1. Съжалявам за тъпия въпрос но кога ще мога да яздя (Играя на Lich King)

  2. Съжалявам за тъпия въпрос но кога ще мога да яздя (Играя на Lich King)
    на 20-ти левел ти е първия маунт

  3. Имам проблем със съспишъс активити рб и не мога тикет да пусна не мога нищо а искам това да се промени и поне да мога вот пойнтса да си използвам или искам да разбера как е станал тоя проблем щото някой друг го е направил от хората които ми знаят акаунта

  4. тикет пробвай през сайта да пуснеш, тука не може да ти помогнем

  5. zdraveite. sprqh da igraq predi godina i sega pak si drupnah igrata ot saita. v papka wtf - config si smenih i napisah realm lista i se mucha da vlqza no vse mi dava unable to conect ili login server down. ako nqkoi znae zashto blagodarq predvaritelno.

  6. zdraveite. sprqh da igraq predi godina i sega pak si drupnah igrata ot saita. v papka wtf - config si smenih i napisah realm lista i se mucha da vlqza no vse mi dava unable to conect ili login server down. ako nqkoi znae zashto blagodarq predvaritelno.
    малко късно отговарям, но ако все още имаш този проблем реалм листа който трябва да смениш е в папка wow/data/enUS и в нея трябва да редактиваш файла realmlist.wtf на set realmlist logon.warmane.com

  7. Пичове дайте някакви адони да сваля от някъде

  8. Тепърва стигнах 80 левел на този сървър. От доста години играя ЛоЛ, Имам нужда от Гилд и от сериозни хора с който мога да правя хероик/фарм/траде. Имам Скининг и Леатъруоркинг на 450. Ако има сериозна Гилдия, с хора с който мога да играя, моля Споделете.
    Nzarra - ingame name wotlk. Мерси.

  9. Може ли да ми кажеш дали има трансмогове на wotlk icecrown и ако да как да ги използвам ?

  10. Пичаги, искам да направя така, че да ми излизат моите дебъфове (Rend, Hamstring, еtc.) над HP бар-а на таргета ми, и когато той ползва някакъв важен cooldown (Evasion, Sprint, Shield wall, Pain suprpession etc) да ги показва с по-голяма картинка пак над HP бар-а. Имам Tidy Plates и Plate buffs, ама или аз съм слаб и не мога да ги разгадая или двата не работят като хората помежду си. Първо ми показваше абсолютно всичко, кастнато на таргета ( друидски хийлове, бъфовете на прийста - въобще мазало - 500 икони) а моите дебъфове стояха отдолу и почти не се виждаха. После нащраках нещо и ся виждам само моите дебъфове ама мисля, че вече ги виждам от Platebuffs addona, а не от Tidy като преди. Та може ли някой с повече опит да ми обясни как да си ги персонализирам както искам? :) Благодаря предварително!
    Edited: January 3, 2019

  11. Аз не мога да влезна в Lich king. Когато си напиша името и паролата ми излиза "connecting", седи така за 10 секунди и после ми пише "Unable to connect, please try again later...". Пробвах се около 20 пъти и първия ми опит беше преди 30-40 минути. Не е от паролата или името, защото можах да влезна в този сайт.

  12. Защо когато си смених расата трябва отново да правя куестите за енчантите от Sons of Hodir и Knights of the ebon blade ?!

  13. Здравейте момчета, може ли някои да ми каже дали мога от сайта с некви точки да вдигна герой на по голям левъл за да мога да направя ДК?

  14. Здравейте! Когато искам да си събера вот точките ми казва че няма какво да събирам с червен надпис отгоре. Благодаря предварително ако знаете как да се реши.

  15. abe pichove ne moga da se logna vchera cql den igrah predpolagam che ot toq skapan Authhenicator 100 puti mi idva drug kod I vse nestava I parolata smenih da probvam pak ne stave 30 novi koda mi prati I pak..... basi filma

First ... 2070110118119120121122130 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •