1. Някой ще ми препоръча ли активен Horde PvE guild?

  2. Привет!

    Не ми дава да играя в който и да е реалм
    След като вляза в някой ме изкарва след определено време и ми изписва "You have been disconnected from the server"
    Това определено време се брои в секунди.

  3. kak moga da si varna acc ako sam zabravil gmaila ?

  4. Виждам,че мноого рядко се отговаря и помага при проблеми ,но все пак да попитам има ли начин да се трансферне героя от Neltharion към Lordaeron,гледам има само трансфер към Frostwolf,което е много тъпо!!!Благодаря!

  5. Като гледам така май никой не отговаря последно време ,нещо изчезнаха хората.Мисля че нестава може само от Neltharion към Frostwolf

  6. kakvo trqbva da napravq za da moga da prodavam geroi?

  7. Здравейте, бихте ли ми казали как мога да си активирам акаунта, не съм влизал от бая време и сега не мога да влезна,но ми изписва,че акаунта го има?

  8. Има ли как да спра чакането при логване ? И ако има. моля. кажете как :)

  9. Здравейте, бихте ли ми казали към кого да се обърна и как да си активирам акаунта и имали начин да ми бъде изпратена паролата в друг e-mail???


  10. stream

    Zdraveite, ne moga da gledam nikakvi streamove v saita ! Predi ne beshe taka, no ot skoro vreme ne moga, samo cheren ekran i tova e ! Blagodarq predvaritelno ! :)

  11. Свалих играта от сайта , ама не мога да се логна

  12. Мога ли да играя Cataclysm в Молтен

  13. Мога ли да играя Cataclysm в Молтен
    Наскоро спряха Ката реалм-а

  14. ЗДРАВЕЙТЕ, гледам питат се въпроси и никой не отговаря, така че от сега нататък ще се опитам да влизам тук често и да ви отговарям на всеки въпрос, проблем/трудност :)
    Приятна игра

First ... 1969109117118119120121129 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •