1. Проблем

    Здравеите значи от няколко дни се случи нещо много странно не мога да си виждам спелл демиджа който правя а само weapоn демоджа не знам какво предизвика този бъг, даже изтрих warcrafta и го свалих отново но проблемът остана / сложих и аддон които променя визията на комбат текста - ''MikScrollingBattleText'' , но без резултат отново виждах само weapon демиджа. Ако на някой му се е случвало същото и е намерил решение моля нека да отговори . :)

  2. Пробва ли да спреш всички аддони?
    И да видиш дали ти е вкл. от интефейса.

  3. Пробва ли да спреш всички аддони?
    И да видиш дали ти е вкл. от интефейса.
    Да това беше 1воро ми действие , но не даде резултат .

  4. Здравейте!
    Проблема е следния,днес логнах и реших да си видя дпс-а на дъми,но когато почнах да бия забелязах,че не ми показва dmg-a който правя .Всичко ми е отнемтано в interface /floating combat text ,изтрих wtf i cache folders ,но не се оправи и все още не ми показва dmg ,който правя.Ако някой има идеи как мога да го оправя ще съм много благодарна!!
    Ето и какво ми показва в recount.....

    :p
    Здравей аз имам абсолютно същия проблем като теб от няколко дни насам и незнам как да го оправия свалях играта наново / спирах аддони / какво ли не но проблемът си остана. Ти как отстрани твоят ?:)

  5. SoBiEsKybgbgbg's Avatar
    SoBiEsKybgbgbg
    Guest
    Какво става с тоя вот бе само при мен ли е прецакан от както съм се регистрирал в тоя сървар нито един път не съм оспявал да вотна където и да е какъв е тоя проблем няма оправяне ако е само при мен моля кажете метот да го оправя не е хубаво така... Или ако е при всеки ако имате някакви данй кога ще се оправи това кажете ако не да се махам от тука няма смисъл да играя без да мога да си взема нещо от marketshop ... пълен ужас :(:(:(:(

  6. Какво става с тоя вот бе само при мен ли е прецакан от както съм се регистрирал в тоя сървар нито един път не съм оспявал да вотна където и да е какъв е тоя проблем няма оправяне ако е само при мен моля кажете метот да го оправя не е хубаво така... Или ако е при всеки ако имате някакви данй кога ще се оправи това кажете ако не да се махам от тука няма смисъл да играя без да мога да си взема нещо от marketshop ... пълен ужас :(:(:(:(
    Ако това ти е смисъла от играта, аз бих спрял да играя.

    След като вотнеш цъкаш ли отново на линка на молтен, да те върне към сайта?

  7. Момчета само ще ви кажа, че проблема не е от вашия телевизор :) Както искате така го разберете.

  8. Здравей аз имам абсолютно същия проблем като теб от няколко дни насам и незнам как да го оправия свалях играта наново / спирах аддони / какво ли не но проблемът си остана. Ти как отстрани твоят ?:)
    Съвета ми е и към двамата. Изтеглете си MikScrollingBattleText това е адон който ви показва колко дмг правите и получавате вие както и вашите петове (ако имате такива) същото се отнася и за Хеал. За целта само трябва да си махнете тиковете от Интерфеис за Комбат Текст. Надявам се да съм помогнал :)

  9. bumerangs's Avatar
    bumerangs
    Guest
    Моля помогнете защо не намирам никакви Quest-тове от маповете 80+

  10. RYordanov's Avatar
    RYordanov
    Guest
    как да стана worgen? Изпълнявам първите 3, 4 куеста и до там. Гледам клипчета из youtube и виждам че един куест гивер липсва ( и то най-важния ). Та как мога да стана worgen ? и да изляза от зоната ?

  11. EPGP Addon 3.3.5

    ОК проблема е следния ! Играя в Deathwing и имам гилд искам да сложа ДКП но всеки адон за дкп който свалям ми дава ерори и не върви както трябва някой ако знае от каде да си сваля адона и да работи !!! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

  12. Здравейте!От днеска на обяд сървъра спря и от тогава не мога да вляза в Frostwolf.Тоест влизам и ми излиза кутийка със "Success" след това ми дава имената на реалмовете избирам фрост и ми пише "Logging to realm" и нищо не става.Моля за помощ!

  13. i az imam sy6tiq problem v deathwing.Probvah da vlezq dneska pi6a acc pass izbiram realma i mi zabiva na logging in to game server

  14. I pri men e taka. Govorih s internet dostavchika si i ot tam kazvat che ima problem

  15. Ама уточниха ли от кво е проблема?Дали е от реалма или от доставчика?

First ... 2060686970717280120 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •