1. Аз имам същата грешка от 2 дни се опитвам да донейтна и не става ! Моля ако някой намери решение да пише тук .. Благодаря ...

  2. намери ли някакво решение колега,бих искал и аз да донейтна ама не става същото става и на мен :)


  3. Здравейте,
    Ще се прави ли българска гилдия на Frostmourne реалма, който излзиа утре ? Ако да - моля кажете име. С един приятел ще игарем сериозно. Аз съм Fire mage ( Hansol е името ),той е Gecata ( Fury warrior ).

  4. Здравейте днес донейтнах 10 евро с цел да не чакам опашка. Обаче не поличих никакъв койнс, ако някой знае каква е причината нека сподели благодаря ви!

  5. здравейте мога ли да стана премиум чрез кеш терминал online защото мисля че ми излезе подобна опция :)

  6. Здравейте :) купих си един шаман от трейд системата, но за жалост без инвентара, а както се досещате в него трябва да има тотемите .... та сега имам шаман без тотеми и не знам от къде да ги взема... какво да направя?

  7. От Шаман треинъра би трябвало да имаш куести.

  8. Zdraveite! Zavrushtam se kum igrata malko po malko i me interesuva nkakvuv discord dali ima kadeto moga da namerq hora za igra. Cukal sum 8 godini ot TBC do Pandariq retail i posle obratno na WOTLK 100% pvp igrach sum pve ne mi e interes i tursq discord s bg-ta da svikna s igrata i da cukam areni. Ako nqkoi moje da me urientira shte e dobre blagodarq! PS Neznam dali tova trqbva da go pisha tuk ako ne e se izvinqvam predvaritelno!

  9. Героят ми Kakavanin не помръдва. Нищо не мога да направя. След логване в играта забива до 4-5 секунди и така постоянно.Frostwolf
    Edited: April 29, 2020

  10. Здравейте, имам проблем с логването, може ли помощ?
    https://imgur.com/TXIVb4x

  11. При мен е същата история "Login Server Down" проблема не е в теб ,а в хардуера на Warmane .

  12. May 2, 2020  
    днес като влезнах в играта видях че една от чантите ми я няма.може ли да ми бъде възтановена и нещата които бяха в нея.сържара е lordaeron а героя stefandrela

  13. May 2, 2020  
    Имам въпрос мога ли да прехвърля злато от героя си в Lordaeron до героя си във Frostmourne съжалявам ,ако въпроса звучи малоумен за по напредналите играчи,но наистина ми е важно :)

  14. May 12, 2020  
    Не. Не можеш между реалми.

First ... 2676116124125126127128 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •