1. В бъг тракера, но ако си на вратх оф тхе литх кинг ака ВОТЛК, не бих очаквал да се фиксне скоро, ако е на ката, е по-вероятно, куестовете от лича пълнят 60% от цхангелога.

  2. zukhaan's Avatar
    zukhaan
    Guest

    Счупен герой - зz админ

    Абе хора, тия земи на кървавите елфи да не са бъгнати нещо е!? 2-ри герой ми блокира в тях. имам 2 ъндета с които отидох там да решавам задачки. И с 2-та ме дропи като отидох там и не мога да вляза повече с тях! Не съм изчакал рестарт на сървъра. Айде някой да им каже на администрацията! Героите са Zorbana и Soyna ..... станаха 3, Vutan до сполетя същото.

  3. Абе хора, тия земи на кървавите елфи да не са бъгнати нещо е!? 2-ри герой ми блокира в тях. имам 2 ъндета с които отидох там да решавам задачки. И с 2-та ме дропи като отидох там и не мога да вляза повече с тях! Не съм изчакал рестарт на сървъра. Айде някой да им каже на администрацията! Героите са Zorbana и Soyna ..... станаха 3, Vutan до сполетя същото.
    Пробвай с unstuck от сайта и недей да ходиш там повече :)

  4. zukhaan's Avatar
    zukhaan
    Guest
    unstuk - не ми дава да селектна герой. Листата е празна

  5. zukhaan's Avatar
    zukhaan
    Guest
    Пробвай с unstuck от сайта и недей да ходиш там повече :)
    Оправих се, Благодаря!

  6. creativ3's Avatar
    creativ3
    Guest
    Абе хора от къде да изтегля играта пачната до 4.3.4 защото когато я изтеглих от замундата ми даде ерор който неможах да отстраня гледах много гайдове но така и не успях.
    Мерси предварително!!!


  7. creativ3's Avatar
    creativ3
    Guest
    Мерси много за бързия отговор!:):):)

  8. Fasket's Avatar
    Fasket
    Guest
    здравейте изкам да попитам дали мога да играч тази игра на windowls 8,1 щот не ми трагва нещо

  9. Проблема е следния днес сутринта(10-11h) пуснах трансфер от Frostwolf до Neltharion ,следвах стринктно инструкцийте ,а героят липсва и в двата реалма . Какъв съвет бихте ми дали ?

  10. Fasket's Avatar
    Fasket
    Guest
    здравейте изкам да попитам дали мога да играч тази игра на windowls 8,1 щот не ми трагва нещо
    pishe mi world of warcraft terayl sprq da raboti nestaa

  11. Gochibg's Avatar
    Gochibg
    Guest
    Искам да попитам как става придвижването между континентите има ли портали или нещо от сорта понеже съм играл само TBC в lastwow ако има някои с малко повече търпение за ми разясни ше съм благодарен :)

    И ако може да ми препоръчате някакви адони за улеснение в Sargeras ще почвам

  12. dragonpwn's Avatar
    dragonpwn
    Guest
    Здравейте, приятели ! Имам един проблем който наскоро установих. Той е следният - искам да напусна гилдията, в която съм в момента, понеже няма много активни играчи в нея. Та кликам десен бутон, давам Leave guild, но нищо не става. Пробвах с релог, изтриване на кеш и нищо - не напускам гилдията. Дали трябва да има поне един представител на гилдията за да мога аз да напусна? Моля помогнете и дайде някакви идеи! Мерси предварително.

  13. Доколкото разбрах или си сам в гилдията или си гилд мастера.
    Имаш две възможности
    1. Да направиш някой друг гилд мастер
    2. Да напишеш /gdisband

  14. Здравейте, приятели ! Имам един проблем който наскоро установих. Той е следният - искам да напусна гилдията, в която съм в момента, понеже няма много активни играчи в нея. Та кликам десен бутон, давам Leave guild, но нищо не става. Пробвах с релог, изтриване на кеш и нищо - не напускам гилдията. Дали трябва да има поне един представител на гилдията за да мога аз да напусна? Моля помогнете и дайде някакви идеи! Мерси предварително.
    Напиши в чата:
    /gquit

First ... 2363717273747583123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •