1. May 18, 2013  
    Здравейте,

    Някой може ли да ми каже , дали са позволени трансферите от Warsong към Frostwolf , или от Sargeras към Frostwolf ?
    Или пък , ако има някаква тема относно трансферите да ми дадете линк, че аз не успях да намеря !

    Благодаря предварително ! :)
    Никакъв шанс Warsong -> Frostwolf, след като Уарсонг е инстант 85, със безплатна пвп броня. За другото не знам, тъй като бяха разрешили Ragnaros -> Lordaeron (20->x1)

  2. May 18, 2013  
    JustRonddy's Avatar
    JustRonddy
    Guest
    ACCOUNT SUSPENDED

    This account has been terminated due to Advertising

    Каква реклама аз едва влизам :(
    Ако си давал паролата си на някой приятел например е възможно той да го е отнесъл. Но най - вероятно става дума за недоразумение. Пиши на Game Master, дано ти обясни по - подробно за какво си го отнесъл :)

  3. May 19, 2013  
    Ако си давал паролата си на някой приятел например е възможно той да го е отнесъл. Но най - вероятно става дума за недоразумение. Пиши на Game Master, дано ти обясни по - подробно за какво си го отнесъл :)
    a men zakakvo me diskonektva postoqnno do vchera si igrah bez problem

    Dneska kakav e problema na molten i ne mi govorete che e bezplatno shtom glasuvame i donate ne e bezplatno znachi ni daljat mnogo !!!

    Oshte neshto v edin realm vlizam v tozi koito igraq ne .........

    kakav e problema na Lordaeron ??????????????????/

  4. May 19, 2013  
    Reletless armor само от Vote Shop ?

  5. May 19, 2013  
    marketa - There was an error processing your request.
    vsichko vrashta v nachalnata stranica
    nastroikite ne rabotqt a preprashtat v nachalnata pak ... ako prodaljavate v sashtiq duh molten skoro shte se molite za igrachi !!!!

  6. May 19, 2013  
    Zarazniq's Avatar
    Zarazniq
    Guest
    marketa - there was an error processing your request.
    Vsichko vrashta v nachalnata stranica
    nastroikite ne rabotqt a preprashtat v nachalnata pak ... Ako prodaljavate v sashtiq duh molten skoro shte se molite za igrachi !!!!
    Чул те господ, дано стане това кето казаваш 700 човека опашка не се търпи. :d

  7. May 20, 2013  
    Здравейте, имам следния проблем. Когато сървърите се напълнят и се появи опашка и се впиша в списъка на изчакващите стигна ли до първите 15-20 места и ме дискънектва .Това се случва за 4ти път .Някой от вас има ли същия проблем и евентуално решение ???

  8. May 20, 2013  
    Ако е само през последните дни, просто сървъра крашва. Осъществяват се атаки към молтъна и през 10-15 минути сървърите крашват.

  9. May 20, 2013  
    Zarazniq's Avatar
    Zarazniq
    Guest
    Едва ли е това проблема :d Щом донорите влизат без опашка ,а има лимит 3500 в пиковите часове вероятно се случва и да кикне човек, който не плаща за човек, който е платил, ;)

  10. May 22, 2013  
    QuelThalass's Avatar
    QuelThalass
    Guest

    Bug ?

    Искам да попитам как да завърша Battered Hilt куест чейна (блъделф съм) и като вляза в последната истанция (Сънуел Плато) и стигна до КилДжейдън не мога да завърша куеста :(:(:(:(:(

  11. May 23, 2013  
    Можете ли кажете каква е часовата разлика на България и server time/realm time на molten защото си търся гилдия и много, наистина много се обърквам с часовете.

  12. May 23, 2013  
    Като влезеш в играта одолу на минимапа има часовник където пише локал и сървър тайм. По принцп мисля, че разликата беше 3 часа.

  13. May 23, 2013  
    Искам да попитам как да завърша Battered Hilt куест чейна (блъделф съм) и като вляза в последната истанция (Сънуел Плато) и стигна до КилДжейдън не мога да завърша куеста :(:(:(:(:(
    За Блъд Елфите е малко бъгаво, защото, тъй като куеста е специален за тях, защото е част от историята им, скрипта е различен... и бъгав. Общо взето, ако си Блъд Елф има 2 варианта:

    1) Пиши тикет на ГМ и чакай отговор, ГМ директно ще ти завърши куеста.
    2) Намери някой доброволец, който да има същия куест. Влезте заедно в SWP, нека той да хвърли меча в Сънуела, а ти го вземи. Той ще трябва да абандонне куеста и да го вземе пак, но ти ще си готов. :)

    Друго важно нещо, което повечето хора пропускат, е че ако искаш да направиш куеста, не трябва просто да влизаш и да отидеш до Кей Джей, ами трябва да говориш с един елф, който стои пред SWP и той да те портне директно пред Сънуела. Това е важно, защото instance-ите за куеста и за рейда са различни (така, както Knights of the Ebon Blade и Argent Crusade куестовете, ако се сещаш).

  14. May 23, 2013  
    Бих казал, че последната част на отговора ти е ултра важна :d Няма да казвам колко пъти тичах из СВП с хънтъра си, когато играех ВотЛК :d

  15. May 24, 2013  
    dongepi's Avatar
    dongepi
    Guest
    Преди доста време да кажем година и малко съм играл тук и имах три героя но сега като вляза ми изписва че все още ги има но не ги виждам в акаунта не мога да направя нови със същите имена. Дали има някаква опция да се възстановият?

First ... 343515253545563103 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •