1. Zdraveite imam problem s izcheznali geroi za posledno sum vlizal s akaunta mi predi 3 meseca i ot skoro pak igraq edin priqtel mi kaza che kato ne vlizam izvesno vreme mi triqt geroite no imam i vtoro acc v koeto ne sum vlizal poveche ot godina dnes vlqzoh i sichkite mi geroi si sedqha tam ??? kakvo da pravq i kude v foruma moga da popitam za pomosht ako tuk ne stava ?
    Провери в секцията за възстановяване дали имаш герой който е изтрит

    П.П няма как да имаш акаунт който е бил неактивен повече от година и героите ти да стоят там http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=230570 преди месец молтен изтриха всички неактивни акаунти които не са логвали от 1 година

  2. TheSkyGuy's Avatar
    TheSkyGuy
    Guest

    Mail Restore

    Здравейте.Пратих поща до мой герой.В пощата имаше доста голд и скъпи итеми,но без да искам го изтрих.Възможно ли е да си върна итемите и голда? :(

  3. Провери в секцията за възстановяване дали имаш герой който е изтрит

    П.П няма как да имаш акаунт който е бил неактивен повече от година и героите ти да стоят там http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=230570 преди месец молтен изтриха всички неактивни акаунти които не са логвали от 1 година
    mhm mersi a moje li da mi dadesh link za tazi sekciq zashtoto neznam kude tochno da q namerq a akaunta e s 80 lv full gerar na wotl demek ne sum vlizal ot dosta vreme s 200 i neshto ilvl a si sedi

  4. Opravih se namerih sekciqta iztrili sa mi 3 geroq no iska po 100 points za vrushtane ima li nachin da prehvurlq vote points ot edno acc na drugo

  5. Здравейте имам няколко героя в Frostwolf, но с никой от тях не мога да играя в battleground . Имам един 84 и разни други много по-малки. Чакам по 30-40 минути и понякога по час и повече, това което ми изписва за average time: unavailable. Предполагам че се играят battleground постоянно. Някакви идеи ?

  6. :p

    Zdraveite igraq v DW ii iskam da popitam za edin addon stava vapros za Prat i dali problema e pri men ili prosto neraboti ot samiq survar i ako e pri men kak da go opravq?

  7. Проблем с РДФ

    здр, имам следния проблем героятми седи от 2-3 дена постоянно записан на РДФ и немога да го отпиша. Ако някои знае как да го оправя моля да ми помогне.

  8. здр, имам следния проблем героятми седи от 2-3 дена постоянно записан на РДФ и немога да го отпиша. Ако някои знае как да го оправя моля да ми помогне.
    Просто инвейт някой за да излезеш от опашката.

  9. Просто инвейт някой за да излезеш от опашката.
    нестава това пробвах и и след като махна групата пак ме записва

  10. XCuddlypoopsX's Avatar
    XCuddlypoopsX
    Guest
    Здравейте, от няколко дни аз и приятелят ми не можем да гласуваме в ArenaTop100, изобщо не показва мястото където се пишат кодовете...някой друг с подобен проблем? Пробвахме през различни браузъри и пак не става :/

  11. Там, където беше полето за captcha-та, сега има един бутон Click Here. Цъкаш го и ще ти се появят няколко картинки. Върху тях има текст Click the ... , който текст иска от теб да цъкнеш определена картинка. Изпълняваш го това и после цъкаш долу на Vote бутона.

    Opera 12.16, Build 1860

    Ако все пак не излезе нищо, трийте кеша на браузърите.

  12. Athdeus's Avatar
    Athdeus
    Guest
    Аз тоя проблем с Арена топ 100 го реших като просто вляза в сайта отида на -> Wow private servers и цъкна върхъ линка за Молтен. Веднага ми изписва, че са ми дали 1 точка за воте.

    Аз друго искам да питам. Много ме дразни, че си направих шамана женски орк, това ми е main героя и общо взето само с него цъкам. Искам да е мъжки обаче.. са не се смейте, тъпичко си е, ама ме дразни...
    Въпроса ми е..понеже скрилл ми прави проблеми с донейта, ако се преместя за 100т. в друг реалм мога ли да се върна в същия в който си цъкам и пак да си дам да съм орк, но мъжки. Понеже пише Not refundable, но рефунд по - скоро трябва да значи, че не мога да си върна точките, а не героя, нали? Как мислите? Да не се прецакам, после да не мога да се върна..

  13. Аз тоя проблем с Арена топ 100 го реших като просто вляза в сайта отида на -> Wow private servers и цъкна върхъ линка за Молтен. Веднага ми изписва, че са ми дали 1 точка за воте.

    Аз друго искам да питам. Много ме дразни, че си направих шамана женски орк, това ми е main героя и общо взето само с него цъкам. Искам да е мъжки обаче.. са не се смейте, тъпичко си е, ама ме дразни...
    Въпроса ми е..понеже скрилл ми прави проблеми с донейта, ако се преместя за 100т. в друг реалм мога ли да се върна в същия в който си цъкам и пак да си дам да съм орк, но мъжки. Понеже пише Not refundable, но рефунд по - скоро трябва да значи, че не мога да си върна точките, а не героя, нали? Как мислите? Да не се прецакам, после да не мога да се върна..
    Т.е. не може да върнеш ако бъде премахнат transfer за обратно в този релм , ако загубиш нещо от което си сложил/изпратил mail,actioneer house,загубен предмент,загубмен mount и т.н. ако не си ги взел ,чрез монети(coin) , т.е. реалм transfer за нищо не променя може само името да смениш ако то вече е зает в другя реалм. може за 150 да си смениш расата със Faction Change.

  14. Здравейте, от няколко дни аз и приятелят ми не можем да гласуваме в ArenaTop100, изобщо не показва мястото където се пишат кодовете...някой друг с подобен проблем? Пробвахме през различни браузъри и пак не става :/
    Проблема е от към твоят интернет доставчик може да бъде блокиран този сайт времето към твоя доставчик защото: може да някой да е вдигал points за своя сървър с Masked IP adress{т.е. скрит IP и като го пипнат го блокират и премахват или спират достъпа до сървъра] или може да си попаднал на този момент когато рестартират топа тогава и е невъзможно за гласуване.

  15. Athdeus's Avatar
    Athdeus
    Guest
    Т.е. не може да върнеш ако бъде премахнат transfer за обратно в този релм , ако загубиш нещо от което си сложил/изпратил mail,actioneer house,загубен предмент,загубмен mount и т.н. ако не си ги взел ,чрез монети(coin) , т.е. реалм transfer за нищо не променя може само името да смениш ако то вече е зает в другя реалм. може за 150 да си смениш расата със faction change.
    aхааа, значи номера е да сменя фракцията и да се върна, за да си сменя орка от женски в мъжки. Щото Алианс и пари да ми дават няма да играя. :p

First ... 1353616263646573113 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •