1. Здравейте.Имам голя проблем,надявам се някой от вас да помогне с разрешаването му.Влизам в играта без проблем,но след като минат 1-2 минути,понякога повече и екрана ми замръзва,все едно че ми лагва,но стои така постоянно,а ми казват че в същото време аз се движа в играта.Какво може да предизвика такъв проблем???


  2. Здравейте.Имам голя проблем,надявам се някой от вас да помогне с разрешаването му.Влизам в играта без проблем,но след като минат 1-2 минути,понякога повече и екрана ми замръзва,все едно че ми лагва,но стои така постоянно,а ми казват че в същото време аз се движа в играта.Какво може да предизвика такъв проблем???
    Еми няколко неща ми идват наум:
    0. Може играта да не ти е свалена на 100 % - и като логнеш в някой по-голям град (столица) да ти забива.
    1. Може да от интернет връзката ти.
    2. Може антивирусната ти, ако имаш такава да ти спира или бави връзката.(може и да имаш вируси, които да ти крадат трафика и т.н).
    3. Може да е от някой аддон ингейм.
    4. Може да е от видеокартата ти - ако скоро си си ъпдейитвал драйверите - или си с вградена видеокарта. (при Нвидиите, често играта тръгва с вградената карта (ако имаш такава) трябва да настроиш от контрол панела на Нвидиа играта да тръгва с Нвидиа процесора и т.н) - при мене го имаше това нешо след ъпдейт - пък и с редица други игри.)

  3. Salvia's Avatar
    Salvia
    Guest
    Здравейте!
    Проблема е следния,днес логнах и реших да си видя дпс-а на дъми,но когато почнах да бия забелязах,че не ми показва dmg-a който правя .Всичко ми е отнемтано в Interface /floating combat text ,изтрих WTF i Cache folders ,но не се оправи и все още не ми показва dmg ,който правя.Ако някой има идеи как мога да го оправя ще съм много благодарна!!
    Ето и какво ми показва в recount.....

    :P

  4. Дъмитата са бъгнати в момента.

  5. Salvia's Avatar
    Salvia
    Guest
    Благодаря :))))))

  6. преместване

    искам да задам един въпрос с повишена трудност:P. Как мога да си прехвърля стария герой от sargeras в ragnaros. И ако е възможно това да стане без да заплащам ще съм много благодарен. Но ако все пак няма как иначе да стане ще си цакам.

  7. искам да задам един въпрос с повишена трудност:p. Как мога да си прехвърля стария герой от sargeras в ragnaros. И ако е възможно това да стане без да заплащам ще съм много благодарен. Но ако все пак няма как иначе да стане ще си цакам.
    Такъв алъш-вериж от Ката на Лич Кинг няма. Изобщо експанжън трансфер не съществува.

  8. Xpu3onpa3's Avatar
    Xpu3onpa3
    Guest
    Искам да попитам може ли да се енчантват соулбaунд предмети(не мои), вчера около 15 минути се опитах да направя точно това за един френд, но така и не успях всеки път дава trade is canceled...

  9. Искам да попитам може ли да се енчантват соулбaунд предмети(не мои), вчера около 15 минути се опитах да направя точно това за един френд, но така и не успях всеки път дава trade is canceled...
    Просто енчантинга в отворен трейд прозорец не става. Купи си скролове от вендора до трейнъра и инаправи така енчантите и после ги дай приятеля си.

  10. omegaaq28's Avatar
    omegaaq28
    Guest
    ""This application has encountered a critical error:

    The system cannot find the file specified.

    Program: D: DownloadsWorld of Warcraft - Cataclysm 4.3.4 (15595)Wow.exe
    ProcessID:2816
    File: .Client.cpp
    Line: 3623

    file: signarturefile

    Press OK to terminate application""

    Момчета помогнете влязох един път в играта след като излязох и пробвах отново да вляза ми показа този ерор

  11. ""this application has encountered a critical error:

    The system cannot find the file specified.

    Program: D: Downloadsworld of warcraft - cataclysm 4.3.4 (15595)wow.exe
    processid:2816
    file: .client.cpp
    line: 3623

    file: Signarturefile

    press ok to terminate application""

    Момчета помогнете влязох един път в играта след като излязох и пробвах отново да вляза ми показа този ерор
    преинсталирай си играта. Нещо инсталацията не ти е добра или файла, който си изтеглил не е читав. Ако след преинсталиране се получи същата грешка изтегли си я от друго място и я инсталирай.

  12. Привет

    Въпроса ми е отностно кога ще отворят Marketplace/Trade опцията. Или само аз имам проблем с нея като нямам достъп :)

  13. Въпроса ми е отностно кога ще отворят marketplace/trade опцията. Или само аз имам проблем с нея като нямам достъп :)
    Маркетплейса в момента е спрян. Очаква се в най-скоро време да го пуснат отново, няма определена дата все още.

  14. SoBiEsKybgbgbg's Avatar
    SoBiEsKybgbgbg
    Guest
    Същия проблем не мога да вотвам не мога да си купя нищо не ми показва че имам създадени герои :( защо така само при мен ли е и как да го оправя ако не е от мен или само при мен кога ще се оправи не може да е така постояно :(:(:(

First ... 1959676869707179119 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •