1. Бановете никога не са безпричинни.

  2. Marwar's Avatar
    Marwar
    Guest
    Здравейте,
    нов играч и се нуждая от помощ.За пръв път играя WoW (играх го преди 3-4 години в WoW Smash , но общо взето бях слаб и не можех да схвана смисъла на играта) и се нуждая от препоръка в кой сървър да играя.Общо взето със сигурност знам , че искам да играя катаклизъм,бързо да вдигна максималния level и да съм в българско общество.Не съм се спрял на фракция,раса и клас , въпреки че хордите ме кефят повече от алианса , но , ако повечете българи играете алита , ще се прежаля :D Ако на някой му се занимава да ме учи , ще съм му благодарен :)

    ПП:Извинете , ако не пиша на правилното място , но смятам че това пак се явява някакъв проблем :D

  3. Здравейте,
    нов играч и се нуждая от помощ.За пръв път играя WoW (играх го преди 3-4 години в WoW Smash , но общо взето бях слаб и не можех да схвана смисъла на играта) и се нуждая от препоръка в кой сървър да играя.Общо взето със сигурност знам , че искам да играя катаклизъм,бързо да вдигна максималния level и да съм в българско общество.Не съм се спрял на фракция,раса и клас , въпреки че хордите ме кефят повече от алианса , но , ако повечете българи играете алита , ще се прежаля :D Ако на някой му се занимава да ме учи , ще съм му благодарен :)

    ПП:Извинете , ако не пиша на правилното място , но смятам че това пак се явява някакъв проблем :D
    Ето тук може да прочетеш темата- може да намериш нещо подходящо, което да те устройва като отговор.
    http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=223489

  4. doboex123's Avatar
    doboex123
    Guest
    Проблемът ми е, че когато искам да си пратя Item от сайта към героя ми излиза да избера герой, но ми излиза, че нямам героии pls HELP..!

    Благодаря предварително.. :)

  5. Проблемът ми е, че когато искам да си пратя item от сайта към героя ми излиза да избера герой, но ми излиза, че нямам героии pls help..!

    Благодаря предварително.. :)
    Избрал си грешен реалм най-вероятно.

  6. Acc.

    Zdraveite iskam da pitam moje li da si smenq email v acc. molten za6to s1m go zabravil kak mi be6e i se pritesnqvam da ne mi otkradnat acc v molten i da ne moga posle da si go v1rna prosta pri4ina 4e ne si go pomnq ako ima tazi opciq dori i da se zapla6ta ?

  7. Айде и аз да се включа с пробрем. Не мога да си вляза в acc-то - дава ми connection и unable to connect до там. От други компютри влизам, така че проблемът е в мойта машина. Идеи как да се оправи? :)

  8. Айде и аз да се включа с пробрем. Не мога да си вляза в acc-то - дава ми connection и unable to connect до там. От други компютри влизам, така че проблемът е в мойта машина. Идеи как да се оправи? :)
    И аз вчера се бъгна така човек незнайно защо... Ресках лаптопа, вадих кабела на интернета и т.н, но не се оправи. Накрая направих следното:
    WoW folder/ Data/ enGB (enUS)/ файла realmlist - отваряш го с Notepada и редактираш следното

    set realmlist 88.80.17.120
    set patchlist logon.molten-wow.com

    го правиш на следното

    set realmlist logon.molten-wow.com

    при мене така се оправи и после нямах проблеми ингейм.
    П.С - този проблем се появи при мене като смених за малко риълмите, в който играех.

  9. И аз вчера се бъгна така човек незнайно защо... Ресках лаптопа, вадих кабела на интернета и т.н, но не се оправи. Накрая направих следното:
    Wow folder/ data/ engb (enus)/ файла realmlist - отваряш го с notepada и редактираш следното

    set realmlist 88.80.17.120
    set patchlist logon.molten-wow.com

    го правиш на следното

    set realmlist logon.molten-wow.com

    при мене така се оправи и после нямах проблеми ингейм.
    П.С - този проблем се появи при мене като смених за малко риълмите, в който играех.
    eй, човек, златен си. Мерси много

  10. johnkill34's Avatar
    johnkill34
    Guest
    И аз вчера се бъгна така човек незнайно защо... Ресках лаптопа, вадих кабела на интернета и т.н, но не се оправи. Накрая направих следното:
    Wow folder/ data/ engb (enus)/ файла realmlist - отваряш го с notepada и редактираш следното

    set realmlist 88.80.17.120
    set patchlist logon.molten-wow.com

    го правиш на следното

    set realmlist logon.molten-wow.com

    при мене така се оправи и после нямах проблеми ингейм.
    П.С - този проблем се появи при мене като смених за малко риълмите, в който играех.
    Злато и от мен имаш. Браво.

  11. Koftiq's Avatar
    Koftiq
    Guest
    zDRAVEITE ! RAZVIVAM TAILORING I SEGA MI TRQBVA SPECIALIZACIQ PRIMERNO MOONCLOTH - NEMOGA DA OTKRIQ TRAINARA V SHATRAH CITY -NQKOI MOJE LI DA POMOHNE ?

  12. Nvm, някаква грешка с ип-тата.

  13. gabiivanov's Avatar
    gabiivanov
    Guest
    Здравейте,имам следния проблем..логвам се в акаунта и зареждането спира до Success ! Изчаквам и ми се отваря Realm Selection.. като избера сървара забива на Logging in to game server ,пак изчаквам и нищо не се случва . Пробвах с редакция на реалмлистата - същата работа . Моля за помощ ! :(

  14. някой може ли да ми каже дали ако Faction Change-na ще мога да стана мале а не фемале?

  15. някой може ли да ми каже дали ако faction change-na ще мога да стана мале а не фемале?
    Да,може да си смениш пола и расата и името даже(при faction change).

First ... 1858666768697078118 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •