя в този сървар от около 3 години, и се чудя няма ли да оправят ДнД-то на ДК танк-а. Имаше период от около седмица когато работеше както трябва и това беше. Но като гледам колко аггро прави направо ми се отиграва с ДК танк.

  10. Искам да Unstuckna героя си ,но там където е "Select Character" не ми дава да избера кой герой да unstuckna..?

  11. zdraveite kak se pra6tat gold za moneti kade da vidq pomognete

  12. xora zdr kak se dava gold za moneti pomognete obqsnete mi pls

  13. Здравейте,
    не съм логвал повече от година. имах 4ри героя в този account, но сега ги няма.
    Имам съобщение:
    Beerarrow's transfer from Deathwing to Icecrown is starting.
    Beerstorm's transfer from Deathwing to Icecrown is starting.
    Beermoon's transfer from Deathwing to Icecrown is starting.
    Beermage's transfer from Deathwing to Icecrown is starting.

    но във въпросия realm липсват. Някой може ли да ми каже какво се е случило?

  14. file:///E:/Mists%20of%20Pandaria%205.4.8/Screenshots/WoWScrnShot_011817_172247.jpg nujna mi e pomosht !!

  15. Пиши на Warmane Support.

    Прати им ингейм тикет, да ти проверят акаунта. Предполагам, че трансфера не е бил успешен. Да знаеш, че от юни месец, или май месец направиха 2 реалма в един (Icecrown). Просто пиши тикет, да ти оправят геройте.

    Едит за Ванко: Качи си снимката в: https://imgur.com/ защото не се отваря така.

First ... 1060100108109110111112120 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •