1. Проблема е следния-не мога да тренна на ДК-то ми какъвто и да било Fly Riding Skill (нито Expert,нито Artisan).Просто при който и тренер да отида не ми изкарва нищо като цъкна на него.Моля,ако някой знае как се оправя това,да пише по темата.Благодаря предварително. :)

  2. crimsonjoe's Avatar
    crimsonjoe
    Guest
    na 21 si ama 6te si ostane6 jalak ;d i nz kak si re6il koi ima dadena poziciq/rolq/ i kakvo li o6te ne ^^ako si misli6 4e te cuftq v nqkoi forum po 24/7 - nqma da kazvam kato koi i da hateivam kato lud , no ty :]
    i kato si tolkva umen i znae6 rolqta na vseki vuv vsi4ko kaji na koi da pi6a za6toto sum "malko deto izgubeno v supermarketa" ^^.za6to samo po forumite go praite se praite na durveni filosofi ? ^^
    Betrayer, ти тъп ли си? Ако вникнеше малко по-надълбоко в отговора на Cybazaar щеше сам да си отговориш на въпроса и да си спестиш втора публикация.
    Плюс това не е нужно някой "да виси 24/7" за да знае елементарни неща.

  3. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    betrayer, ти тъп ли си? Ако вникнеше малко по-надълбоко в отговора на cybazaar щеше сам да си отговориш на въпроса и да си спестиш втора публикация.
    Плюс това не е нужно някой "да виси 24/7" за да знае елементарни неща.
    Ау имало и хора, които са намерили начин как да използват мозъка си, впечатляващо..

    Мерси за подкрепата :)

  4. Айде и аз да се запиша с проблем. Дърпам си златния торент на замунда на Катаклизъм 4.0.6, слагам Cata-та, стартирам от wow.exe и ми иска пач. После натискам repair и вече проблема е critical error. Моля някой да помогне. Благодаря предварително. :)

  5. Имам проблем с главния чат тоз дето се събират за rdf и др.С тоз херо като съм никой не пише там а като си направя друг там си чатят нещо да не съм цъкнал някаде ?Моля кажете :)

  6. Проблем - Помощ

    Здравейте на всички !!! Имам един проблем и нямам обяснение за противодействието му :(
    От около 1-2 седмици като вляза в играта да играя след няколко минути и лаптопа ми се рестартира!!! :confused: Нямам представа дали е проблем на лаптопа ми или има нещо друго, обаче ако почна да играя нещо друго нямам такъв проблем (не се рестартира).
    При влизане в играта дори почнах да си спирам дори и скайпа, че да не говорим за др. програми :mad:
    Дали ще се оправи играта ако я изтрия и изтегля отново?!? :) :confused:

  7. Betrayer's Avatar
    Betrayer
    Guest
    Айде и аз да се запиша с проблем. Дърпам си златния торент на замунда на Катаклизъм 4.0.6, слагам Cata-та, стартирам от wow.exe и ми иска пач. После натискам repair и вече проблема е critical error. Моля някой да помогне. Благодаря предварително. :)
    iztegli wow-a na novo vlezni na monster saita (drug sait za wow- ne e ka4estven ama imat hubavo exe ,kudeto baca za vseki server ) az taka cukah.
    a za oniq keleshi 2mata praite se na umni np ^^

  8. BoschX's Avatar
    BoschX
    Guest
    Не сериозно, предполагам, че ако майка ти те остави сам насред някой супермаркет ще се изгубиш и ще започнеш да плачеш. И не само ти, ами и всички останали, които задавате от глупави - по-глупави въпроси, преди да сте помислили малко или да сте се пробвали да се справите сами!

    Отвори началната страница на форума -> molten wow community forum
    Отиди най-долу и ще видиш препратка наречена view forum leaders
    Какво става, като я натиснеш?
    Не може да бъде!!! Да не би да ти изкарва списък със имената на целият персонал?
    И ако помислиш малко, може би ще съумееш към кого да се обърнеш!?! Тъй като всеки си има дадена роля/позиция, дали сам ще се справиш да избереш подходящата?

    Аман!
    Можеше да отговориш на човека и без първите две изречения. Не се обиждай, но наистина не ти личат тези 21 години. Забелязал съм, че и на други хора отговаряш така високомерно, все едно си нещо повече от тях... а всъщност си един "но лайфър". :)

  9. zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    Имам проблем с главния чат тоз дето се събират за rdf и др.С тоз херо като съм никой не пише там а като си направя друг там си чатят нещо да не съм цъкнал някаде ?Моля кажете :)
    Ако говориш за глобал чата, напиши /join global :).

  10. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Можеше да отговориш на човека и без първите две изречения. Не се обиждай, но наистина не ти личат тези 21 години. Забелязал съм, че и на други хора отговаряш така високомерно, все едно си нещо повече от тях... а всъщност си един "но лайфър". :)
    Говоря така, защото има причина, защото имам опит.
    А ти, пророк ли си да знаеш дали съм "no lifer"... ако е така - бих искал да познаеш кой пръст ти показвам в момента...

  11. mattiaqua's Avatar
    mattiaqua
    Guest
    agree with erik

  12. С 4.3 можеше ли да се играе на 4.0.6(и да знам че 4.3.2 забранява някъв шит за игра в прайвът сърварите)?

  13. не , не , не може не

  14. CP Points

    Проблема ми е следния Team Rating 1908 Personal Rating 1926
    a CP limit се бъгна и си стои на 1350

  15. Проблема ми е следния Team Rating 1908 Personal Rating 1926
    a CP limit се бъгна и си стои на 1350

    obv a bug.pishi ticket

First ... 1018192021223070120 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •