1. Много искам да знам:
    1. как можем да си прехвърлим героя от Frostmourne ---> в друг реалм преди сървара да се рестаритира ?
    2.кога може да очаквам рестарт на Frostmourne ?

    Благодаря предварително !

  2. Много искам да знам:
    1. как можем да си прехвърлим героя от Frostmourne ---> в друг реалм преди сървара да се рестаритира ?
    2.кога може да очаквам рестарт на Frostmourne ?

    Благодаря предварително !
    Добър вечер!

    Бих желал да разясня някои неща. Първо, няма опция да си прехвърлиш героя в друг сървър преди Frostmourne да се рестартира. Четох коментари на много хора във форумите и такъв отговор беше даден от мениджърите на общността (Hisue и Borrean). Второ, в случай че това не беше ясно, няма да можеш да си избереш сървър за трансфер - винаги ще бъде Icecrown. Така е решил персоналът на Warmane засега. Трето, според последната публикация на Proterean:

    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=429642

    пач 3.3.5 ще бъде пуснат на 02/01/2021 и ще трае четири месеца. Следователно сървърът ще бъде рестартиран в началото на май.

  3. Здравейте имам следния проблем с един от героите поточно Popsan след като ми спря тока и ме изхвърли от играта бях в дунжан после като влязох и бях умрял но се намирам в DALARAN а тялото ми е на другия край на картата в дънжана и не мога да направя нищо. Дайте съвет как да процедирам.

  4. всичко е ок оправих се

  5. Как мога да пратя снимка на Cavah

  6. Как да направя реалм чейндж от Айскраун към Лордаерон , тъй като имам приятели там вече а не ми се стартирва от нула , готов съм да им платя на админите койнса само да ми кажат как и колко

  7. Как да направя реалм чейндж от Айскраун към Лордаерон , тъй като имам приятели там вече а не ми се стартирва от нула , готов съм да им платя на админите койнса само да ми кажат как и колко
    Няма такава опция.

  8. bua no me entero de nada hablad espaƱol

  9. nao entindo o que pasou ca minha faca unde esta

  10. ИМАМ ПРОБЛЕМ!!!!!!!
    бях блокиран да не мога да donate в сайта и скоро си писахме с съпорта на PAYMENTWALL и те ми пратиха наколко стъпки който да направя за да направят пазаруването за мене свободно.Така след като направих стъпките който ми казаха и всичко се получи.
    след като ми пратиха GMAIL в който пише че мога да пазарувам влизам в WARMANE.COM цъкам на DONATE и пак ми изписва че за мене системата за плащане е блокирана вече 2 месеца се мъча с това и немога да се справя. ако може някой да ми помоге съдейства или нещо
    ще съм вечно благодарен поне за това че е обърнал внимание.

  11. Търся българска гулдия !

    Ако може някой да ми помогне с това ... Може да ми пише тук и в discord - Destroyer#0362

  12. Пичове завръщам се след дълга пауза тегля клиента от сайта на Warmane подготвил съм си AddOns и всичко. Въпроса ми е след като изтегля този клиента има ли нещо което трябва да знам преди да подкарам играта и дали ще е с новите модели там WoD ли какви се водиха и ако не как мога да ги сложа и т.н.

    Благодаря предварително!

  13. Привет хора,
    Интересува ме дали има опция за смяна на клас или размяна на герои между играчи?

    Благодарско!

  14. Пичове завръщам се след дълга пауза тегля клиента от сайта на Warmane подготвил съм си AddOns и всичко. Въпроса ми е след като изтегля този клиента има ли нещо което трябва да знам преди да подкарам играта и дали ще е с новите модели там WoD ли какви се водиха и ако не как мога да ги сложа и т.н.

    Благодаря предварително!
    Добър ден!

    1) Да, има неща, които е желателно да знаеш. Хвърли един поглед върху следните линкове:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=325598
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=65037

    Много хора се оплакват как им бан-вали акаунтите за щяло-нещяло, така че ще е най-добре да се запознаеш с правилата, за да не си създаваш излишни грижи в бъдеще.

    2) Доколкото знам, не можеш да използваш WoD моделите, защото те са премахнати. Във форумите се споменаваше как те са бъгвали играта и в арени хората са ставали невидими, затова персоналът на Warmane решил да ги махне. Сега не съм 100% убеден, но съм чувал как някои играчи са успели да намерят начин да използват по-новите модели без да си докарват някакви проблеми в играта. Ако изгаряш от желание да ги използваш, помоли хората да ти обяснят как става това. Отиди на този линк

    http://forum.warmane.com/forumdisplay.php?f=132

    и създай публикация на английски език. Имай предвид, че някои потребители във форумите не се интересуват от това да играят с по-новите модели, и те биха ти казали това, което ти казах одеве. Ако обаче някой ти даде линк (и това не е OhieMitzen, Thorbjorn, angrylol, Disktrasa, Anyоne0, skullabash или някакъв модетарор във форума, т.е. не е човек, комуто може да се разчита), внимавай да не си докараш някакъв вирус или нежелана програма, която би активирала системата Sentinel Anti-Cheat и която би ти докарала забрана да играеш. Ето един пример за addon от вида троянски кон:

    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=422169
    Edited: June 20, 2021

First ... 2979119127128129130131 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •