1. May 16, 2019  
    brotalnia, интересува ме защо никнейма на мейн героя ми, който ползвам от 10 години, още когато Neltharion беше 3.3.5 вмомента е Auto Flagged? Как да оправим тоя проблем ?

  2. Извинете ако ви притеснявам но аз съм нов и тъкмо си свалих версията, но след 1-2 часа игра нещо бъгна и сега не мога да вляза... В мен ли е проблмеа? Писах на съпорта но за сега няма отговор.

  3. July 2, 2019  
    Имам въпрос относно Darkmoon Faire NPC . Въпросът ми е следния: през кои дни на месеца се spawn-ва ?

  4. July 2, 2019  
    Имам въпрос относно Darkmoon Faire NPC . Въпросът ми е следния: през кои дни на месеца се spawn-ва ?
    през първата неделя или понеделник и стои 7 дни


  5. Brotalnia да не си болничен втори месец чакам някой да откликне, има ли изобщо някой модератор който следи българския форум или само си търкаме клавиатурите?

  6. Здравейте имам един проблем ДК то ми умря и сега нито позволява на духът му да мърда нито да ме ressne през the spirit. В мен ли е проблема и как да го оправя моля ви ПОМОГНЕТЕ .

  7. Здравей "Teodoryyy". Влизаш в сайта и на акунта си намираш " Service " избираш реалм, герой и давап на free и ти излиза unstuck ! Ако пак не стане напиши тикет в играта и в форума, др опция нямаш но през сайта трябва да ти се оправи.

  8. Здр не съм влизал от 4 години неска влизам гледам геройте ми нямат итами...
    Тръгвам да си воте неми дава моля за малко помощ :)

  9. Здравейте! Имам проблем. Когато се опитвам да логна в акаунта ми ми дава следното съобщение : Unable to connect. Please try again later и т.н. Моля за помощ! Благодаря предварително. (Играя във WOTLK)

  10. hora kajete mi zashto nemoga da si doneitna 20 evro ispisva mi tranzakciata ne e zavarshena probvah master viza i nestava blagodaq predvaritelno

  11. hora kajete mi zashto nemoga da si doneitna 20 evro ispisva mi tranzakciata ne e zavarshena probvah master viza i nestava blagodaq predvaritelno
    ako ti e vzelo g, se svyrji s paymentwall i im izprati dokument che sa prevedeni; otidi do bankata koqto izpolzvash ie

    posle, v blizkiq easypay i si napravi paysafecard :p

  12. instalirah tamun lich king, kato vlezna mi se tegli nqkuw patch i nakraq mi pishe failed to apply patch.... pomognete mi

  13. Пичове некой иска ми да ми помогне. реалм сичко ми е топ обаче скапаната игра пише конектинг и после конект ту близард спорт фор инфо....

  14. Здравейте може ли да ми обесните по какъв начин мога да донейтна освен с де итна карта. В България позволено ли е с Wechat, ако не как.

First ... 2272112120121122123124132 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •