1. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    аз съм с ДК и съм заклещен на втория етаж на Ебън Холд и хъртсоуна и стъка не ми помагат на същия етаж ма пуска. как мога да сляза от там ?
    Вече съм отговорил на този въпрос, размърдай се малко и виж!

  2. lopatataa's Avatar
    lopatataa
    Guest
    Защо се получава така ... ?

    също и ходя доста трудно, сякаш засича самото ходене ..

  3. mirelski's Avatar
    mirelski
    Guest
    Имам следният проблем, не мога да започна да изпълнявам куестове в Icecrown. Обиколих цялата карта и нищо.В един форум прочетох че в Даларан взимеш куест водещ до Icecrown. Да така е ,взех го, отидох до Icecrown и нищо, не мога да го завърша, защото не откривам Sky Reaver Krom. Някакви спомени вие как сте започнали да изпълнявате мисии в Icecrown, а между другото това се отнася и за Strom Peaks с изключение на K3.

  4. Mirelski, куеста в IC се връща на хвърчащ във въздуха кораб. Там ти е моба. Веднъж като го върнеш вече, ще ти се отключат още. За к3 май пак имаше пре-куест от Даларан. Ако имаш предвид куестите при сините и при Sons of Hodir, те започват от к3 като поредица. На изток има градче Tanuka'lo или нещо сродно пак с куести и на границата с IC има пак само че смесен в скалата най на север.

  5. Защо се получава така ... ?

    също и ходя доста трудно, сякаш засича самото ходене ..
    Нещо не е наред с видео настройките ти . Смени резолюцията , нивата на опресняване , намали качеството и т.н. Ако не стане , преинсталирай играта.

  6. zdravko80's Avatar
    zdravko80
    Guest

    Моля някой да помогне!!!

    Имам следния проблем: не мога да гласувам във сайта,както и да отварям аукциона.Ползвам Google Chrome и Mozila и със двата проблема е един и същ.Изтрих ги и ги инсталирах на ново пак е така.А иначе отивам във мои приятел логвам се в акаунта и проблема го няма.Гледах че по надоло някой има същия проблем.Ако може помогнете!!!

  7. Foam Sword Rack

    Значи моето не е точно проблем. Откъде/Как мога да взема "Foam Sword Rack"? Казаха ми да питам GM-то ама не знам какво точно да му пиша! :rolleyes::confused:

  8. Значи моето не е точно проблем. Откъде/Как мога да взема "Foam Sword Rack"? Казаха ми да питам GM-то ама не знам какво точно да му пиша! :rolleyes::confused:
    za kvo tie?ne moje da go vzemesh tyi kato se vzema s wow tcg i moje samo v blizard ako imash kysmet.

  9. celts's Avatar
    celts
    Guest
    Dobur vecher. Imam vupros koi e realm-a na Molten Cataclysm za patch 4.3.4 ..ne moga da namerq nishto a i ne znam ot kude.Blagodarq predvaritelno :)

  10. Значи моето не е точно проблем. Откъде/Как мога да взема "Foam Sword Rack"? Казаха ми да питам GM-то ама не знам какво точно да му пиша! :rolleyes::confused:
    Мисля че го има във Vote Shop-а. Ако пък го няма, пиши го в Google и влез в Wowhead и там ще ти изпише от къде се взима.
    ---------------------------------
    Dobur vecher. Imam vupros koi e realm-a na Molten Cataclysm za patch 4.3.4 ..ne moga da namerq nishto a i ne znam ot kude.Blagodarq predvaritelno :)
    До колкото знам всички реалми на Молтен, които са на Cata, са на 4.0.6а.
    ---------------------------------
    Ще е добре ако кажеш какъв точно е проблема с гласуването. Не можеш да кликнеш банерите, не ти дава точки, или нещо друго:)

  11. Мисля че го има във Vote Shop-а. Ако пък го няма, пиши го в Google и влез в Wowhead и там ще ти изпише от къде се взима.
    ---------------------------------


    До колкото знам всички реалми на Молтен, които са на Cata, са на 4.0.6а.
    ---------------------------------
    Ще е добре ако кажеш какъв точно е проблема с гласуването. Не можеш да кликнеш банерите, не ти дава точки, или нещо друго:)
    Аз знам, че се взема с WoW TCG, ама ми казаха, че в пиратските е free, само трябва да кажа на GM-то! Апък и видях един с Foam Sword!

  12. Аз знам, че се взема с WoW TCG, ама ми казаха, че в пиратските е free, само трябва да кажа на GM-то! Апък и видях един с Foam Sword!
    Аз го имам на моя mage. Взех го от Vote Shop-а ма беше отдавна и не знам дали още го има.

    EDIT:Във WotLK сървърите го има за по 1 VP.

  13. Еее.. к'во, значи аз съм прецакан, защото играя ката, така ли?! Еми тогава оня пич дето го видях как/откъде го е взел???:confused::confused:

  14. zeoN96's Avatar
    zeoN96
    Guest
    Може би е играл преди ката и го е имал?

  15. Може би е играл преди ката и го е имал?
    Logically...

First ... 1321222324253373123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •