1. May 17, 2012  
    Имам проблем с riding. Не мога да вдигна повече от 150. При трейнъра не ми излиза нищо. Аз съм level 74, mage , human. Моля кажете как да оправя проблема. Благодаря предварително.
    Трейнъра в Даларан ще ти помогне ... Нормалните (ака Класик) трейнъри са само до 150!

  2. May 22, 2012  
    marrter's Avatar
    marrter
    Guest

    проблем с вота

    първите три саита за вот не ми дават вот точки ?
    От 0 воте точки ли се стартира или от повече при нов ъкаунт?

  3. May 23, 2012  

    Изгубени Герои

    Имам един проблем днес чух че ще правят Frostwolf реалм-а на ката и че може да се местят герои но когато пробвах да ги преместя например в Lordaeron не ги намерих когато влязах в WoW ми показжаше че имам герои но когато цъкна на реалм-а не ми показва нищо.Някакви насоки какво да направя?

  4. May 23, 2012  
    zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    Графиката ми се прецака много здраво, не мога да видя кво се пише, имам дупки по героя, а на някои места просто нямам думи..
    http://www.prikachi.com/images/400/4802400s.jpg
    http://www.prikachi.com/images/409/4802409x.jpg
    http://www.prikachi.com/images/412/4802412p.jpg
    Нещо по въпроса може ли да се направи?

  5. May 24, 2012  
    Реших да не правя нова тема, а да пиша тук.. Някой знае ли защо от няколко седмици в Deathwing има такъв лаг(DDoS атаката)? Има delay в spell-овете който е между 1-1.5 секунди .. Някои казаха, че е заради преместването на хоста в USА , а други казаха, че е заради трансферите... Кое е вярно и очаква ли се лагът да спре? Благодаря предварително.

  6. May 24, 2012  
    marrter , всички сайтове дават воте точки , просто следвай стъпките.
    alex933 , трансферите отнемат доста време понеже има много трансфери в момента. Можеш да видиш дали се е прехвърлил като се логнеш в сайта и дадеш на трансфер там ти показва дали още е в процес или се е прехвърлил.
    В постът си не съм казвал че съм стигнал даже до трансфер аз практически в мемента нямам какво да прехвърлям тъй като не ми показва героите никаде но когато вляза в WoW в Frostwolf ми показва че имам герои но когато вляза в реалм-а нищо.

  7. May 24, 2012  
    marrter's Avatar
    marrter
    Guest

    ъкаунт

    някой знаели как мога да си изтрия ъкаунта в молтен ?

  8. May 25, 2012  
    FrozenQueen's Avatar
    FrozenQueen
    Guest

    проблем с cata

    Имам проблем с логина или ми зазависва на connecting или ми пише you have been diskonected from the server някакви савти?

  9. May 28, 2012  
    vladovlado94's Avatar
    vladovlado94
    Guest

    помогнете за fire mage

    някой може ли да ми каже как да си развия fire mage ... na crit ili haste и да ми предложи хубав build na talantite:confused:

  10. May 30, 2012  
    И аз имам проблем. Значи, пускам си играта, пиша парола. Обаче после ми пуска Connecting, така някъде към 45 сек. и после Login Server Down. Моля, кажете какво трябва да направя. :confused:

  11. May 31, 2012  
    някой може ли да ми каже как да си развия fire mage ... na crit ili haste и да ми предложи хубав build na talantite:confused:
    Em crit ti e nai vajniq stats kakto na LK.
    Kolkoto pove4e crit tolkova pove4e procva "Hot Streak" talanta koeto diga dps : )

  12. May 31, 2012  
    Em crit ti e nai vajniq stats kakto na LK.
    Kolkoto pove4e crit tolkova pove4e procva "Hot Streak" talanta koeto diga dps : )

    С тая поправка, че не Hot Streak ти е Main DMG Source, а Ignite.


    Crit vs Haste си зависи донякъде от сегашните ти статове, но обикновенно Crit e по - добрата опция.

  13. May 31, 2012  
    Усещате ли лага по вечерно време на Deathwing? След като преместих всичките си герои тук , заради ъпгрейда на Neltharion - усещам много неприятен лаг - някъде след 20:00 бг време. Сутрин , по обед и следобед е ок, но вечер е доста неприятно . Подозирам, че по това време се логват много хора и сървъра не издържа, но разбира се не мога да го твърдя със сигурност. Някой забелязал ли е нещо подобно ?

  14. June 1, 2012  
    Fiz1ck's Avatar
    Fiz1ck
    Guest

    от каде да си купя или взема Flymount , Groundmount ;X

    :eek: От каде да си купя или взема Flymount , Groundmount

  15. June 2, 2012  
    Имам проблем с Recount-та....


    Нещо се е бъгясал от както си прехвърлих героите в Ragnaros....
    Истрих го, след това си го свалих от Molten и пак не стана.Не ми показва нищо, нито DSP нито HPS

First ... 210111213142262112 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •