1. obv a bug.pishi ticket

    Ти бъзикаш ли се с мен 3 дена подред пиша ticket и всеки ден стой по 15 до 18 часа и ......
    И си оставам с чакането

  2. Ами тука в тоя форум не вярвам някой да ти помогне пиши в техникъл съпорт раздела там се някой щи напише нещо.

  3. Bug Quest

    This Quest is bugged [The Refiner's Fire] please fix him.
    ---------------------------------
    Tos quest o6te ne sa go opravili na stariq mi geroi ot predi edna godina pak ne moje6e da se ispalni i ei sq predi edin mesec mojah ama na noviq geroi ne moje nz za6to.

  4. this quest is bugged [the refiner's fire] please fix him.
    ---------------------------------
    tos quest o6te ne sa go opravili na stariq mi geroi ot predi edna godina pak ne moje6e da se ispalni i ei sq predi edin mesec mojah ama na noviq geroi ne moje nz za6to.
    Куест айтъма,който стартира този куест,е възможно да падне САМО и единствено по време на изпълняването на ДРУГ куест.Ако вече си минал куеста,трябва да потърсиш алтернативния вариянт ! След малко ще обновя коментара си с още информация относо проблема ти !
    [80] Mending Fences (+28,600 The Sons of Hodir)
    Note: The chain continues from a dropped item: Slag Covered Metal (dropped by Stormforged Iron Giants). You should complete this quest before returning to Thorim.

    Когато си в прогрес на изпълнение на куеста "Mending Fences" имаш шанс да луутнеш "Slag Covered Metal",който стартира твоя куест.Ако вече си минал "Mendin Fences" потърси алтернативен път.

  5. ivannz's Avatar
    ivannz
    Guest

    imam problem s Questovete

    kak va e pri4inata da da ne mi pokazva jultiq udivite[IMG]file:///D:/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_080412_225951.jpg[/IMG]len za Q nad orca

  6. kak va e pri4inata da da ne mi pokazva jultiq udivite[IMG]file:///D:/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_080412_225951.jpg[/IMG]len za Q nad orca
    /facepalm

    Как очакваш да видим линк към файл намиращ се само на твоя компютър. Качи снимката в някой сайт, като imageshack примерно и дай линк от там.

  7. Foxsa's Avatar
    Foxsa
    Guest
    Здравейте .. Преминах от humman na goblin и после от гоблин на Уорген .. обаче нямам трансформацията ... какво трябва да направя :):confused:

  8. Имам проблем не мога да намеря пача на катата или не трябва пач ? Ако някой го знае каде е да прати линк мс предварително :):)

  9. ivannz's Avatar
    ivannz
    Guest
    Здравейте, имам следния проблем. Не ми показва знака за куестовете на NPC'то. Ето снимка --> http://www.prikachi.com/images/130/5111130P.jpg

  10. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Здравейте, имам следния проблем. Не ми показва знака за куестовете на NPC'то. Ето снимка --> http://www.prikachi.com/images/130/5111130P.jpg
    На Minimap-а ти има една лупа, цъкни я и избери "Low Level Quests" или нещо от сорта.

  11. ivoqwe's Avatar
    ivoqwe
    Guest
    ok, ami imah geroy vav Graymane (tva beshe purviq cata realm s Deepholm) i sega ne moga da si namerq geroq, ako sushtestvuva vuobshte ;d taka che ako razbera kvo e stanalo s geroite ot 1vite 2 survara mn shte sum blagodaren ;]

  12. Имам проблем с Darkmoon Card: Volcano

    Играя баланс друид и се оказа че Darkmoon Card: Volcano не проква ,някои да даде идея как да постъпя ?

  13. iulkata's Avatar
    iulkata
    Guest
    Здравеите аз сам DK и немога да изляза от the ebon hold на етажа съм кадето е Личкинг немога да използвам дори и телепорта някакви идеи пробвал сам какво ли не благодаря

  14. Здравеите аз сам DK и немога да изляза от the ebon hold на етажа съм кадето е Личкинг немога да използвам дори и телепорта някакви идеи пробвал сам какво ли не благодаря
    probva li da napravish qestovete :D

  15. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Здравеите аз сам DK и немога да изляза от the ebon hold на етажа съм кадето е Личкинг немога да използвам дори и телепорта някакви идеи пробвал сам какво ли не благодаря
    Имаш 3 възможности:

    1. Пишеш Ticket и очакваш някой от GM-тата които са на линия да те телепортират долу
    2. Ако има други закъсали като теб правете дуел докато не те убият. Шанса да стане е към 5-10% при загуба на дуел, но все пак става.
    2.б. Ако случайно си на Unholy използвай Unholy Frenzy за да се самоубиеш моментално щом загубиш дуел
    3. Изтриваш текущият герой и правиш нов

    За вбъдеще: Никога, ама никога не използвай Scourgestone, защото всеки път ще се озоваваш именно там и ще трябва да повтаряш по-горе изброените начини за справяне с проблема. Най-добре направо изхвърли итема от инвентара за да се предпазиш.

First ... 1119202122233171121 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •