1. June 2, 2012  
    kotora's Avatar
    kotora
    Guest
    Виж коя версия ти е. Трябва да е 3.3.5а Смени ли realmlist-a ? Защото може и от него да е.

  2. June 2, 2012  
    Имам такъв въпрос някъде прочетох че ако не си логвал 60 дни с героя си той е бил изтрит (говоря за Frostwolf), имали такова нещо защото аз играя в момента с същия ацц но в Ката реалм и сега като искам да се върна на Frostwolf героят ми там ли ще е или не ?

  3. June 2, 2012  

    Проблем!!!

    Излизам от играта, а героят ми е жив! Влизам по-късно, а той е умрял и не ми дава да си взема трупа. Позицията ми е такава, че не мога да се върна да се съживя обратно на гробището, а и не мога да стигна до заветното място. Казвали са ми, че можеш да съживиш герой от сървъра, обаче не знам как става фокуса та за това пиша тук :d Някой да помогне ако може :) Благодаря предварително ;)

  4. June 3, 2012  
    Да снощи рових до незнам кое време и в крайна сметка го открих, направих го и ми изписва следния текст, който е безмислен за мен - Your character Ebalosemaika has been successfully unstuck.
    Това вече съм го направил!!! За релог не говоря, защото съм така от 2 дена ... :confused::mad:

  5. June 3, 2012  
    Може ли някой да ми даде работещ линк за download на катаклизма -опитах с 3 различни клиента от замунда и нито един не тръгва .Линка ,който е в сайта ми отваря някаква тъпа страница където да играя за телефон.Ако някой може да помогне -благодаря предварително.

  6. June 4, 2012  
    От известно време, може би около седмица, имам проблем с отварянето на уеб сайта на сървъра. Пробвал съм да го отворя и с Мозила файърфокс и с гугъл хром, и с Опера. През нито един от трите браузъра не ми отваря сайта. Проблеми с играта нямам, формуа го отворих чрез директен линк. Грешката, която ми дава е Error 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT). Доставчик ми е Мегалан (подвизавам се в Студентски град). Мислех дали не са забранили сайта, но тогава нямаше да мога да отворя и форума, прокси сървър не ползвам.

  7. June 4, 2012  
    Някой може ли да report портала в първия град на dk-тата . Направих си dk, но след като се върнах в началната стая сега немога да излезе от там, защото портала е неактивен а hs-на ме връща в същата стая.

  8. June 4, 2012  
    От известно време, може би около седмица, имам проблем с отварянето на уеб сайта на сървъра. Пробвал съм да го отворя и с Мозила файърфокс и с гугъл хром, и с Опера. През нито един от трите браузъра не ми отваря сайта. Проблеми с играта нямам, формуа го отворих чрез директен линк. Грешката, която ми дава е Error 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT). Доставчик ми е Мегалан (подвизавам се в Студентски град). Мислех дали не са забранили сайта, но тогава нямаше да мога да отворя и форума, прокси сървър не ползвам.
    Absurd da e ot i-neta probvai da preinstalira6 browsera az imah takuv problem pri mozilata predi da spra da q polzvam ne otvarq6e zamunda a i mi dava6e non-stop "dont send" preinstalirai browserite setni defaults drugo re6enie ne moga da predloja

    Uspeh ! : )

  9. June 5, 2012  
    sNap09's Avatar
    sNap09
    Guest
    Здравейте! Имам въпрос относно FW. Доколкото разбрах Neltharion е EU хостван, а как стоят нещата с FW и ще има ли промени спрямо хоста след Cata upgrade-а? Благодаря предварително!:):)

  10. June 5, 2012  
    Здравейте! Имам въпрос относно FW. Доколкото разбрах Neltharion е EU хостван, а как стоят нещата с FW и ще има ли промени спрямо хоста след Cata upgrade-а? Благодаря предварително!:):)
    Nqma takava informaciq o6te dadena,a ako ima nqkakvi problemi kato lag spikes te vednaga 6te vzemat merki i 6te ni uvedomqt...

  11. June 5, 2012  
    Някой може ли да report портала в първия град на dk-тата . Направих си dk, но след като се върнах в началната стая сега немога да излезе от там, защото портала е неактивен а hs-на ме връща в същата стая.

  12. June 5, 2012  
    Аз имам един проблем и той е, че искам поне един WOTLK Realm да остане...

  13. June 5, 2012  
    Monad's Avatar
    Monad
    Guest
    Аз имам един проблем и той е, че искам поне един WOTLK Realm да остане...
    И как точно трябва да ти помогнем ние? И да, ще останат wotlk релми.

  14. June 5, 2012  
    Azus's Avatar
    Azus
    Guest
    Днес 5 пъти бих чрез "рандом дънгон финдер" и нито един не ми даде емблем оф фрост.
    Бия си го на хероик трудност, релогвах, релоадвах но не се оправи този бъг.
    Днес съм назад с една емблема, но нищо ще пробвам утре дано се е оправило.
    А и за малко да забравя, гледам в чата питат дали регнарос ще се упдейтва към ката, това вярно ли е, ще настъпват ли промени в близко бъдеще, понеже аз като се регвах в сървара прочетох на един ясно четлив банер "в най-скоро време ката сърварите няма да бъдат поддържани" и аз затова се спрях на ЛОТК.

  15. June 6, 2012  
    cirei's Avatar
    cirei
    Guest
    Sujalqvam no ne moga da pisha na kirilica.Iam golqm problem.Reshih da probvam toq server ... e dobre napraih si reg oba4e otnikude nemoga da izteglq launchera za servera...kato clickna Click to download WOTLK or CATA me preprashta v nqkakuv sait - Adf.ly koito nqma nishto obshto s igrata....nqkvi idei otkade da si drupna launchera? :confused:

First ... 311121314152363113 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •