1. От пет години съм на Мегалан и никога не съм имал проблем и съм абсолютно убеден, че не е от това ...
    Да ти имам Интернета аз, да ти имам... Аз едвам свалям с 3MB.

    Та, както спомена spyrom, проблемът тогава ще да е в натоварването на въпросните папки. Както Кеша, така и WTF папката могат да се изтрият безопасно, тъй като играта сама ще ги генерира следващия път, когато логнеш. Триенето на втората обаче може да причини проблеми от естество на адони и keybind-ове, ако това те притеснява естествено, тъй като съдържа информация за всеки акаунт, с който е било логвано от компютъра ти. Претоварването на тези 2 папки може да доведе до проблеми със свързването.

    Като стана въпрос за Кеш папката - нещо, насочено към всички: препоръчително е да триеш Кеша всеки път когато сменяш сървъра, дори релма, ако имат голяма разлика помежду си (Warsong). Разнообразната и противоречаща си информация за всеки различен сървър, в който си играл, е най-честия причинител на WoW error крашове. Логично, на официалните релмове на Близард няма нужда от това, тъй като всички релмове там са еднакви, с изключение на PvP механиките и зоните.

  2. Nartsis's Avatar
    Nartsis
    Guest
    Благодаря за изчерпателната информация. :)

  3. А явно само аз имам този проблем. Кога то си вляза с героя ( нямам си на идея защо, но почти винаги това става от мага) и започва супер голям лаг. Не мога дори една крачка да направя. ms-то ми е 70-90, а fps-то 0 . :| Трия cache папката, пак същото. WTF няма да я махам, защото съм си направил кейбиндове и други простотии! :D Ако имате някакво решение, моля споделете! :) :)

    П.С. Какво е т'ва ATV?!?!?!?! xDDDDDDD

  4. Случайно наскоро да си си слагал нов адон? Ако отговорът е да, случайно този адон да не е за 4.0.6, а за Mists of Pandaria? Ако отговорът пак е да, значи го изтрий.

    Изключи си всички адони и започни да ги тестваш един по един, релогвайки и включвайки ги, докато разбереш къде е проблемът, ако не се сещаш точно от кой адон е.

    Адони, които не са за текущата версия на сървъра, могат да причинят големи сечове.

    Ъмммм, единственото определение за ATV, което знам е:



    All Terrain Vehicle

  5. Благодаря, ще проверя... И да, и аз знам само едно определение за atv... Единия от емотиконите беше заменен от atv :d

  6. Ето го проблема http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=rgh1359581375s.png

  7. Ето го проблема http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=rgh1359581375s.png
    Щом става така веднага, когато влезеш, значи /reload надали ще го оправи. Подобно на останалите, изтрий си папката Cache от директорията на играта. Кажи после какво е станало. Ако не проработи, може да трябва да си изтриеш и WTF папката.

  8. Нестава и двете изтрих пак същото :(

  9. Не се сещам за решение значи. Само с този герой ли става така?

  10. Не със всички.Стана така след като изтрих играта защото инсталирах първата част на wow бяха мия дали пойграх малко на официалния ама се отказах и пак изтеглих от тук играта и се появи тоя проблем

  11. Нямам идея тогава... Изтрил си я, изтеглил си я от тук и пак си я инсталирал. И щом и Кеша и wtf не те оправят, не знам наистина...

    Някой друг ще отговори сигурно, проверявай темата.

  12. @taralej , отностно поста ти за low fps аз имам друг въпрос...
    в случайни raid групи/Rbg се получава много странен fps drop, от 60 на 30 на всеки 50-10 секунди и проблема продълбава докато се излезне от raid групата / rbg-то. При влизане в нова група (ново rbg) без relog/reload - проблема го няма.

    P.S.
    @iliqn0909 , пробвай да влезнеш WOTLK или друг cata сървър, ако проблема все още го има - търси нещо на хардуерна основа

  13. И в друг сървър същото,имам програма вградена на w7 за отстраняване на проблеми ама не откри нищо.

  14. то тая програма в повечето случай не помага..

    цък я дай един скрий от резултатите тук

    p.s. коригирах линка

  15. http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/world-of-warcraft-cataclysm/11057?p=r

First ... 2432333435364484 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •