1. Здравейте на всички.
    Звука на играта насича яко и не мога да го оправя.
    Пробвах с преинсталация но не стана.
    Разбутах драйвъри... но нищо.
    Благодаря предварително :)

  2. Здравейте. Имам Следния Проблем пробвах да донейтна сума ваведох сички данни за транзакцията но се оказа , че paypall ми блокира акаунта . След това искаше снимки за самоличност но ови нямам отговор . може ли някой да ми помогне за този казус благодаря предварително

  3. Здравейте.Баннаха ми акаунта за нинджа в райд 1 месец.Въпроса ми е как да намеря репорта на този, който го е пуснал,защото не съм нинджил и е много тъпо без да чуят и 2те гледни точки да банват.

  4. Хора някой може ли да ми обясни защо не мога да направя транзакция, след като въведа данните на картата и ми изписва че трябва да регистрирам някаъв телефонен номер но не знам къде да го регистрирам този номер. Мерси предварително!

  5. Има ли админ или модератор с който мога да се разбера на български? тъй като имам сложен проблем?

  6. след като си смених компа не мога да вляза във акаунта си някой може ли да ми помогне понеже беше със гоогле аутотатион проблема е забравих абв то си ако някой гаме майстор ми помогне ще съм му много благодарен

  7. 20 лвл съм и не ми излиза маунт иконката и не мога да яздя нищо...тренирах го купих си вълк а я няма моунт иконата....

  8. Искам да репортна един афкер в БГ ама неможах да намеря къде.Моля да ми кажете къде и също така този скрий достатъчен ли е да го баннат.Казах му,че ще го репортна и се размърда и направи малко дмг.Преди тва само стоя..Достатъчно ли ще е да го баннат ?

    http://i.epvpimg.com/Ulc2cab.jpg

  9. защо не мога да вляза в borean tundra

  10. Колеги, как мога да донейтна през телефон, някой има ли идея? Писна ми да седя на опашка...

  11. Здравейте, преди 20 мин ми се случи забиване в играта и след като излезнах с ALT+F4 ме прати при Spirit Healer и след като влезнах пак в играта да отида при тялото имах проблем който все още имам и не знам как да го оправя и той е следния: След като съм при Spirit Healer не ми показва героя и не мога да тръгна към тялото (както се очаква) Reload на играта и след това пак си седи същия проблем, също така не мога да пиша в глобалния чат и в гилдията, общо взето не мога да правя каквото и да било:

    https://imgur.com/cBIQFPx ето и снимка на проблема.

  12. Използвай unstuck опцията тук, в сайта, или се прежали с 10 минутна болест :)

  13. Къде и как да репортна за ninja looting имам и скрийшот? Благодаря предварително!

  14. Къде и как да репортна за ninja looting имам и скрийшот? Благодаря предварително!
    с ticket в играта

  15. Здравейте нова съм в сайта и в играта имам проблем с донейтването

First ... 2373113121122123124125133 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •