1. Здравейте.
    Търся за някакво решение, как да реша проблема с бан за бот, след като абсолютно никога не съм си позволявал да използвам каквито и да е подобия на софтуери. Този бан е несправедлив и грешен. Отговорите, които получавам от тикетите, които изпращам са, че съм бил свидетел на вид бот и аз съм използвал също. Абсолютно никаква идея за какво ми говорят. В деня на бана хоствах два ръна на ВОА в Айскраун реалма, нищо нередно не видях или още по зле-да съм използвал аз нещо. След това бях афк около 30 минути, върнах се и вече бях баннат. Става въпрос за 10 годишен акаунт и никой разумен не би си жертвал постигнатото в него, особено чрез бот. Обвинен съм несправедливо и моля за помощ. Опитвам се по всякакъв начин да разговарям нормално със стафа, но уви не може... Затовя моля тук за помощ... Хубав ден !

  2. Искам да попитам мога ли да си преместя героя от icecrown в blackrock ? И ако да, как става ?

  3. imam problem s wow koito izteglih ot tuk nemoje da trugne pishe mi failed to find a suitable displey divece. exity program.
    nqkoi da help

  4. Здравейте. Не мога да се логна в сървара изписва ми Unnable to connect. Plaese try again later. If the problem persists, please contact tehnical support a: http://us.blizzard.com

  5. Здражейте, донейтнах и ми иска 3 дни да минат с пуснат 2 фактори аутификейшан за да мога да купувам трейд айтъми. При тези от вас, които са донейтвали така ли е? Нужно ли е да чакам 3 дни за да мога да купя желаните неща? И мога ли да си върна парите веднъж направил трансакция. Благодаря!

  6. здравейте нов съм и имам проблем изтеглих си играта и направих регистрация в warmane активирах я от имейла и като се изтегли играта влязох написах си името от warmane и паролата влизам и не ми дава изписва unnable to connect какво да правя

  7. проблем с новите модели

    абе защо като изтегля от сайта версията с новите модели ми излизат пак старите

  8. Тук само се задават въпроси без отговори....глас в пустинята изобщо българският раздел е замрял много

  9. Когато стартирам играта, напиша паролата и емейла си и влизам ми излиза някакъв ъпдейт, който винаги стои на 0 процента, след което ми излиза прозорец, който ми казва че трябва да си сложа един patch и за да го направя трябва да изляза от WoW и да го поставя. Въпроса е там че след като затворя прозореца ми излиза съобщение, което ми казва че трябва да изчакам време и да пробвам пак и ако не стане да си пре-инсталирам играта. Вече за 3 път я пре-инсталирам и пробвам по всякакви начини, но винаги става едно и също. Моля ви кажете ми какво трябва да направя?

  10. Моля за малко помощ. Някой е влизал в профилът ми от IP Address (178.238.231.52) и е правил реклама през моят акаунт , и сега съм наказан за повече от 5 месеца да не влизам . Ако знаете или можете да ми помогете ще бъда много признателен и благодарен . П.Е. направил съм всички възможни защити от саита , включително и пращане на код по e-mail вслучай на влизане от друг IP Address .

  11. Здравейте, след колко време след акция "Coins gifting" въпросните Coins идват на акаунта ми? Благодаря!

  12. nqkoi burzo da pomogne ako moje . Imam problem , kato si vlezna v wow i mi pishe installing update i sled tva mi pishe che ne moji da se iztegli patcha!!!! HELP!!1

  13. Mirti & Mirkoni, ако сте изтеглили играта от warmane е к нооо иначе погледнете дали realmlist-а (.wtf) е на wm.. и използвайте ника си, ако напишете мейл играта ще опита да се свърже с близзард и май трябва да се преинсталира idk why x.x

    felixo dw, това е заради ип-то ти, някой се е логнал от същия адрес като теб: напиши мейл на [email protected] и ще го махнат ааа след седмица.. xd

    karkadec f

  14. WoW Lich King Проблемче

    Здравейте имам проблем с играта, когато я влкюча и се логна в акаунта си ми излиза " DOWNLOADING PATCH 0%" след което изчаквам и ми изписва че трябва да си преинсталирам играта или да се свържа с Comunity-то How to fix it guys ? ? ?

  15. Здравейте имам проблем с играта, когато я влкюча и се логна в акаунта си ми излиза " DOWNLOADING PATCH 0%" след което изчаквам и ми изписва че трябва да си преинсталирам играта или да се свържа с Comunity-то How to fix it guys ? ? ?
    От WoW.exe ли стартираш играта или от Launcher-a? Ако е от Launcher ще те свърже със сървърите на Близард и ще тръгне да сваля новите пачове и ще ти даде тази грешка. От WoW.exe не би трябвало да имаш проблем. Също така като се логваш си използвай Username-а от тук, а не и-мейла нищо, че пише и-мейл в първото поле.

First ... 2878118126127128129130 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •