1. sisko0's Avatar
    sisko0
    Guest
    Благодаря за информацията но се натъкнах на друг сайт и в момента тегля 2 пача надявам се че така ще ми тръгне това е сайта http://wow.herniweb.cz/readarticle.php?article_id=524 ааа колкото до молтен как е върви ли реалма или не са го пуснали в момента ?

  2. sisko0's Avatar
    sisko0
    Guest
    баце ско имаш скйп намери ме че вече започвам да се изнервям с тоя WOW skype: sisko_sladura

  3. johnkill34's Avatar
    johnkill34
    Guest
    баце ско имаш скйп намери ме че вече започвам да се изнервям с тоя WOW skype: sisko_sladura
    Прочете ли темата ми за инсталацията? Там има линк към замунда торент с версия 4.1.0 с готова версия при това не е инсталационна и можеш да си я местиш където искаш после играта и да и правиш сумати копия по този начин за различни сървъри.

    ТЕМА за инсталация

    и още нещо. Внимавай с ъпдейтите ако пускаш лаунчера ще имаш ядове.

  4. Показва ми релм-а онлайн, но когато му дам да се логва, просто забива с надписа, че се логвам и нищо не става. Някой друг с този проблем? Евентуални решения?
    Дам! До колкото разбрах от Молтен са баннали определен брой ИП-та за да ограничат ДДоС атаките.
    Не виждам как това им помага, но аз определено съм от печелившите.

  5. ilkokn's Avatar
    ilkokn
    Guest
    Имам същия проблем като Малазан.Някой ако има решение на проблема, моля да го сподели :).

  6. Borend's Avatar
    Borend
    Guest
    Донор съм а чакам... по 30-40 минути... бахти кретенията !

  7. Значи като дръпна - World of Warcraft: Cataclysm enUS 4.1.0 Installed , трябва да сложа само Patcher дето е в саита на молтен-а и това е и предполага се че всичко ще е на 6 ?

  8. johnkill34's Avatar
    johnkill34
    Guest
    Значи като дръпна - world of warcraft: Cataclysm enus 4.1.0 installed , трябва да сложа само patcher дето е в саита на молтен-а и това е и предполага се че всичко ще е на 6 ?
    Мда че може и на 10 да ти е само ако не оцапаш нещо друго. Ама това не е гаранция, че ще спреш да се нервиш защото я влезеш я не от чакащи и тъкмо се логнеш и хоп дропене и т.н. Бъгнята е голяма още и близките 1-2 седмици ще е така поне докат стабилизират основните крашове. Така че, дишай дълбоко и бъди търпелив (трудна работа) :) :) :)

  9. Aberos's Avatar
    Aberos
    Guest
    Originally Posted by IzzyData View Post
    This is how I got my game to show greymane offline.

    Either run this file or use a 3.3.5 wotlk launcher to install to 4.0.012911.
    Downloader: x.x.x.x-4.0.0.12911 - 2mb
    Launcher: 3.3.5 wotlk - 3.6mb

    Once you have 4.0.0.12911 run these 6 patch.exe files to get to 4.0.6a.
    Patch: 4.0.0.12911-to-4.0.1.13164 - 564mb

    Patch: 4.0.1.13164-to-4.0.1.13205 - 25mb

    Patch: 4.0.1.13205-to-4.0.3.13287 - 384mb

    Patch: 4.0.3.13287-to-4.0.3.13329 -161mb

    Patch: 4.0.3.13329-to-4.0.6.13596 - 151mb

    Patch: 4.0.6.13596-to-4.0.6.13623 - 6mb

    Once you are at 4.0.6a the game will crash with a signature error. Fix it by overwriting the files in your cataclysm install with these files.
    Signature Error Fix - 60.9mb

    Replace realmlist.wtf inside of Games\World of Warcraft Cataclysm\Data\enUS with this file.
    RealmList - 1kb
    и после виждам това... http://picbg.net/img.php?file=6426df79d8c6f9b0.JPG Някви идеи да го подкарам тоя катаклизм?

  10. Aberos's Avatar
    Aberos
    Guest
    Най добре си изтегли инсталираната версия от замунда и след тва теглиш това http://www.2shared.com/file/sn3r3mit...l_replace.html иго слагаш в инсталацията да замести другото wow.exe , реалма сменяш и това е.
    Бих го направил но Хард Диска ми е спирачката... нямам место за това прибягнах към Инсталнатия вече Ката от Замундата (дето е 13ГБ с версия 4.0.3)...

  11. относно бан

    Преди около година бях баннат , дори съм забравил за какво беше. :)
    Явно по IP ADRESS как мога да разбера до кога е? :confused:

  12. Как да излезна от скапания Kezan на гоблиние градът . Направо се побърквам :(

  13. Как да излезна от скапания kezan на гоблиние градът . Направо се побърквам :(
    Куестът/Евентът за излизане от началната земя на Гоблнините, все още не работи.

  14. Значи да заебавам гоблина , така ли излиза ... И има ли информация кога ще работи .

  15. Imam problem s conectvaneto v Graymane ,pisha si acc i parola i stigam do Success i sled tova Logging in to game surver.na kakvo li se dulji tova? blagodarq predvaritelno
    ---------------------------------
    i az imam sushtiq problem kato na ilkokn i Malazan. na kakvo li se dalji tova?

First 12341252102 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •