1. Betrayer's Avatar
    Betrayer
    Guest
    probva li da dismiss-ne6 watera?D::D

  2. probva li da dismiss-ne6 watera?D::D
    И да давам dismiss нищо не става ...

  3. utsan's Avatar
    utsan
    Guest
    За втори път съм баннат без да съм направил нищо и сега отново съм баннат за 30 дена.Някой може ли да ми помогне по въпроса да ми премахнат бана.Благодаря предварително ) !

  4. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    За втори път съм баннат без да съм направил нищо и сега отново съм баннат за 30 дена.Някой може ли да ми помогне по въпроса да ми премахнат бана.Благодаря предварително ) !
    Каква помощ търсиш, със превод или нещо друго?

  5. utsan's Avatar
    utsan
    Guest
    Каква помощ търсиш, със превод или нещо друго?
    ами не кисна по цял ден по форума...нито в wow влизам за по 1-2 часа ...просто да знам накъде да се ориентирам :) Господин Играчев :)))

  6. Каква помощ търсиш, със превод или нещо друго?
    Ban Appeal е спрян, така че невиждам как ще му помогнеш нещо :)

  7. genchev's Avatar
    genchev
    Guest
    Дано съм уцелил мястото.

    Имам следния проблем - от 2 дни не мога да използвам Inscription. Беше над 400. Не ми дава и да го махна, а когато отида при трейнъра ми казва, че вече съм го научил това. В секцията за професии не се вижда, както и Milling. С другата ми професия няма проблем - Herbalism.

  8. Cybazaar's Avatar
    Cybazaar
    Guest
    Дано съм уцелил мястото.

    Имам следния проблем - от 2 дни не мога да използвам Inscription. Беше над 400. Не ми дава и да го махна, а когато отида при трейнъра ми казва, че вече съм го научил това. В секцията за професии не се вижда, както и Milling. С другата ми професия няма проблем - Herbalism.
    Един Ticket може и да свърши работа. Просто гледай да си подробен в описанието на проблема.

  9. genchev's Avatar
    genchev
    Guest
    Два пъти вече пускам тикет без резултат.

  10. Ragnarous's Avatar
    Ragnarous
    Guest
    Свалих си cata от molten и като се опитам да влезна ми пише server login down.
    Някакви идеи? Къде е repair-a на играта ?
    Още ли ти е така? Ако да, кажи да ти помогна.

  11. Imam problem s Warrior Spell '' Intercept '' Shte pomolq nqkoi s 30 posta v Foruma da reportne spela shtoto nikoi ne se e obadil oshte . Problema e takuv 4e imam rage da polzvam magiqta no prosto nemoje da se castne . Magiqta predstavlqva drug vid na Charge koito iztrelva igra4a ku mdaden target i go stunva za 2 sec ako nese luja no prosto nedeistva i e kofti shtoto vseki drug klass ima slow magii ili takiva koito uveli4avat speed-a im i wariora se vla4i i nemoje da dogonva kakvoto i da bilo s samo 1 charge na 25 sec ......

  12. Ragnarous's Avatar
    Ragnarous
    Guest
    Imam problem s Warrior Spell '' Intercept '' Shte pomolq nqkoi s 30 posta v Foruma da reportne spela shtoto nikoi ne se e obadil oshte . Problema e takuv 4e imam rage da polzvam magiqta no prosto nemoje da se castne . Magiqta predstavlqva drug vid na Charge koito iztrelva igra4a ku mdaden target i go stunva za 2 sec ako nese luja no prosto nedeistva i e kofti shtoto vseki drug klass ima slow magii ili takiva koito uveli4avat speed-a im i wariora se vla4i i nemoje da dogonva kakvoto i da bilo s samo 1 charge na 25 sec ......
    Всеки знае коя е тази магия. И да, вече други са го забелязали много преди теб. Има във Bug Tracker-a докладна, че в combat не може да се използва.

  13. strikesfear's Avatar
    strikesfear
    Guest

    Моля помогнете

    Имам един голям проблем ! Значи истеглих си УОУ и е на пач 4.0.0 и пускам лаучера да стигна до 4.0.6 но той отива на 4.3.2 ! Моля помогнете ми ! какво трябва да направа ? Немога да си дръпна Катаклизъм от сайта на Молтен защото се тегли много време мола ви помогнете !

  14. Betrayer's Avatar
    Betrayer
    Guest
    iztegli go ot zamunda ima si go 4.0.6 i vlezni v saita na molten tam si ima "launcher" izteglq6 nego i si cuka6

  15. имам голям проблем

    Така проблема ми е в това,че ми седи таилоринг на 3711скилл които аз несум дигал по обеснимата причина,че сум паладин.Та вупроса ми е как да го махна за да мога да си тренирам блексмита.

First ... 345671555105 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •