1. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Така, Първо - не съм малоумен ,знам сайтовете и знам как се тегли,но ти явно си мързеливия в случая .Пробва ли ги ти тея Addon-и ? единствения който работи е mapster .Всеки друг дава грешка и това е.Така ,че другия път без да ме обиждаш,ами се позамисли малко и кажи нещо ,в което си сигурен ,ок ?
    Все още съм на същото мнение - че си неграмотен.
    А и всякаква допълнителна информация би била полезна... какво мързи те да драснеш още 5-6 думи? От коментара ти става ясно, че търсиш сайтове за адони, тъй като тези за WOTLK не ти тръгват на Cataclysm.
    Като ги знаеш тези сайтове, не си ли обръщал внимание, че можеш да теглиш и предишни релийзи на адоните, както каза Hyrs?

  2. mva4eva's Avatar
    mva4eva
    Guest

    :(

    Kajete mi ot koi grad da si kupq tigur? Az sum malko nova i mi e trudnichko !! :(

  3. mva4eva's Avatar
    mva4eva
    Guest
    mersi...mnogo ama sega neshto mi se bugna...elfa kachih se na pticata i non stop letq nemoga da slezna ot neq i napravo otkacham... :confused:

  4. Най-новия БЕЗПЛАТЕН сайт в който можете да теглите музика,филми,игри ВСКИЧКО :cool: :cool: :cool:
    ---------------------------------
    Най-новия БЕЗПЛАТЕН сайт в който можете да теглите музика,филми,игри ВСКИЧКО :cool: :cool: :cool:
    ----> http://sunny-mp3.com/index.php <----

  5. VelizaR89's Avatar
    VelizaR89
    Guest
    Дава ми един и същ ерор каквото и ра правя ползвам Windows 7 32б
    Тегля си от замунда 4.1.0 Голден торента. слагам лол.ехе и пачeра на молтен и почвам играя си и по някое време някой от тея ерори... нямам нито адони нито нищо.Изтрих папката кеш и WTF и пак същото нещо моля ако някои знае от какво е проблема да ми пише.

    http://prikachi.com/images.php?images/523/4364523F.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/528/4364528u.png

  6. Така имам поне 15,000 въпроса но ще задам само един !!!!!!!!!!!
    Свалих си техният торент на катаклизъм така пускам го от Patcher зарежда играта всичко точно пиша си името,паса всичко е 6 Create New Character щракам на Undead Male и веднага ме изхвърля със някаква грешка за ......../male.Добре викам си ае няма да е Undead
    Пускам Human ЕЙ ГО ПАК МЕ ИЗХВЪРЛЯ
    ERROR #134 (0x85100086) Fatal Condition
    Program: D:\?ê?ú???¿\World of Warcraft Cataclysm\Wow.exe

    Failed to read file world\generic\human\passive doodads\meat\bloodymeat01.m2.
    Пускам се пак със само че със Human ама Female и ми излиза пак някаква грешка само че за ........./Female
    Ако някой може да ми помогне мн ще съм му благодарен !!! :P
    В момента тегля релийзът 4.1.0 за да пробвам и със него какво ще ми каже но този път ще си сваля само Patcher няма да тегля техният Торент !!!
    Благодаря предварително !!!!!!!!!!

  7. Имате ли представа колко често пада [Big love rocket] вече сигорно на 60 пъти сам минала инстанса и не ми пада става въпрос за Deathwinga искам я супер много .:( Помогнете моля:)

  8. Sinekink's Avatar
    Sinekink
    Guest
    Имате ли представа колко често пада [Big love rocket] вече сигорно на 60 пъти сам минала инстанса и не ми пада става въпрос за Deathwinga искам я супер много .:( Помогнете моля:)
    Big Love Rocket пада от Apothecary Hummel в Shadowfang Keep, но шансът да падне е 0.03%. Има вариант предметът да е махнат нарочно и да е достъпен единствено чрез coins(premium only).

  9. даа не е чесно аз защо гриндих толкова :(:(:(:(:(

  10. Някаква идея кога ще пуснат ДК-то в Cata-realma ?

  11. hristopuh's Avatar
    hristopuh
    Guest
    Казаха че когато оправели всички куестове на ДК.

  12. kade moga da vidq kolko posta imam 4e ne moga da reportna bug4e :)

  13. Sinekink's Avatar
    Sinekink
    Guest
    kade moga da vidq kolko posta imam 4e ne moga da reportna bug4e :)
    В профила си. В момента имаш 10 поста


  14. Здравейте :)
    Имам проблем с бара на water elemental (cata 79lv mage) ... стана някакъв бъг -портна ме без причина в някакво море и не можех да използвам хеартстона така че alt+f4 и използвах unstuck tool от сайте да ме махне и после бара на пета ми беше неактивен

    релогвах,слагах заводски настройки,трих wtf и cache, трих лола и нищо не помогна. Писах тикет, на който никои не обърна внимание. Ако знаете как да стане моля кажете :) Поздрав: Geffry

First ... 234561454104 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •