1. May 10, 2013  
    deqnski88's Avatar
    deqnski88
    Guest
    В SW вендорът за коне Katie Stokx не ми позволява да си купя кон,нищо че съм с хората.Някой има ли същия проблем?

  2. May 10, 2013  
    имам много LAG в реалм Sargeras само аз ли имам или и вие излизам извън нерви чак :@

  3. May 10, 2013  

    Problem s poshtata

    Prodavam nejto v AH poluchavam pismoto no gold nqma izpisvami koi go e kupil chasa data vsichko no pishe amaunt not send

  4. May 10, 2013  
    prodavam nejto v ah poluchavam pismoto no gold nqma izpisvami koi go e kupil chasa data vsichko no pishe amaunt not send
    Ще дойде писмо с голда след 30 минути (така мисля, но не съм сигорен). Обикновено след като някой купи итем ,който продаваш, ти идва писмо ,което те уведомява,че итемът е купен и след Х минути/часове ,ти идва писмото с голда.

  5. May 11, 2013  
    da no ne idva s dni ot nqkoi si gi poluchavam vednaga ot drugi ne,nqmam predstava zashto taka s drugite geroi nee taka...

  6. May 12, 2013  
    По default трябва да е 1 час. Ама може заради крашовете, да се ресва наново времето, макар че не би трябвало.

  7. May 12, 2013  
    bglazo's Avatar
    bglazo
    Guest
    Привет от мен! Имам проблем в Sargeras.Пет пъти правя DK и го трия,защото играта крашва след 15-20 мин.Незнам защо не мога да unstuck от сайта(не ми излизат никакви опции на tools)Сега като се логвам с DK-то веднага играта крашва, а с паладина няма проблем.Някой има ли идея какво става?
    Забравих да кажа,че дори 2 пъти преинсталирам играта и пак нищо:(

  8. May 12, 2013  
    Привет от мен! Имам проблем в Sargeras.Пет пъти правя DK и го трия,защото играта крашва след 15-20 мин.Незнам защо не мога да unstuck от сайта(не ми излизат никакви опции на tools)Сега като се логвам с DK-то веднага играта крашва, а с паладина няма проблем.Някой има ли идея какво става?
    Забравих да кажа,че дори 2 пъти преинсталирам играта и пак нищо:(
    Проблема не е в твоя телевизор, от клиента е. За сега само с ънстък се оправя докато не го оправят генерално заедно със скапания резист.

  9. May 12, 2013  
    bglazo's Avatar
    bglazo
    Guest
    Това добре с ънстък,обаче вече го няма като опция в tools.Само при мен ли го няма?Kaто кликна на tools и нищо не се променя,защо така?

  10. May 12, 2013  
    Това добре с ънстък,обаче вече го няма като опция в tools.Само при мен ли го няма?Kaто кликна на tools и нищо не се променя,защо така?
    Натисни няколко пъти върху tools, там си е unstuckera.

  11. May 12, 2013  
    TheGaMexXx's Avatar
    TheGaMexXx
    Guest
    Само на мен ли дава грешка/краш WoW в Orgriminar и Thunder Bluff."realma Sargeras"

  12. May 12, 2013  
    bglazo's Avatar
    bglazo
    Guest
    Натисни няколко пъти върху tools, там си е unstuckera.
    Не става повярвай ми:(

  13. May 13, 2013  
    Здравейте,

    Моят проблем е следният капа на Conuqest Points ми стои на 1213...докато личният ми рейтинг на 2вс2 е над 1.5....писах в бъг тракера, но никакъв ефект вече 1 седмица...


  14. May 13, 2013  
    То май ти намаля cap-а като вдигаш rating, вместо да го вдига. Много забавен бъг :D

  15. May 14, 2013  
    То май ти намаля cap-а като вдигаш rating, вместо да го вдига. Много забавен бъг :d
    На мене изобщо не ми е смешно :(

First ... 41495051525361101 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •