1. RIP90's Avatar
    RIP90
    Guest
    Някой може ли да ми каже Frostwolf от 82 до 85 къде да дигам лвл? Deepholm е бъгнат и не мога да стигна до там...

  2. Някой може ли да ми каже frostwolf от 82 до 85 къде да дигам лвл? Deepholm е бъгнат и не мога да стигна до там...
    rdf, най-разумното решение.

  3. При мене изникна проблем с Ачивмантите. Имам ачивмант за bwd в който само един бос не е убит,но не мога да го покажа на никой и така не ме вземат на райд...Някакви идеи?

  4. хора бутнах днеска dreamwalker и не ми даде никакъв achievement .. имам и снимки. Някакви идей ?

  5. хора бутнах днеска dreamwalker и не ми даде никакъв achievement .. имам и снимки. Някакви идей ?
    Ако не се лъжа за achive oт Dreamwalker трябва да влезеш във всеки споунат портал ,а не само да отхеалнете евента .

  6. Ако не се лъжа за achive oт Dreamwalker трябва да влезеш във всеки споунат портал ,а не само да отхеалнете евента .
    Направих го ..., а дори не го пише и в The Frostwing Halls

  7. ок имам проблем като си вляза в ацц-то в лич-а и като тръгна да влизам с някой герой зарежда и ме дц и айде пак отначало и пак така....Помощ! ^^

  8. Така става, когато оставяш опашката да се изнизва и си афк. Вдигай си wow-a от време на време и цъквай в него. Т'ва ти е единственото решение. Малоумно е, знам, обаче никой не ни пита.

  9. victorya's Avatar
    victorya
    Guest
    здравейте , имам малко проблемче за известно време играх в монстер и сега немога да вляза във молтен сменям реалма рестартирам компа и пак ме вкарва във монстер , що за лудост е това нали реалма е различен

  10. В realmlist.wtf файла слагаш ; пред realmlist-a на monster и save.

  11. victorya's Avatar
    victorya
    Guest
    В realmlist.wtf файла слагаш ; пред realmlist-a на monster и save.
    охх не става :( постоянно влизам в монстер не иска да влезе в молтен как е възможно това да слагам реалм листа на молтен и да ме вкарва в монстер :( :@ не искам тааам

  12. охх не става :( постоянно влизам в монстер не иска да влезе в молтен как е възможно това да слагам реалм листа на молтен и да ме вкарва в монстер :( :@ не искам тааам
    Да не би да стартираш играта от монстър-уоу лънчъра?

  13. arail's Avatar
    arail
    Guest
    Сменя ли се реалма на монстър след всеки опит? :D като го сменящ на молтен увери се пак лично, че реалма е сменен на молтен и стартирай от wow.exe или шорткът на wow.exe :D

  14. Влез си в папката на играта и я стартирай от WoW.exe.

  15. victorya's Avatar
    victorya
    Guest
    Сменя ли се реалма на монстър след всеки опит? :d като го сменящ на молтен увери се пак лично, че реалма е сменен на молтен и стартирай от wow.exe или шорткът на wow.exe :d
    да сменям всичко но не става :(

First ... 949575859606169109 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •