1. Има и друг вариант,да изтеглиш Wow с повече seed,но настроен за друг сървър. Например: http://thepiratebay.se/torrent/72235....0.6_Installed Това като че ли има повече seed .Възможно е и да се бъгне и да не можеш да кликаш нищо,но:
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=144766 Намираш тука Molten Patcher в първия пост,теглиш го,слагаш го в директорията и го пускаш.
    После всичко ще е тип-топ.
    Не е много от помощ,но аз имах същия проблем с тегленето и направих това :D

  2. bluuman's Avatar
    bluuman
    Guest
    С версия 4.3.4 съм. Как да го направя на 4.0.6а, за да играя?

    Няма никакъв начин.Изтегли целия 4.0.6 торрент от този сайт или от Zamunda (cata 4.0.6 installed).

  3. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Звучи тъпо, но сега си свалих 3.3.5 Wrath of the Lich King и развих паладин до 10 левъл. Няма значение, въпроса ми е как мога да се телепортирам до другите градове. Просто досега бях на TBC във Фън сървър и ми е малко объркано. Благодаря предварително.
    Ако всичко е скриптнато както трябва, такива портали няма. Единствено Mage може да ти направи такъв. Другият вариянт е да отидеш в Shatrath Ciy (lvl 60+) или в Dalaran City (lvl 70+).

  4. Звучи тъпо, но сега си свалих 3.3.5 Wrath of the Lich King и развих паладин до 10 левъл. Няма значение, въпроса ми е как мога да се телепортирам до другите градове. Просто досега бях на TBC във Фън сървър и ми е малко объркано. Благодаря предварително.
    Lastwow?Познах ли?Там дори са на TBC и пак има бъгове и лаг kak държат хората да играят не знам :/

  5. anko1's Avatar
    anko1
    Guest

    Vupros za laga v Sargeras

    Zdraveite, Imam ujasen lag v Sargeras (200ms) tova e prekaleno mnogo i pvp e nevuzmojno da se pravi , iskam da vi popitam vie imate li sushtiq problem i nqma li nqkakvo reshenie osven mestene v drug realm , zashtoto v drugite imam po 50 ping??

  6. re0pru's Avatar
    re0pru
    Guest
    Бихте ли ми казали дали ще бъда баннат ако си купя item от Vote Shop и този item може да се носи от 1 до 80 lvl и аз го сложа на 1 lvl герой примерно? Забранено ли е? Всъщност няма логика е да забранен, тъй като самия item си позволява от 1 до 80 lvl. И ако е забранено кой е минимум lvl, който трябва да имам, за да го сложа?

  7. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Бихте ли ми казали дали ще бъда баннат ако си купя item от vote shop и този item може да се носи от 1 до 80 lvl и аз го сложа на 1 lvl герой примерно? Забранено ли е? Всъщност няма логика е да забранен, тъй като самия item си позволява от 1 до 80 lvl. И ако е забранено кой е минимум lvl, който трябва да имам, за да го сложа?
    Не е забранено, давай смело.

  8. re0pru's Avatar
    re0pru
    Guest
    Не е забранено, давай смело.
    А къде по-точно са тези items? Преди време ги гледах, но сега не мога да ги намеря. Влизам в Marketplace и от там Vote Shop, но не ги намирам. Бихте ли ме опътили?

  9. Преди играех тук WOTLK и сега един фр почна да играе Cata и аз започнах и сложих реалм лист-а на молтен и като влезна си пиша усернаме и пас който ползвах на Wrath и немога да вляза.:confused::confused::mad:

  10. Naasty's Avatar
    Naasty
    Guest
    Аз пък имам един тъпичък въпрос. Виждам че повечето играчи използват координати на картата в уоу. Разбрах къде да ги гледам, въпроса ми е как да стигна до там, пеша ли трябва да ходя или се цъка някъде за да се телепортирам. Просто не схващтам :d :d

  11. Незнам но ако знаеш как да го оправа плс кажи ми.

  12. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    А къде по-точно са тези items? Преди време ги гледах, но сега не мога да ги намеря. Влизам в Marketplace и от там Vote Shop, но не ги намирам. Бихте ли ме опътили?
    До колкото видях, Hairloom итемите (тези които са за 1-80 лвл) са премахнати от Vote магазина и могат да се закупят от Coin магазина, тоест с истински пари.

    Аз пък имам един тъпичък въпрос. Виждам че повечето играчи използват координати на картата в уоу. Разбрах къде да ги гледам, въпроса ми е как да стигна до там, пеша ли трябва да ходя или се цъка някъде за да се телепортирам. Просто не схващтам :d :d
    Координати има навсякъде. Те са просто част от играта, определено място за позиция на NPC или обект (мина, съкровище и т.н.). До тях стигаш по нормален начин - чрез вървене.

  13. проблем с акаунта

    пичове до сега играх уоу лич кинг с един акаунт / след което си свалих катаклизъм обаче не мога да влезна със същото име и парола . Трябва ли да си правя нов акаунт за да играя катаклизъм или.. помагаите :)

  14. re0pru's Avatar
    re0pru
    Guest
    Защо в Frostwolf x3 имам 60-100 latency, а се усеща като 200-300? Нечовешко ми лагва и е невъзможно да се играе като хората. Всъщност лага не е абсолютно винаги, но през повечето време. Някакви идеи от какво може да е и как да го оправя?

  15. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    пичове до сега играх уоу лич кинг с един акаунт / след което си свалих катаклизъм обаче не мога да влезна със същото име и парола . Трябва ли да си правя нов акаунт за да играя катаклизъм или.. помагаите :)
    Акаунтите са смесени, работят едновременно на WOTLK и Cata. Проблемът ти идва от някъде другаде.

First ... 816171819202868118 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •