1. May 14, 2013  
    Здравйте. Моят проблем е следният. От 3 седмици насам всяка божа вечер след 18:00 г/д започвам да получавам някакв страшен Лагг , който варира от 1 до 6к МС. 10 секунди ми върви нормално играта и 3 мин стои забила.. Нямам никакви проблеми с компютъра нито със интернет доставчика. През деня всичко си е нормално и си играя с 60 МС, но след 18:00 някъде започват големите мъки. Искам да попитам има ли някои съсщия проблем, и ако Да как да го разреша..?? Благодаря предварително.! :)

  2. May 14, 2013  
    Искам предварително да се извиня че съм съвсем нов в тази игра и това ми е първият сървър в който играя, и да преминем към въпроса.
    Днес направих дарение обаче никъде не се отрази плащането и калкулатора отново ми се пуска. Към кой трябва да се обърна за помощ. Днес по обяд съм направил плащането но не е отразено, дали трябва да мине повече време?

  3. May 14, 2013  
    Така, аз ще се опитам да ти дам колкото мога по- подробни указания за epay метода и през moneybookers.com , защото за мен е най- лесен и защото не ползвам кредитни карти а дебитна. За това ще ти е нужна регистрация в epay.bg, там ще си направиш микро сметка, която ще захраниш с дебитната карта. Отиваш на банкомата и следваш този линк( https://www.epay.bg/?page=front&p=fr..._5_atm_mikrosm ) кода на търговеца отговаря 15005. Като я свършиш тази работа ще идеш на Молтен сървъра и ще избереш MY ACCOUNT- DONATE- ИЗБИРАШ СИ КОЛКО COIN ИСКАШ, кликнеш на DONATE и ще ти се отвори нов таб в moneybookers.com ако не си си направил регистрация ще си я направиш, ще те пита за payment method,ти избираш " Pay NOW via ePay Bulgaria" и сайта ще те насочи към еPay.bg където във формуляра ще имаш следните елементи:
    Търговец- Skrill (Moneybookers)
    Заявка от- Skrill (Moneybookers)
    Номер фактура- 7**61***2
    Сума- 47.55 BGN (като сума се калкулира автоматично от лири в левове)
    Описание- Payment via Moneybookers to Skiddaw Ltd.
    *От падащия прозорец избираш: Плащане от- Микро сметка, вкарваш user & pass от регистрацията за epay.bg и най- долу бутона ПЛАЩАНЕ. После мисля че имаше още едно потвърждение, но в момента не съм на моя компютър и сертификата ми не позволява да продължа.
    Ако има някакви неясноти пиши. Това е един от начините за плащане и по мое усмотрение е супер бързо в момента в който мине плащането coin за които си платил са вече в акаунта ти на молтен и можеш да си вземеш итема.
    Ей тука много добре е описало момчето как се донейтва с epay. Ако това е твоят метод провери дали си изпълнил стъпките правилно.

    Още:
    Ето въпроси и отговори
    Q: I have not received my purple name on the forum
    A: Premium update on the forum is run automatically every 6 hours, do not expect it instantly.

    Q: Help! I haven't received coins for my donation.
    A: Credit Card donations usually result in instant coin delivery.
    Bank Transfers can take 3-5 business days to process, meaning 3-5 days for coin delivery.

    If coins does not arrive after time specified above - contact [email protected]



    Ако се затрудняваш с английския пиши ми ЛС, ще ти направя превод.

    Пък на този линк има подробно описание точно как да донейтнеш- с картинки и обяснение. Провери правилно ли си минал всички стъпки.
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=180814

  4. May 14, 2013  
    Zarazniq's Avatar
    Zarazniq
    Guest
    А някакъв начин за donate чрез Paypal ?

  5. May 15, 2013  
    На мене изобщо не ми е смешно :(

    dnes svur6va proletniq arena season.predpolagam 4e sled resa 6ti se opravi cp capa.

  6. May 15, 2013  

    wtf

    dnes svur6va proletniq arena season.predpolagam 4e sled resa 6ti se opravi cp capa.
    Kak taka svurshwa sezona be ei .... Az 30 godini subiram arena points i tiq sa she resnat :@

  7. May 15, 2013  
    kak taka svurshwa sezona be ei .... Az 30 godini subiram arena points i tiq sa she resnat :@
    Защо, човека е устроен по този начин. Някой казва нещо, и веднага част от хората му се връзват, без дори да знаят или да проверят дали това, което казва въпросната личност е вярно.

  8. May 15, 2013  
    Защо, човека е устроен по този начин. Някой казва нещо, и веднага част от хората му се връзват, без дори да знаят или да проверят дали това, което казва въпросната личност е вярно.

    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=204733

    EDIT: e tva kazaha ot molten staff predi 30 mins nekade

    Removed the line about Conquest Points.

    They will be converted to Honor on June 1 when we move to Cataclysmic.

  9. May 15, 2013  
    знаете ли доло горе след колко време ще пуснат сърварите?

  10. May 15, 2013  
    знаете ли доло горе след колко време ще пуснат сърварите?

    eeee tva go pi6e na glavnata stranica sled 1 do 3 4asa.

  11. May 16, 2013  
    Привет.От скоро играя в Молтен, Deathwing и не мога да намеря от къде се взимат Furious Gladiator оръжията. Поздрави;)

  12. May 16, 2013  
    Привет.От скоро играя в Молтен, Deathwing и не мога да намеря от къде се взимат Furious Gladiator оръжията. Поздрави;)
    От Vote Shop.

  13. May 17, 2013  
    ACCOUNT SUSPENDED

    This account has been terminated due to Advertising

    Каква реклама аз едва влизам :(

  14. May 17, 2013  
    Ей тука много добре е описало момчето как се донейтва с epay. Ако това е твоят метод провери дали си изпълнил стъпките правилно.

    Още:
    Ето въпроси и отговори
    q: I have not received my purple name on the forum
    a: Premium update on the forum is run automatically every 6 hours, do not expect it instantly.

    Q: Help! I haven't received coins for my donation.
    A: Credit card donations usually result in instant coin delivery.
    Bank transfers can take 3-5 business days to process, meaning 3-5 days for coin delivery.

    If coins does not arrive after time specified above - contact [email protected]



    Ако се затрудняваш с английския пиши ми ЛС, ще ти направя превод.

    Пък на този линк има подробно описание точно как да донейтнеш- с картинки и обяснение. Провери правилно ли си минал всички стъпки.
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=180814




    Благодаря вече всичко е оправено.

  15. May 18, 2013  
    Здравейте,

    Някой може ли да ми каже , дали са позволени трансферите от Warsong към Frostwolf , или от Sargeras към Frostwolf ?
    Или пък , ако има някаква тема относно трансферите да ми дадете линк, че аз не успях да намеря !

    Благодаря предварително ! :)

First ... 242505152535462102 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •