1. zdrasti Hyrs , az sam Formydawgs holy pala v dw ako se seshtash :D ii qvno da sistemata se e skapala

  2. oziato's Avatar
    oziato
    Guest
    И при мен седи на logging ...странното е , че някой хора си чакат реда д авлезнат, други си играят , даже видях репортнати бъгове от westfall .Значи има хора над 12 лвл-хора които си играят , а някой само loging цял ден..ненормална работа. Да не би това да значи, че съм от случайно баннатите ип-та ?
    ---------------------------------
    Бих го направил но Хард Диска ми е спирачката... нямам место за това прибягнах към Инсталнатия вече Ката от Замундата (дето е 13ГБ с версия 4.0.3)...
    Това не е катаклизъм ами е последния пач на wotlk(precata)

  3. Imam problem s conectvaneto v Graymane ,pisha si acc i parola i stigam do Success i sled tova Logging in to game surver.na kakvo li se dulji tova? blagodarq predvaritelno
    ---------------------------------
    i az imam sushtiq problem kato na ilkokn i Malazan. na kakvo li se dalji tova?
    Доста хора имаме този проблем. Снощи по време на флууд атаката, за да я ограничат от Молтен са баннали (блокирали от достъм към Ката-та) огромен брой ИП-та. За съжаление ние сме от печелившите. Та сред приоритетите на Молтена махането на бановете ни идва, чак след като направят сървъра да не крашва и да не лагва. До тогава ще си гледаме (тези които имаме проблема) надписа Logging in to game server. Единственото работещо решение е смяна на ИП-адреса. За съжаление моя интернет доставчик ме е наградил със статично ИП и не мога да се съзползвам от такава екстра :(
    Едит: Според тази тема тук- http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=124775 махането на бан-овете ни вече официално е най-последната грижа на Молтен. Честито!!

  4. Имам по точно питане не проблем ... наистина ли на катаклизма warlock - a не ставал за нищо и не правил никъв демидж а пък maga бил много наяден и немало кой да го бутне ...

  5. svetlio1981's Avatar
    svetlio1981
    Guest
    zdraveite , imam goliam problem , na 2.02.2012. napravih donate .... sled niakolko chasa akainta mi beshe zapodozruan I zmryzen .. posledvah onsttukciata koiato mi neshe dadena I pisah do posochebiqt adres ... no minaha poveche ot 24 4asa I nikoi ne mi vyrna odgovor ... donorstvoto beshe prez karta na moi ptiqtel poneje niamah v momenta ... chudia se kakvo da napravia ot tuk natatak ... parite gi niama a akaunta mi e stopiran ... moliavi daitr syvet ..

  6. VelizaR89's Avatar
    VelizaR89
    Guest

    Имам един и същ проблем каквото и да правя. &#

    Трих тези двата фаила които казахте алтернатив мп...... изтеглих 4.1.0 от замунда.... послед сложих пачера свичко направих и све този ероор

    World of WarCraft: Retail Build (build 13623)

    Exe: D:\World of Warcraft\Wow.exe
    Time: Feb 5, 2012 10:07:52.942 AM
    User: VelizaR
    Computer: VELIZAR-PC
    ------------------------------------------------------------------------------

    This application has encountered a critical error:

    ERROR #121 (0x85100079) Version Mismatch
    Program: D:\World of Warcraft\Wow.exe

    DBFilesClient\AnimationData.dbc has wrong row size (found 24, expected 32)


    WoWBuild: 13623
    Settings:
    SET locale "enUS"
    SET realmList "logon.molten-wow.com"
    SET hwDetect "0"
    SET gxRefresh "60"
    SET gxMultisampleQuality "0.000000"
    SET gxFixLag "0"
    SET videoOptionsVersion "4"
    SET showToolsUI "1"

    ----------------------------------------
    GxInfo
    ----------------------------------------
    GxApi: D3D9
    Shader Model: 3_0
    Vertex: vs_3_0
    Pixel: ps_3_0
    Adapter Count: 1

    Adapter 0 (primary):
    Driver: nvd3dum.dll
    Version: 7.15.0011.7488
    Description: NVIDIA GeForce 9600 GSO
    DeviceName: \\.\DISPLAY1

    ------------------------------------------------------------------------------
    МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ..... ТЕГЛИХ 200 ПЪТИ 200 РАЗЛИЧНИ ИГРИ И НЕ СТАВА И НЕ СВАТА:mad::(

  7. Здравейте, ето го и моят проблем!
    Как мога да ползвам Flight Master-а , защото като избера да летя до някаде нищо не става.Някой в играта ми казват че трябвало нещо да се релогне ,но аз нищо не разбирам.
    Моля ви може ли да ми кажете как да го използвам?

  8. radoboy1018's Avatar
    radoboy1018
    Guest

    Backup Copy

    Значи искам да попитам как да си направя Backup Copy на папката на Lich King-а ??:confused: :) :)

  9. Здравейте, ето го и моят проблем!
    Как мога да ползвам flight master-а , защото като избера да летя до някаде нищо не става.Някой в играта ми казват че трябвало нещо да се релогне ,но аз нищо не разбирам.
    Моля ви може ли да ми кажете как да го използвам?
    Аз конкретно боря бъг-а, като релогвам постоянно. След като излетя и возилото ми започне да извършва хаотични движения, давам логаут, и на всяко следващо логване, съм все по-близо до желаната дестинация. Понякога се налага да релогна над 15 пъти за едно летене, но друг ефективен метод не знам.

  10. Мерси за отговора, но моят проблем е ,че въобще не иска да започне да лети.
    Няма значение поразрових се в форума и разбрах че ставало от някой адони.
    При мен беше от Куест Хелпър-а.

  11. Betrayer's Avatar
    Betrayer
    Guest
    ima6 nqma6 problem zna4i e tyk :D

  12. VelizaR89's Avatar
    VelizaR89
    Guest
    Дава ми един и същ ерор каквото и ра правя ползвам Windows 7 32б
    Тегля си от замунда 4.1.0 Голден торента. слагам лол.ехе и пача и почвам играя си и по някое време някой от тея ерори... нямам нито адони нито нищо.

    http://prikachi.com/images.php?images/523/4364523F.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/528/4364528u.png


    МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !

  13. rudnika's Avatar
    rudnika
    Guest
    Link-нете ми някви Addons За Cataclysma ,че всичко ми дава грешка :)

  14. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Link-нете ми някви Addons За Cataclysma ,че всичко ми дава грешка :)
    Ей мързел.... да беше поставил тия 3 тага във google сигурен съм, че ще ти излезе Curse.com и WowInterface.com. Немърлива работа!!!
    И не бързай да се извиняваш с лошият ти Английски, изтъркан е тоя номер вече.
    Тъй като те мързи и да ми кошираш писаното, ето ти направо линковете:
    http://www.curse.com/addons/wow
    http://www.wowinterface.com/addons.php

    -__'


    П.С.:
    Ragnarous - Best Gamer EU

  15. rudnika's Avatar
    rudnika
    Guest
    Ей мързел.... да беше поставил тия 3 тага във google сигурен съм, че ще ти излезе Curse.com и WowInterface.com. Немърлива работа!!!
    И не бързай да се извиняваш с лошият ти Английски, изтъркан е тоя номер вече.
    Тъй като те мързи и да ми кошираш писаното, ето ти направо линковете:
    http://www.curse.com/addons/wow
    http://www.wowinterface.com/addons.php

    -__'


    П.С.:
    Ragnarous - Best Gamer EU
    Така, Първо - не съм малоумен ,знам сайтовете и знам как се тегли,но ти явно си мързеливия в случая .Пробва ли ги ти тея Addon-и ? единствения който работи е mapster .Всеки друг дава грешка и това е.Така ,че другия път без да ме обиждаш,ами се позамисли малко и кажи нещо ,в което си сигурен ,ок ?

First 123451353103 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •